Подуване на корема, повишена перисталтика

  • 941
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Отидох на гастроентеролог днес. Предписа ми лекарства като каза че имам повишена перисталтика. Не ме е преглеждала с видеозон, но ме преслуша с медицинските си слушалки. Също така и ме натискаше по корема, за да установи мястото на болката.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 20:11 от anonimen1111

# 1
  • Мнения: 46 489
Десетки пъти ти отгорихме: Не. Не е възможно.
Без проникване няма бременност. И още 10 пъти да ни питаш, няма друг отговор.

А защо не отиде на гинеколог?

# 2
  • Мнения: 49
Десетки пъти ти отгорихме: Не. Не е възможно.
Без проникване няма бременност. И още 10 пъти да ни питаш, няма друг отговор.

А защо не отиде на гинеколог?
Защото личната ми лекарка ми даде предписание за тази докторка, а и предполагам че бялото течение е от настинка

# 3
  • Мнения: 46 489
Няма как да си предполагаш диганози.
Казваш кратко и ясно - имам бяло течение и болки, искам направление за гинеколог.

# 4
  • Мнения: 49
Няма как да си предполагаш диганози.
Казваш кратко и ясно - имам бяло течение и болки, искам направление за гинеколог.
Другият четвъртък или петък съм отново на преглед при същата докторка. Тогава вероятно ще попитам и за гинеколог.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 464
За какво ще ходиш пак при същата лекарка? Нали ти казват тука хората да отидеш на гинеколог?
Между другото, провери да нямаш синини от това бутане, та затова да те боли.

# 6
  • Мнения: 49
За какво ще ходиш пак при същата лекарка? Нали ти казват тука хората да отидеш на гинеколог?
Между другото, провери да нямаш синини от това бутане, та затова да те боли.
Ще ходя при същата лекарка, защото тя ми каза да отида отново за преглед, за да установи дали от тези лекарства има промяна

# 7
  • Мнения: 2 515
И какво лекарства пиеш? Какво лекувате с тази докторка? Май на онче-бонче го карат едни доктори, ако мине.

# 8
  • Мнения: 49
И какво лекарства пиеш? Какво лекувате с тази докторка? Май на онче-бонче го карат едни доктори, ако мине.
Пия лекарства свързани с повишената ми перисталтика. Реално аз имам този проблем от доста отдавна.

# 9
  • Мнения: 2 515
И какво лекарства пиеш? Какво лекувате с тази докторка? Май на онче-бонче го карат едни доктори, ако мине.
Пия лекарства свързани с повишената ми перисталтика. Реално аз имам този проблем от доста отдавна.
Значи, проблемът с подуването на корема е открит. Еврика!

# 10
  • Мнения: 2 439
Повишената перисталтика може да е сигнал за много сериозно автоимунно заболяване,Болест на Крон,на Грейвс и други, които изобщо не искам да споменавам.С тези болести шега не бива,това не е хрема или кашлица.Можеш да си докараш големи проблеми.Задължително иди при гастроентеролог и си пусни кръвни изследвания ако не си го направила

# 11
  • Мнения: 22 781
И ехограф на коремна кухина.

Общи условия

Активация на акаунт