Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 139
  • 729
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 697
На колко са ?

# 226
  • Мнения: 4 012
Poliii относно кафявите спирали след дълго лутане по дрогериите накрая си купих една от Avon и тази на Essence, но от Пинк Панда. Тази на Есенс е страхотна! Очарована съм. Струва 6 лева, но е най-добрата кафява спирала която съм ползвала до сега. Тази не Avon не е нищо особено. Жалко за 8-те лева, но ще я измажа и нея.

# 227
  • Мнения: 6 938
Мерсии, ако не ти е проблем би ли казала коя точно? Аз от много отдавна не съм ползвала кафява, преди имаше една на Мейбълин в тъмносиня опаковка.
Снощи поразгледах в сайта на Лили и ми допадна четката на тази, така че ако не намеря кафява, ще я пробвам.
https://www.pinkpanda.bg/produkt/catrice-spirala-glam-doll-volumen

# 228
  • Мнения: 293
Ходих до друг ДМ специално, и там няма нищо от серията с витамин Ц, освен шийт маската. Купих си нощните. Използват се под крема вместо серум, нали?
Tanch, да, аз ги слагам вечер преди нощния крем. Наистина нощните капсули са малко по-мазни от тези в Вит. С, изчаках някъде 15 минути и нанесох крема и съм доволна.

# 229
  • Мнения: 5 832
Ходих до друг ДМ специално, и там няма нищо от серията с витамин Ц, освен шийт маската. Купих си нощните. Използват се под крема вместо серум, нали?
Tanch, да, аз ги слагам вечер преди нощния крем. Наистина нощните капсули са малко по-мазни от тези в Вит. С, изчаках някъде 15 минути и нанесох крема и съм доволна.
Снощи ги пробвах, но толкова ми бяха мазни, че не сложих крем след тях. Сутринта беше попило всичко. Не ми хареса нещо, много са ми силиконови като усещане.

# 230
  • Мнения: 4 012
Poliii тази на Катрис изглежда симпатична.

https://www.pinkpanda.bg/produkt/i-love-extreme-crazy-volume-bro … -mascara-167_1251

Това е кафявата спирала. Ако линка не се отваря с кликване го копирай и постави в нов прозорец.
Забравих а кажа, че придава обем, подрежда, лек изивива. Много съм доволна.

# 231
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Линкът не работи. Може ли снимка на спиралата?

# 232
  • Мнения: 1 502
Линкът не работи. Може ли снимка на спиралата?

Цена 5.99лв Simple Smile

# 233
  • Мнения: 1 376
Здравейте ! В търсене съм на хубав молив за очи за водната линия...мечтата ми е да не се размазва, възможно ли е ?!?

Аз съм най - доволна от Scandal eyes на Rimmel. Много съм доволна, хубав черен плътен цвят. При мен не се размазва.
Аз имам лилав, червен и зелен Скандал Айс, много хубави моливи и за над, и за под клепача.

# 234
  • Мнения: 5 616
Здравейте ! В търсене съм на хубав молив за очи за водната линия...мечтата ми е да не се размазва, възможно ли е ?!?

Аз съм най - доволна от Scandal eyes на Rimmel. Много съм доволна, хубав черен плътен цвят. При мен не се размазва.
Аз имам лилав, червен и зелен Скандал Айс, много хубави моливи и за над, и за под клепача.
Същите цветове имам и аз и много ползвам червения. Със зелени очи съм и им изпъква цвета с него. Също са доста ттрайни, нанесени във водната линия.

# 235
  • Мнения: 2 794
Момичета, благодаря ви😘 Ще си го взема тези дни да го пробвам.

# 236
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Кой номер е червеният молив?

# 237
  • Мнения: X
Днес влязох в Lilly уж само да си взема вода, излязох още 6 неща.😂 Взех си най накрая Demi Matt на Catrice в цвят 030. Страхотен нюд цвят е, мека формула, която изобщо не се усеща изсушаващо на устните. Исках да взема всъщност 010, но той е по-оранжев, докато 030 е по-сиво. Малко се различават цветовете от тези суочове, които гледах в интернет, например 050 си е класическо червено, а на снимки изглежда малинено. Не бяха останали бройки от балсама с коноп, но от това, което мацнах на ръката цвета е някакво барби розово, което на мен не ми ходи. И в Lillу срещу Софиямед вече има Tresseme. Цените са около 8-9лв.

# 238
  • Мнения: 2 820
В сряда успях да отида до ДМ и се заредих с 6 броя различни капсулки. Учудих се, че успях да намеря тези с витамин Ц, но от серума нямаше. Видях, че двата вида са околоочни и дано не дразнят очите.

# 239
  • Мнения: 2 794
Аз довършвам нощните капсули. Иска ми се да си направя някакъв бленд от масла за да го използвам вместо крем вечер...

Общи условия

Активация на акаунт