Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 147
  • 729
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
На Catrice фондьотените препоръчвам с две ръце
Рядко някой е очарован от тях... 🙄

# 331
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Мизерниците от ДМ спряха хубавия си лакочистител на Ебелин и сега заредили само без ацетон... Беше ми любим, но ще му търся заместител. Излезнах само с 2 маски с бял шоколад. Видях малко нови продукти от корейската бяла козметика. Но какви цени само... не знам колко ще вървят.



Тези четки също не съм виждала, но вече имам 100 бр и не купувам.



Пудрата мозайка ме привлече и веднага се сетих за любимата ми на Trend it up, но като знам колко бързо им се развалят продуктите на Alverede... Ще пропусна.

# 332
  • Мнения: 1 674
Предложение за хубав лакочистител - velnea на Лили(зеления), cien на Lidl (без ацетон),  bevola на Кауфланд (без ацетон). Махат брокати без проблем.

# 333
  • Мнения: 33
Аз имам пилинга. Мирише страхотно и после кожата става много мекичка и гладка.
Момичета, днес в Лили видях този скраб за тяло на Зоя. Имате ли някакви отзиви за него??

Също така кой от тези ролони бихте препоръчали?



# 334
  • Мнения: 2 627
Тези ролони в Елитис ли да ги търся? В Лили почти нищо нямат на марката, а в близкия Дм не съм ги забелязала.

Опс, забравила съм да напиша, че ме интересуват тези на Ланджелика (или както е там).

# 335
  • Мнения: 5 832
Странно, тъкмо онзи ден в Лили гледах въпросните рол он-и, имаше избор.

# 336
  • Мнения: X
Забравих вчера да кажа, че всъщност отидох за серума с вит. С и чак снощи се сетих за него. Извадих го от чантата да прочета какво-що и едва тогава видях, че съм купила съвсем друго нещо! Но аз съм много отнесена... ☺️
Взела съм серум с Q10, ама защо и той е жълт! Обърках се... 😁
Пробвах го, консистенцията е на флуид или лек крем. Има специфична балейска миризма, която не е лоша, но можеше и без нея. Леко лепне 10 мин след нанасянето, но мисля, че е добра основа за грим, то и така си пише на него. Сега с фдт отгоре, вече не лепне нищо.
Не разбирам от състава има ли смисъл от него, ама не ми се ходеше да го връщам.
Скрит текст:

# 337
  • Мнения: 1 674
Тази основа за боядисване да я е ползвал някой? Загледах я в ДМ днес.  Thinking
https://www.syoss.bg/bg/haircare/salonplex/color-primer-spray.html

# 338
  • Мнения: 134
Тези ролони в Елитис ли да ги търся? В Лили почти нищо нямат на марката, а в близкия Дм не съм ги забелязала.

Опс, забравила съм да напиша, че ме интересуват тези на Ланджелика (или както е там).
Аз моя рол-он го купих от ДМ. Имаха 3 варианта с различен аромат.

# 339
  • Мнения: 94
Имате ли го?  Наистина ли прави кожата мека?
VELNEA YOUNG Мултифункционално сухо олио gold shine
Мултифункционалното олио за тяло и за коса оставя кожата мека и копринена на допир. Може да се нанася и на краищата на косата.

# 340
  • Мнения: 5 094
Имам го от една година и така си отлежава, пробвах веднъж да се намажа, стори ми се лепкаво, гъсто с 2 думи много неприятно. Все едно с пчелен мед се бях намазала. Някой ако може да сподели как се прилага това чудо.

# 341
  • Мнения: 200
На Catrice фондьотените препоръчвам с две ръце
Рядко някой е очарован от тях... 🙄
Може ли идеи и за други, от които сте доволни? Особено матиращи Simple Smile

# 342
  • Мнения: 2 255
Revlon Colorstay

# 343
  • Мнения: 217
Здравейте, днес по грешка си взех олио на Naturschon и се чудех, имате ли добри отзиви за него?

# 344
  • Мнения: X

Подариха ми това чудо, но пише всичко на немски. Ползвали ли сте го и доволни ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт