Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 096
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 349
Flowers Cherry Blossom Добре дошли в тема 62! Flowers Cherry Blossom


тема 61

# 1
  • Мнения: X
Привет, благодаря за новата тема. Следя я от скоро, но вече напълних шкафа с нови неща, за които разбирам от вас.
Имам питане за състава на капсулите за лице и очи Балеа? Гледах го на почти всички видове, но нищо не разбирам. Клепам се аз, ама малко с недоверие към Балеа, та ще съм благодарна на няколко  добри думи за тях, освен отзивите ви, които ме накараха да взема количества от различните видове 😁

# 2
  • Мнения: 697
И аз взех за проба , имат основно силикони капсулите на Балеа . Околоочните ми допаднаха .

# 3
  • Мнения: 2 781
Аз вчера си взех нощните капсули, много са приятни. На едни от първите места са маслата, които съдържат.

# 4
  • Мнения: 5 606
Благодаря за темата!
Ходих до мола за слънцезащита, че моята привършва, а правя гликолов пилинг и се пазя от слънце като граф Дракула - ненамазана не си показвам носа навън.
Та в ДМ тъкмо зареждаха щанда на Катрис и видях прословутите палитри, даже тестерите бяха нови. Пробвах ги, а те пък ми харесаха - кремообразна формула, стори ми се, че разпрашването е минимално, доста трайни, трудно ги махнах от ръката си. И ги забърсах и двата вида, докато не са ги омазали така любимите ми купувачи в дрогериите, които въпреки наличието на тестери, отварят продукти, пробват и оставят обратно. Сега малко им се чудя имах ли нужда от тях, защото имам доста палитри и си бях наложила вето, но просто не устоях на изкушението. Laughing

# 5
  • Мнения: 1 349
В кой мол ги има?
Искам да ги видя на живо, хвърлила съм око на едната.

# 6
  • Мнения: 1 376
Пробвах два вида капсули на Балеа - едните с Q10, другите за около очи с иглика. Май първите ще ги дам на майка ми - прекалено са ми мазни и тежки.
Гледах палитрите на Катрис. Не ми допадат като цветове. Имам единички - някои цветове са им хубави, други не. Но май при всяка марка е така.

# 7
  • Мнения: 5 606
В кой мол ги има?
Искам да ги видя на живо, хвърлила съм око на едната.
Аз не живея в София (в Плевен съм), така че не знам дали ще съм ти полезна. Но явно в момента ги зареждат, защото имаше доста нови продукти - зеленият балсам за обем примерно. Също търговският представител накрая снима регала. Така че предполагам вече ги зареждат, поне в ДМ. Не съм минавала тия дни в Лили, но предполагам и там са заредени вече.
Иначе и аз бях хвърлила око на Nude, но грабнах и Earth, защото керемиденото извади страшна пигментация на ръката ми, а аз особено лятото често си правя сенки с оранжево и червено - много хубаво ми подчертават цвета на очите.

# 8
  • Мнения: X
Имам тези капсули, ето и етикетите им
Скрит текст:

Благодаря за темата! 🌺

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 13:20 от Анонимен

# 9
  • София
  • Мнения: 10 561
Тези нощните тъкмо днес ги изхвърших, имах 2-3 останали. Не ми харесват. И миришат доста странно. Сините миришат хубаво, но и те не са за моята кожа.

# 10
  • Мнения: 899
Аз пък не съм доволна от капсулите с витамин С. След употребата на 4 - усетих  загрубяване, грапавина на бузата си. Спрях ги и изчезна. Сега се чудя дали ще се повтори "ефекта", ако пробвам серум с витамин С.
Иначе  от другите видове не съм имала оплаквания, а да си призная и не виждам кой знае какъв ефект, но моята кожа е суха и вечер след измиване трябва така или иначе с нещо да я намажа, затова понякога прибягвам до тях.

# 11
  • Мнения: 5 606
Аз пък не съм доволна от капсулите с витамин С. След употребата на 4 - усетих  загрубяване, грапавина на бузата си. Спрях ги и изчезна. Сега се чудя дали ще се повтори "ефекта", ако пробвам серум с витамин С.
Иначе  от другите видове не съм имала оплаквания, а да си призная и не виждам кой знае какъв ефект, но моята кожа е суха и вечер след измиване трябва така или иначе с нещо да я намажа, затова понякога прибягвам до тях.
Да не е алергична реакция?
Иначе аз ползвам капсулите като серум и след тях задължително слагам крем. Попиват бързо, понякога не ми се чака и веднага след нощна капсула нанасям нощен крем и попива добре, въпреки че са доста мазни.

# 12
  • Мнения: 899
Нямам  идея, явно е някаква реакция. Кожата ми по принцип е гладка, така че тази екстра от капсулите не ми хареса.

# 13
  • Мнения: X
Аз преди около месец забелязах по лицето си, но изобщо и през ум не ми минава от кое мазило би могло да е, увеличаване на "прасковения" мъх, особено отстрани по бузите! Вече опада, но просто в един момент ми направи рязко впечатление, че е значително по-видим, което си личеше особено при нанасяне на фдт-на. Премислях с какво съм се мацала и нищо не ми излиза на преден план да е съвсем различно от обичаните ползвани до сега мазила. Така и не разбрах от какво се получи...

# 14
  • Мнения: 5 606
Аз преди около месец забелязах по лицето си, но изобщо и през ум не ми минава от кое мазило би могло да е, увеличаване на "прасковения" мъх, особено отстрани по бузите! Вече опада, но просто в един момент ми направи рязко впечатление, че е значително по-видим, което си личеше особено при нанасяне на фдт-на. Премислях с какво съм се мацала и нищо не ми излиза на преден план да е съвсем различно от обичаните ползвани до сега мазила. Така и не разбрах от какво се получи...
Може да е било и някакво временно разбъркване на хормони. Щом е отминало от самосебе си.

Общи условия

Активация на акаунт