Бременност и алопеция

  • 421
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте момичета, искам и аз да споделя своите притеснения. Бременна съм в 5-ти месец, момченце. С бебо всичко е наред, дълго чакан и обичан още от сега е, проблема е в мен. От 2 годишна страдам от алопеция, причинена от стрес, не можах да се излекувам въпреки всичко. Иначе съм здрава, нямам никакви други проблеми, живея нормално. Страхувам се бебчето да не наследи моя проблем, въпреки че в семейството ми няма други подобни случаи, баща му също е доста космат. Питах и лекарят ми, той каза че не би трябвало да се отрази, но не може да бъде сигурен. Страхувам се дали бебчо ще има косичка, знаете ли някакви подобни случай? Радостта ми от цялата бременност е примесена със страха да не е като мен. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 321
Не се притеснявайте. Щом е провокирано от стрес и няма други в семейството, значи не е генетично. Ако е момче и бащата, и дядото нямат коса, най-вероятно, когато порасне и той няма да има. Но това е при много мъже, така че не мисля, че е болка за умиране. Радвайте се на бременността си и не се притеснявайте за глупости, защото бебчо чувства всичко Simple Smile Леко раждане и щастливо семейство ви желая Simple Smile

# 2
  • Мнения: 19
Много благодаря за успокоението 😊

Общи условия

Активация на акаунт