Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 949
  • 749
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 689
Дали мога да пера вълнени и плетени дрехи с течния бебешки на ДМ, да не ги прецакам нещо?

# 106
  • Мнения: 68 625
Трябва да е без ензими.

# 107
  • София
  • Мнения: 3 839
Дали мога да пера вълнени и плетени дрехи с течния бебешки на ДМ, да не ги прецакам нещо?
Не е желателно. Вземи си препарат за вълна.

# 108
  • София
  • Мнения: 689
Дали мога да пера вълнени и плетени дрехи с течния бебешки на ДМ, да не ги прецакам нещо?
Не е желателно. Вземи си препарат за вълна.
Бебешки са дрехите, а препаратите за вълна всички остават аромат, та си викам поне като няма да пера на 60 градуса да е бебешки препарата 🤣
Благодаря ви за отговорите момичета!

# 109
  • София
  • Мнения: 3 839
Ами щом са бебешки, може и да ги прежалиш. И без друго се носят малко. Изпери си ги с бебешки.

# 110
  • Мнения: 70
Прала съм вълнени дрехи и с Ариел, и нищо не им се е случвало. Може да е било моментен късмет, но е факт. Мисля, че ако е единичен случай както се казва, нищо няма да им стане.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Веднъж изпрах две мериносови вълнени одеяла с Омо за бяло на програма за вълна,на 30градуса,свиха се,вълнените нишки не се накъсаха.Не ползвам течни перилни препарати,не исках да купувам течен препарат за вълна за две одеяла,но съжалих,че не го направих.

# 112
  • Мнения: 68 625
С шампоан ☺

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
С шампоан ☺

С шампоан,но прави много пяна в пералнята,а на ръка да пера,не искам.

# 114
  • София
  • Мнения: 689
Благодаря! Тези дни ще ги пера и ще сам отчет Simple Smile

# 115
  • Мнения: 4
Някой знае ли,дали прах Формил го зареждат в Лидъл?От много време го няма.Дали е спрян?Има само течни,а аз не искам.Специялно за бяло ме интересува

# 116
  • София
  • Мнения: 848
Прах Формил в българския Лидл няма, нито за цветно, нито за бяло.
Имам спомен, че в темата за Лидл бяха показвали снимки от Гърция, там има, но кутиите са по-малки, а не за 60-и-кусур пранета (както бяха у нас преди 4-5 години) .
Аз бях голяма фенка на голямата лилава кутия Формил за цветно. Надявам се да го пуснат пак и тук Simple Smile

# 117
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
И при нас Персил си е на е цена 14.99 с бял етикет. Видях го миналата седмица, запомнила съм цената, защото го купувах на акция. По същият начин е и един дезодорант Импулс, запомних цената му на акция, а сега пак си е такава.

Тази вечер ходих до Кауфланд и все още има Персил от 14,99 лв. Гледах му срока на годност и ми се струва, че е произведен 2018 г.

Smile Това ми попадна: https://maxxcleanbg.com/bg-news-details-4.html
Вижте кой е източникът.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 22:16 от didka ®

# 118
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 681
Момичета, ако някоя от вас ползва течен препарат за цветно  с дозиращата система на Миле, моля да сподели какъв . Техните прапарати са хубави, но излизат много скъпо, а пък аз искам да си ползвам системата за дозиране.  Препарата трябва да е с гъстотата на омекотител, а не на гел, защото ще запуши дозиращата система. Естествено, ми се иска и да е качествен. За Ариел знам, че е гел, но за останалите, нямам наблюдения. Бялото, ще си го пера с прах, тъкмо с един куршум, 2 заека. Хем изкрящо бяло, хем почистена пералня!

# 119
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Може би е коментирано, но ще съм благодарна, ако ми помогнете - познат е в Австрия - какъв прах за пране и омекотител - изгоден и хубав да поръчам?

Общи условия

Активация на акаунт