Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 945
  • 749
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 1 026
Благодаря на всички! Вече ще ги слагам в мрежичка за бельо.

# 136
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
[quote author=jujasol Аз съм я слагала в чорап   Wink

# 137
  • Мнения: 200
Омекотителят, който аз ползвам вкъщи, е на марката Сано - голямо тъмносиньо шише, не съм сигурна как точно се води ароматът, но ухае божествено Simple Smile

# 138
  • Мнения: 11
Здравейте, трябва ми помощ не знам дали е за тази тема извинете ме ако не е.
Момче съм  и ми е малко сложно със прането. Проблема ми е следния, не знам на какви градуси и колко прах трябва да слагам  и колко време се пуска в пералнята. пускал съм няколко пъти пране и си е пълна бъркотия първо дрехите не се перат добре винаги съм пускал на 40 градуса слагам нормално прах нито много нито малко ама като свършва и тръгна да вадя дрехите миришат някак си странно не на перфектно изпрано а па колко тениски си съсипах ужас пребоядисах ги в тая пералня и няколко чифта бели чорапи станаха розови🤣🤣 абе кажете ми някой съвети, че ще съсипя всички дрехи😂

# 139
  • Мнения: 68 621
Избирай дълги програми над 2-2.5 чАса.
Сортирай по цветове - тъмни и светли.
Високи градуси -60 ако са памучни дрехите.
Прахообразен за бяло за светлите.

# 140
  • София
  • Мнения: 10 576
Най - важното е да не препълваш пералнята! Да има място над дрехите в барабана да си пъхнеш свободно ръката.
Пусни една профилактика на пералнята с препарат за перални. Ако нямаш програма за почистване, използвай програма за памук и на 60С. Празна пералня!
Профилактика се прави на всеки 2-3 месеца. Моята си иска сама на всеки 40 пранета.

Ако не можеш да делиш прането по цветове, използвай цветоулавящи кърпички, помагат много да не се забоядисват дрехите.

Използвай прах, вместо течен и не пери на кратки програми или ако ползваш кратки програми, не слагай повече от 3 кг пране.

Спалното бельо и хавлиените кърпи пери отделно от другото пране на 60С и без омекотител.

И само да те успокоя, всички сме съсипали някое и друго пране. Но така се учи човек. И похвала, че се интересуваш!

# 141
  • Мнения: 11
Най - важното е да не препълваш пералнята! Да има място над дрехите в барабана да си пъхнеш свободно ръката.
Пусни една профилактика на пералнята с препарат за перални. Ако нямаш програма за почистване, използвай програма за памук и на 60С. Празна пералня!
Профилактика се прави на всеки 2-3 месеца. Моята си иска сама на всеки 40 пранета.

Ако не можеш да делиш прането по цветове, използвай цветоулавящи кърпички, помагат много да не се забоядисват дрехите.

Използвай прах, вместо течен и не пери на кратки програми или ако ползваш кратки програми, не слагай повече от 3 кг пране.

Спалното бельо и хавлиените кърпи пери отделно от другото пране на 60С и без омекотител.

И само да те успокоя, всички сме съсипали някое и друго пране. Но така се учи човек. И похвала, че се интересуваш!

Благодаря ти много, това е много полезна информация за мен

# 142
  • Мнения: 4
Здравейте,и честит празник.
Имам питане...всъщност две
1-Забелязах,че на Изи прах за цветно,в състава пише избелител на кислородни основа
2-ОМО прах в Лидъл добър ли е?

# 143
  • Мнения: 68 621
2. Не е добър. Нисък клас.

# 144
  • Мнения: 4
А тази нелепица с Изито истина ли е,или е печетна грешка?Не,че ще го купувам,но исках да пробвам малка кутия.Благодаря:blush:

# 145
  • Мнения: 68 621
Символично количество кислородни избелители съдържаше прах изи за цветно....

# 146
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
Оф, аз още размишлявам над "Персил"-чето в К. - 60 пранета за 14,99 лв.
Искам го, пък ми е много, пък като свърши ще се ядосвам. Frowning

# 147
  • Мнения: 4
Символично количество кислородни избелители съдържаше прах изи за цветно....

Ясно е,че няма да го купя...Но все пак е прах за цветно.Къде е логиката???
Ще си карам на Ариел и Бинго

# 148
  • Мнения: 10 210
Дидка, да си го разделим, ако си в София. 😃 Аз съм точно в същото положение. 😉

# 149
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
Съжалявам, не съм от София, иначе с удоволствие. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт