Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 945
  • 749
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 200
Най - важното е да не препълваш пералнята! Да има място над дрехите в барабана да си пъхнеш свободно ръката.
Пусни една профилактика на пералнята с препарат за перални. Ако нямаш програма за почистване, използвай програма за памук и на 60С. Празна пералня!
Профилактика се прави на всеки 2-3 месеца. Моята си иска сама на всеки 40 пранета.

Ако не можеш да делиш прането по цветове, използвай цветоулавящи кърпички, помагат много да не се забоядисват дрехите.

Използвай прах, вместо течен и не пери на кратки програми или ако ползваш кратки програми, не слагай повече от 3 кг пране.

Спалното бельо и хавлиените кърпи пери отделно от другото пране на 60С и без омекотител.

И само да те успокоя, всички сме съсипали някое и друго пране. Но така се учи човек. И похвала, че се интересуваш!

Благодаря ти много, това е много полезна информация за мен

И на мен ми беше адски полезно, благодаря Simple Smile

# 151
  • София
  • Мнения: 75
Някой ползвал ли е омекотител "Семана еуфория" оранжевата. Аз съм фенка на  синята "Еуфория", но помирисах в магазина и оранжева, и розовата и ми се сториха много хубави. Та се чудя при следващото пазаруване коя да пробвам.

# 152
  • Мнения: 985
Някакви отзиви за препарата за почистване на перални, който е в брошурата на Лидл от другата седмица?

# 153
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Някакви отзиви за препарата за почистване на перални, който е в брошурата на Лидл от другата седмица?
Ами, те всичките препарати за почистване на перални са общо взето еднакви. Ползвала съм го, ама как да кажа "доволна съм", като не мога да видя какво е зад барабана. Иначе уплътнението светва, барабана също. Същия ефект се постига и с останалите марки такъв препарат. Не съм гледала брошурата на Лидл, но ако 2 бр. са 5 лв., както ги пускаха преди - вземай.

# 154
  • Мнения: 68 621
5 лв е и сега..за двете шищенца.

# 155
  • Мнения: 2 495
Сигурно е коментирано,но ...препоръчайте ми моля,препарат за петна от бебешки пюренца...Спот на Перилис не се справя добре🙄

# 156
  • Мнения: 44
Сигурно е коментирано,но ...препоръчайте ми моля,препарат за петна от бебешки пюренца...Спот на Перилис не се справя добре🙄

Аз се справях с петната с прах Персил Сензитив, на 60градуса. Но откакто промениха формулата вече ползвам Персил за бяло за светлите дрехи и пак всичко се изпира. Много хвалят препарата за петна на Изи, тайфун мисля че се казваше. Може да вземете за проба, поне е евтин.

# 157
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
Дидка, да си го разделим, ако си в София. 😃 Аз съм точно в същото положение. 😉

soul81, намери ли някой, с който да споделиш пакета? Понеже ежедневно минавам през К. и виждам, че броят на пакетите от този вид Персил намаляват, а наистина си е на сметка, онзи ден поразпитах колежките и с една направихме комбина. People Two Women Holding Hands

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
В Бургас в магазини Болеро Персил всички видове е на 5,99 лв.Имаше за 20 пранета,но беше с дата на производство 04.2018г.Този "орязания"за 18 пранета беше пресен-01.2020г и 09.2019г.

# 159
  • Мнения: 364
Много недоволна останах от бялото Коколино сензитив  - никакъв остатъчен аромат.
В сравнение със същите Ленор и Бинго , си е кръгла нула.

# 160
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
[quote author=Maya Petrova от Коколиното произведено в Унгария и аз не съм доволна.Най-вероятно и вашето е такова.

# 161
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Много недоволна останах от бялото Коколино сензитив  - никакъв остатъчен аромат.
В сравнение със същите Ленор и Бинго , си е кръгла нула.
Е, то, нали за това е сензитив. Това му е ролята, да не мирише. А иначе за проблемна кожа омекотителя не е препоръчителен.

# 162
  • Мнения: 364
Глупости!
Сензитив предполага по- подходящ за бебешка или чувствителна кожа, касае състав, а не аромат .
Тези аромати са по- нежни и сапунени , няма връзка с трйността им, затова сравних с другите два подобни.

# 163
  • Мнения: 13 539
За първи път чувам/чета/ някой да мисли, че има подходящ омекотител за бебешка и чувствителна кожа.

# 164
  • Мнения: 68 621
Глупости!
Сензитив предполага по- подходящ за бебешка или чувствителна кожа, касае състав, а не аромат .
Тези аромати са по- нежни и сапунени , няма връзка с трйността им, затова сравних с другите два подобни.

Това са глупости.
Прави са Вики и Пролетно цвете.

Общи условия

Активация на акаунт