Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 906
  • 749
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 364
Темата е за мнения , не за спорове.
Ползвам две перални, и с двете е нулев ароматът.
След прах или гел- същото. Поне след прането с гел усещам неговия мирис.
И на ръка прах една фина блуза- пак не.
След дни очаквам пет вида от западноевропейската му разновидност.
Заинтригува ме едно с аромат алое вера, дано не е същият въздух под налягане.

# 181
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Ако ще ти носят Кушелвайх, писах по-горе, че не е по-добър от Коколино.

# 182
  • Мнения: 1 865
Аз скоро писах за Кушелвайх,много е ароматен и траен,ползвам синия!Взимам си го и от Австрия и от Германия.

# 183
  • Мнения: 3 938
По-ароматен омекотител от Сано Максима розовия аз не съм ползвала. Дрехите ми ухаят дни след като са изпрани и прибрани в гардероба.

Иначе и аз търся прах/препарат, който да премахва следи от бебешки пюрета (морков, тиква). Досега само с Вениш става и то не напълно, пак остава леко оранжево петно. С прахта Сано Максима нищо не става, излизат все едно не съм ги прала.

# 184
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Аз скоро писах за Кушелвайх,много е ароматен и траен,ползвам синия!Взимам си го и от Австрия и от Германия.
До сега са ми носили бял, син,  оранжев и някакъв лимитиран  Кушелвайх. Последния, който ми донесоха е като Силан-а с някакви масла. Ами... и той е гОла вОда. Коколино ми е с много по-траен аромат. Юмош - още по-силен и траен.
Скрит текст:

# 185
  • Мнения: 1 865
Този ползвам аз

# 186
  • Мнения: 107
Ние ползваме капсули Ариел. От онези 3 в 1. Вършат чудесна работа и въобще не се занимавам с глупости, още повече на ръка. Хвърляш една в пералнята, ръгаш прането, затваряш капака и свиркаш. Пере дори и силно замърсени дрехи, като работно облекло, а аз като всеки истински мъж не ме е страх да си изцапам ръцете. Преди да ме светнат си сипвах прах. Даже май още имам от него. Персил мисля че беше. То не че много ми пукаше, защото 1; живеех сам и 2; като един почти завършен социопат, не съм толква нежен, че да ми пука на какво ми миришат дрехите, още повече какво мислят хората за това. Имам си парфюми и дезодоранти. Е... Нещата се промениха и понякога се налага да плакна 2 пъти, защото е имало не един случай, когато прането мазнее. За кухнята ползваме ъъъъ как беше... Амбипур, но като мия аз понякога прибягвам и до добрия, стар, зелен ТЕСТ. Дааааа, даааа, знам... Вреди на кожата и бла бла. Моите ръце са инструменти, а не картини, та да ги гледат. С тях съм бъркал на голо цимент, пипал съм ратвори на киселини и основи, па камо ли един ТЕСТ ще ги уплаши... Важното е че това чисти. И то страхотно. За пода позлваме Блейзи от онова за паркет, понеже хола и спалнята са на ламинат. Съвсем малко, колкото да се каже, че има. За гранитогреса правя сапунка с ТЕСТ. И на въпроса ама на какво мирише, ще кажа че аз искам да почистя, не да напарфюмирам. Когато някой слънчев ден се появи трети член на екипажа, тогава ще мислим за по-слециални препарати и омекотители.

# 187
  • Мнения: 364
Капсула на Ариел 3 в 1 слагам само на работните дрехи на моя. Или на пералня, пълна докрай.
Иначе-не помагат и три изплаквания.
Затова ги имам от повече от година и още се премятат.
Доволна съм от Персила- светло памучно яке , лекясано с какво ли не , излезе перфектно и то на 40 градуса.
За петна силно препоръчвам ето това:

# 188
  • Мнения: 107
Капсула на Ариел 3 в 1 слагам само на работните дрехи на моя. Или на пералня, пълна докрай.
Иначе-не помагат и три изплаквания.
Затова ги имам от повече от година и още се премятат.
Доволна съм от Персила- светло памучно яке , лекясано с какво ли не , излезе перфектно и то на 40 градуса.
За петна силно препоръчвам ето това:
Не предполагах, че са толкова упорити. За по-дребни, деликатн и малко на брой неща да предложиш нещо? Капсула. Честно не ми се занимава с прах.

# 189
  • Мнения: 10 201
Показаният препарат против петна къде се продава?

# 190
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Капсула на Ариел 3 в 1 слагам само на работните дрехи на моя. Или на пералня, пълна докрай.
Иначе-не помагат и три изплаквания.
Затова ги имам от повече от година и още се премятат.
Доволна съм от Персила- светло памучно яке , лекясано с какво ли не , излезе перфектно и то на 40 градуса.
За петна силно препоръчвам ето това:
Не предполагах, че са толкова упорити. За по-дребни, деликатн и малко на брой неща да предложиш нещо? Капсула. Честно не ми се занимава с прах.
  Пробвайте Скип в него има добавка за петна.Успех

# 191
  • София
  • Мнения: 10 561
А Скип за цветно по принцип има ли? Навсякъде ми предлагат универсален или за бяло и не смея тъмни, черни да пера с универсален.

# 192
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
А Скип за цветно по принцип има ли? Навсякъде ми предлагат универсален или за бяло и не смея тъмни, черни да пера с универсален.
Аз съм ползвала Скип капсули за цветно,испански от маг.за парал.внос.Переха супер.

# 193
  • Мнения: 364
Показаният препарат против петна къде се продава?
Позната го купува от Амазон, на мен ми го носят от Щатите.
Нямам идея дали някъде се предлага в БГ.
Към Й. Радев- капсулата си е дозирана за 5 кг. , затова се ориентирайте към прах , който може да се дозира.
Преди да почна с немския Ариел, слагах двойно повече от същия, който купувах тук. С една дозировка са по опаковка .
Но задължително пускам допълнително плакнене , стана ми навик.

# 194
  • София
  • Мнения: 10 561
Не искам капсули, а течен. Тъмните пера с течен и половин пералня. Рядко зареждам цяла, защото програмата ми е за 3 кг и уж щадяща, та гледам да си я ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт