Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 958
  • 749
  •   1
Отговори
# 195
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Не искам капсули, а течен. Тъмните пера с течен и половин пералня. Рядко зареждам цяла, защото програмата ми е за 3 кг и уж щадяща, та гледам да си я ползвам.
Има и течен за цветно потърсете

# 196
  • София
  • Мнения: 10 576
Много благодаря!

# 197
  • София
  • Мнения: 3 839
Тоя Скип е нашето Омо.
Капсулите - ако сте си прежалили пералнята, перете с тях.

# 198
  • Мнения: 1 087
Тоя Скип е нашето Омо.
Капсулите - ако сте си прежалили пералнята, перете с тях.
Какъв е проблема с капсулите? Аз не ползвам, но ми стана интересно, освен че са супер концентрирани и трудно изплакващи.

# 199
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Тоя Скип е нашето Омо.
Капсулите - ако сте си прежалили пералнята, перете с тях.
И аз се чудя....и на двете перални съм прала и с капсули,прах,течни,таблетки,прахове и пенсионирах старата пералня(13г) напълно изправна...Бихте ли се обосновали?

# 200
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
Да и на мен ми е интересно за капсулите.Нали много ги хвалят?

# 201
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Ами, прочетете на първа страница за проблем с миришеща пералня.
На мен ми се е случвало, хем само Первол за черно съм ползвала две четирилитрови туби и една кутия капсули Ариел за бяло. Цветните с прах перях. Нямаше очистване пералнята. Дрехите излизаха изцапани, по уплътнението отвътре имаше буквално тиня. Няколко пъти съм писала и какво заварих в мойта пералня след наемателите, които са прали с течни и капсули + кратки програми на 30°, щото дрехите им не били мръсни. А ей това източих тогава от филтъра и хем пералнята беше почиствана вече веднъж с препарат и веднъж с прах за бяло 
Скрит текст:

# 202
  • Мнения: 1 087
Според мен без значение капсули, течен или сух препарат при дълги програми на 40-60 градуса постоянно проветряване, редовно почистване и профилактика на пералнята няма как да има миризми и тиня.

# 203
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Здравейте! Някой да има наблюдения на този прах? Добър ли е?

# 204
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
да и на мен ми е интересен този прах за кометар

# 205
  • Мнения: 5 207
Като нашия Рекс е.

# 206
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
В смисъл🤔добър или лош? Не съм ползвала Рекс.Препоръчайте ми прах не течен, който да е качествен и след изсъхване да има приличен аромат(не харесвам омекотители)

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
В смисъл🤔добър или лош? Не съм ползвала Рекс.Препоръчайте ми прах не течен, който да е качествен и след изсъхване да има приличен аромат(не харесвам омекотители)
Омо-ароматът му е повече от приличен.

# 208
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
В смисъл🤔добър или лош? Не съм ползвала Рекс.Препоръчайте ми прах не течен, който да е качествен и след изсъхване да има приличен аромат(не харесвам омекотители)
значи не е толкова добър прах за бяло

# 209
  • София
  • Мнения: 10 576
Последно си купих ариел с ленор. Много хубаво мирише, добре изпира. Ползвам го за универсален.

Общи условия

Активация на акаунт