Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 955
  • 749
  •   1
Отговори
# 300
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Потърси с търсачка през Гугъл: прах Изи бг мама, и ще ти излязат мнения, беше коментиран още като го пуснаха на пазара, а и впоследствие.
Лично аз не съм впечатлена от него.

# 301
  • Мнения: 11 594
Не  по темата, но за да не пускам нова за един въпрос- имам палто със съдръжание 70% вълна, 20% полиамид, 10% кашмир.По етикет никакво пране не му се дава. Сърбят ме ръцете да го врътна в пералнята, както принципно правя с всичко без да ми пука от резултата, че не обичам да робувам да материи Simple Smile Ама това ми балтонче ме е хубавичко и се замислих дали ще му понесе дори по-щадящият цикъл за вълна. Или за по-сигурно да си го заведа на химическо, макар че все не ми дава усещането на изпрана дреха след това. Бихте ли ме насочили?
Не, не и не. Сядай си на ръцете и мирувай. От личен опит ти го казвам. Ако не се степе вълната, то подлепващото, което е между плата и хастара ще се разлепи и набръчка мноогоо хубаво.

# 302
  • Мнения: 364
Киснеш палтото в голям леген с хладка вода и препарат с минимално намачкване.
После плакнеш, оставяш да се изцеди и сушиш в горизонтално положение върху сушилник.
Навремето така перях едно вълнено палто.
Беше си хамалска работа, но по този начин  се запази.
Иначе- програма ръчно пране или вълна и слаба центрофуга или източване на вода.
На химическо и аз вяра нямам, а сега в този период не е за него.

# 303
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
По отношение на парфюмните перли, аз използвам Ленор - златната орхидея и съм изключително доволна...много лек и нежен аромат, траен, върха са!

По отношение на праховете на Изи - преди ги ползвах много често, във всякаква форма, но вече да си призная честно се разочаровах от качеството и напоследък спрях да ги купувам.

# 304
  • Мнения: 568
Привет. Имам следната питанка - перлите за пране, които ароматизират на какъв принцип действат.

С две думи. Имам дете и мъж, който се обриват от омекотител и прахове. От три години пера само с Денкмит прах. Иска ми се да ароматизирам чаршафи и хавлии. Благодаря
Аз съм ползвала перлите на Денкмит и бях много доволна.

# 305
  • Мнения: 949
Благодаря за коментарите. Просто не трябва да остава в тъкънта препаратът. Ще пробвам и двата варианта.
А да не е просто така - на каква програма пускате кожени якета (изкуствена кожа). И дали изобщо да рискувам с пералнята? Притеснява ме да не се разлющи, че е на дъщеря ми, а тя мнгоо си го хареса.

# 306
  • Мнения: 266
Не  по темата, но за да не пускам нова за един въпрос- имам палто със съдръжание 70% вълна, 20% полиамид, 10% кашмир.По етикет никакво пране не му се дава. Сърбят ме ръцете да го врътна в пералнята, както принципно правя с всичко без да ми пука от резултата, че не обичам да робувам да материи Simple Smile Ама това ми балтонче ме е хубавичко и се замислих дали ще му понесе дори по-щадящият цикъл за вълна. Или за по-сигурно да си го заведа на химическо, макар че все не ми дава усещането на изпрана дреха след това. Бихте ли ме насочили?
Не, не и не. Сядай си на ръцете и мирувай. От личен опит ти го казвам. Ако не се степе вълната, то подлепващото, което е между плата и хастара ще се разлепи и набръчка мноогоо хубаво.

Пъхнах го в барабана, но после размислих и го извадих...явно имам някакви чувства към палтото и не искам такъв финал за него. Ще го занеса на химическо, където вероятно само ще го парфюмират и поизгладят и така докато някой път не му видя сметката както си знам. Мерси за съвета и за кисненето, ама ....хамалогия ми се вижда и занимавка, то после сигурно три дена ще се отцежда...иначе съм на мнение, че само водата чисти! Приятно ви пране

# 307
  • София
  • Мнения: 721
"Ще го занеса на химическо, където вероятно само ще го парфюмират и поизгладят и така докато някой път не му видя сметката както си знам. "
Щоо- аз на химическо ги нося в края на сезона (не ги слагам активно тия палта) и си мисля че ги третират, жената пред мен чете етикета на един шлифер последно.
Иначе якетата ги пера на щадяща програма с топка за тенис Simple Smile

# 308
  • Мнения: 1 575
Здравейте! Попаднах на темата докато търся отговор на моя въпрос. Имам нужда от помощ. Този препарат за вълна става ли? Може ли някакво мнение, че до сега не съм ползвала препарати на Кауфланд.

# 309
  • Мнения: 1 146
Според етикета е за вълна, мнение не мога да дам, понеже не използвам такива препарати =)

# 310
  • Мнения: 94
Да питам за прах "невос" в кауфланд... Мнение не помня дали съм чела по този повод

# 311
  • Мнения: 11 594
Да ви питам този Ариел, произведен в Чехия, бива ли го:

# 312
  • София
  • Мнения: 35
Къде в София продават Persil Powergems? Големи разфасовки търся, защото съм много доволна

# 313
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Здравейте,аз търся този омекотител,някъде онлайн на прилична цена и доставка или в София физически магазин:

# 314
  • Мнения: 1 146
Здравейте,аз търся този омекотител,някъде онлайн на прилична цена и доставка или в София физически магазин:
Скрит текст:

Поръчвала съм от тук:
http://kralicachistnica.com/omekotiteli

Общи условия

Активация на акаунт