Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 943
  • 749
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 10 576
Начесах си крастата с един Коколино течен препарат за бяло.
60 пранета за 19. 90 лв
За съжаление изпрах 3 перални перални преди да го купя😂и сега ще чака да го пробвам.

# 316
  • Мнения: 19 005
Здравейте! Попаднах на темата докато търся отговор на моя въпрос. Имам нужда от помощ. Този препарат за вълна става ли? Може ли някакво мнение, че до сега не съм ползвала препарати на Кауфланд.


И аз му се чудя...щом е марка на Кауфланд, мисля че можеш да го върнеш, ако не си доволен.

# 317
  • София
  • Мнения: 10 576
Да се отчета за Коколино течен за бяло (само такъв имаше, и за вълна; аз пера сега всичко с него).
Та, добре пере. Мирише хубаво от бутилката, както и на изпраните дрехи. Но след изсъхване изобщо не ми харесва. Тежка, сладникава миризма. Децата казаха, че много им харесва.

# 318
  • София
  • Мнения: 721
Да похваля един немски прах за бяло пране Coral - не беше много скъп под 9 лв ми го продадаха в магазина за перилни. Добре изпра - мирише добре, но след изпиране не се усеща много.

# 319
  • Мнения: 94
В един местен магазин за препарати, в момента персил е под шест лева. Бингото е под четири... Но там винаги държат много ниски цени. Ариела почти винаги е около шест лева.

# 320
  • Мнения: 11 592
Корал е висок клас и от най_добрите на немския пазар. За колко пранета е тази цена?
Да похваля един немски прах за бяло пране Coral - не беше много скъп под 9 лв ми го продадаха в магазина за перилни. Добре изпра - мирише добре, но след изпиране не се усеща много.

# 321
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Може би Корала е за 16 пранета. Такива съм виждала в Германия.

# 322
  • София
  • Мнения: 721
Корал е висок клас и от най_добрите на немския пазар. За колко пранета е тази цена?
Да похваля един немски прах за бяло пране Coral - не беше много скъп под 9 лв ми го продадаха в магазина за перилни. Добре изпра - мирише добре, но след изпиране не се усеща много.
За 20 пранета. Благодаря за инфото- нямах представа че е добър. Но наистина е готин.

# 323
  • Мнения: 949
Момичета, някой забелязал ли е от кога ДенкМит е на цена 6,89! Направо останах потресена днес мъжът ми като се прибра от ДМ!
Най-тъпото е, че в немския сайт цената си е без промяна Rage

# 324
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
И моят вече свършва. Изненадана съм от новата цена. Dizzy Face

# 325
  • Мнения: 949
И моят вече свършва. Изненадана съм от новата цена. Dizzy Face

Аз направо съм в потрес. Най-тъпото е, че за момента мога да ползвам само тези прахове поради алергии и трябва някак си да я преглътна.

# 326
  • Мнения: 3 941
А каква е била цената преди на ДенкМит?

Някой беше питал преди за омекотителя Tesori d' Orient. Видях, че са го заредили в магазини "Безсрамно ниски цени" (май не се казват вече така) за 4.30 лв. Може да се поръчва и онлайн. Аз от друг магазин го взех за 5.50.

# 327
  • Мнения: 949
Беше към 5,60лв мисля. А в началото като почнах да го ползвам (научих от тук за него) съм го купувала на промоция и на 4 и нещо.

# 328
  • Мнения: X
В тази връзка, забелязах, че продуктите отново са променени/префасонирани. Дано са оправили проблема с кофти аромата, за който четох много негативни коментари в немския сайт. В състава на солта вече официално няма катализатор и на кутията вече пише, че е активна от 30 градуса, а преди беше от 20.

# 329
  • София
  • Мнения: 1 076
Момичета, някой забелязал ли е от кога ДенкМит е на цена 6,89! Направо останах потресена днес мъжът ми като се прибра от ДМ!
Най-тъпото е, че в немския сайт цената си е без промяна Rage
Вчера взех денкмит за бяло и струва ми се на 5 и малко беше. Не погледнах касовия бон, но на етикет си мисля, че беше старата цена.

Общи условия

Активация на акаунт