Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 973
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 949
Gerretooo надявам се да е някакво недоразумение честно казано Sad

Скрит текст:

# 331
  • София
  • Мнения: 721
И моят вече свършва. Изненадана съм от новата цена. Dizzy Face

Аз направо съм в потрес. Най-тъпото е, че за момента мога да ползвам само тези прахове поради алергии и трябва някак си да я преглътна.
[/quote
Кой точно ползвате при алергии? Издирва правилния за дъщеря ми.

# 332
  • Мнения: 949
Bossa nova използвам за децата (каката е проблемна, бебето за сега не) този за бяло прахообразен марката на ДМ Денкмит, задължително меря кг пране и дозирам според кг. Пера на 60гр и не жаля дрехи. Ако нещо се развали - хвърлям. Не ползвам омекотител.
За дрехите на мъжът ми ползвам този за цветно за тъмните, а за светлите - за бяло. Пак така - не жаля дрехи. Мъжът ми се научи да си купува такива, които и да се скапят - в кофата. Омекотител не ползвам.

Това са единствените прахове към които за момента не са проявили алергия. Плюс тео бебе течен, но не ме кефи как изпира. (Стават на огромни червени плюски, все едно са полазени от паяк).
Иначе това, което съм ползвала и са реагирали е ариел, персил, омо, сано максима, бинго, ленор и някъв немски пробвах - вайзер нещо си мисля беше.

# 333
  • София
  • Мнения: 721
С праха за бяло не избеляват ли цветните им дрехи?
Аз съм ползвала бебешки на, dnk mit- няма мирис и не беше лош.
Сега един немски Sensitive се казва 8.50 лв течен ползвам - добър е, изпира въпреки че няма агресивни агенти и парабени и тн

# 334
  • Мнения: 949
Не съм забелязала кой знае колко да са избелели. Пък и както ти казах не жаля дрехи. Не купувам скъпи дрехи. По-важно ми е да не се обрива. Ще ти пиша на лично да ми покажеш този прах, макар че ако е само течен няма да ме спечели

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
pavlina hristOva,има и друг добър прах за пране(има и течен вариант) за хора с алергии-Omino bianco,италиански е,но се намира само в онлайн магазините.

# 336
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Здравейте,
имате ли впечатления от тези капсули на Персил?
Скрит текст:

# 337
  • Мнения: 813
Да, нищо особено. Все едно течен Персил, само че при 30° не се разтварят и също така ако пералнята не е пълна до горе.

# 338
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Благодаря, ще се въздържа от покупка Simple Smile

# 339
  • София
  • Мнения: 75
Аз пък съм доволна от тези капсули. При 40 градуса няма проблем с разтваряне и изпиране. Това са капсулите с най-силен аромат след изпиране. Изпробвала съм всички капсули.

# 340
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
Аз също съм доволна от  тези капсули на Персил  ,разтварят се  няма проблем.А по- силен аромат според мен са тези а Ленор.

# 341
  • София
  • Мнения: 1 328
А доволни ли сте от капсулите на Ленор - освен от аромата. Интересът ми е към тези за цветно.

# 342
  • Мнения: 2 396
Скрит текст:
Момичета, някой забелязал ли е от кога ДенкМит е на цена 6,89! Направо останах потресена днес мъжът ми като се прибра от ДМ!
Най-тъпото е, че в немския сайт цената си е без промяна Rage
Вчера взех денкмит за бяло и струва ми се на 5 и малко беше. Не погледнах касовия бон, но на етикет си мисля, че беше старата цена.
Днес купих прах за бяло и имаше 2 различни опаковки. Цените бяха 6.89 и 5.69. По-евтиният беше с опаковката от немския сайт, а скъпия - с някакви ризи/блузи (мисля последно такъв бях взимала).

# 343
  • Русе
  • Мнения: 234
Омекотител Тезори за 3,99 лв и много други препарати за без пари от сайта на TT market

# 344
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Омекотител Тезори за 3,99 лв и много други препарати за без пари от сайта на TT market
Чак пък за без пари... Вярно, че са им конкурентни цените, продават и по-различни козметика, парфюмерия и препарати. Имат и много италиански перилни и почистващи, но някои стоки са им по-скъпи отколкото по големите вериги. Живея в Русе, откъдето е фирмата и много добре им познавам асортимента.

Общи условия

Активация на акаунт