Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 951
  • 749
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 10 576
Насякъде ми прави вчетление, че Савекса е с нова опаковка, изглежда така.

# 406
  • Мнения: 2 363
Да, купих си от него, но не е със същия аромат като този с орхидеята, който споделих.

Насякъде ми прави вчетление, че Савекса е с нова опаковка, изглежда така.

# 407
  • Мнения: 2 607
Бях купила кутия савекс капсули и днес си отивахме на село и реших да изпера някои прибрани неща, понеже не ги харесвам, реших да ги изхабя тук. Отварям днес кутията, и о изненада вътре пълен мармалад. Съхранявани са си в шкафа ми на хладно вкъщи.




На някой случвало ли му се е такова разтичане?

# 408
  • Мнения: 4 572
На мен, със същите капсули. Още като ги купих имаше слепнали една за друга по 2 капсули. Останалите ги разделих по една в торбичка, за да не слепнат и те, а вече повредените ползвах заедно - голяма ми е пералнята и позволява повече пране и съответно прах за един цикъл. След това допълнително изплакване и готово. Но повече такива не съм купувала и не смятам да купувам занапред.

# 409
  • Мнения: 2 607
На мен, със същите капсули. Още като ги купих имаше слепнали една за друга по 2 капсули. Останалите ги разделих по една в торбичка, за да не слепнат и те, а вече повредените ползвах заедно - голяма ми е пералнята и позволява повече пране и съответно прах за един цикъл. След това допълнително изплакване и готово. Но повече такива не съм купувала и не смятам да купувам занапред.
Ужас, бях неприятно изненадана и както ме дразни аромата им, днес го усещам концентрирано. Повече няма да хи купя. Радко пера с капсули, но с Ариел и Персил, не се е случвало такова нещо никога.

# 410
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Бях купила кутия савекс капсули и днес си отивахме на село и реших да изпера някои прибрани неща, понеже не ги харесвам, реших да ги изхабя тук. Отварям днес кутията, и о изненада вътре пълен мармалад. Съхранявани са си в шкафа ми на хладно вкъщи.
Скрит текст:



На някой случвало ли му се е такова разтичане?

Аз бих изпратила снимките на производителя. Аз не съм почитател на капсулите.

# 411
  • Мнения: 24 315
Някой пробвал ли е тези капсули

# 412
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 021
Девойки, нямам спомен как, но съм оцветила едни дрехи при пране с пускаща такава. Обезцветяваха се с кърпичка, прах за бяло и 60 С, нали?
Или има препарат, може би нещо на Хейтман?
Бях чела в предишна тема и жената беше доволна от резултата, а не мога да намеря мнението.
Предварително ви благодаря!

# 413
  • София
  • Мнения: 35 086
Имат ли шарки дрехите? Ако да, прахчето на Хайтман не върши работа, защото обецветява другите цветове.
Иначе прах, не течен, по-висок градус и кърпички, да.

# 414
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 021
Розово с бели шарки е.
Благодаря!
Пробвам и дано стане, и без това е съсипано.

Пп. Светна! Получи се Grinning

Последна редакция: сб, 09 май 2020, 08:56 от etty775

# 415
  • Мнения: 516
Здравейте,не знам дали въпросът ми е за тук:някой има ли наблюдения,къде бяга омекотителят?Пералнята не го взема и го освобождавам ръчно,но после дрехите не миришат на нищо и не са омекотени..Някой имал ли е подобен проблем?

# 416
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте,не знам дали въпросът ми е за тук:някой има ли наблюдения,къде бяга омекотителят?Пералнята не го взема и го освобождавам ръчно,но после дрехите не миришат на нищо и не са омекотени..Някой имал ли е подобен проблем?
С кофти омекотител така става. Центрофуга на 1400 или повече обороти способства за намаляване на аромата.

# 417
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Тук, в любимата ми тема, отдавна чакам мнение за омекотител, който да омекотява дрехите. Имам предвид дрехи, сушени навън, а не в сушилня.

# 418
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Тук, в любимата ми тема, отдавна чакам мнение за омекотител, който да омекотява дрехите. Имам предвид дрехи, сушени навън, а не в сушилня.
[/quote Ето един от моите фаворити отговарящ на изискванията

# 419
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Предполагам трябва да го търся в магазини за паралелен внос.

Общи условия

Активация на акаунт