Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 969
  • 749
  •   1
Отговори
# 420
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Предполагам трябва да го търся в магазини за паралелен внос.
Мога да ви кажа аз от къде го купих и в София има магазин и онлайн може.Снимката е на синия,лилавия и белия също са супер

# 421
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
Онлайн не ми се купува, тъй като искам и да усетя аромата му. В нашия град има магазини за паралелен внос. Италиански е, нали?

# 422
  • София
  • Мнения: 3 611
Предполагам трябва да го търся в магазини за паралелен внос.
Мога да ви кажа аз от къде го купих и в София има магазин и онлайн може.Снимката е на синия,лилавия и белия също са супер
Къде, къде? 😄

# 423
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Онлайн не ми се купува, тъй като искам и да усетя аромата му. В нашия град има магазини за паралелен внос. Италиански е, нали?
да италиански е ако сте от София там имат магазин,ако не от пар.внос.

# 424
  • София
  • Мнения: 3 611
Онлайн не ми се купува, тъй като искам и да усетя аромата му. В нашия град има магазини за паралелен внос. Италиански е, нали?
да италиански е ако сте от София там имат магазин,ако не от пар.внос.
Къде е магазинът в София?

# 425
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
july1993 ето

# 426
  • Русе
  • Мнения: 234
Момичета,препоръчвам омекотител Дуел, сръбски,особенно жълтия,наистина много омекотява съдя по хавлиени кърпи, ухае в гардероба 1-2 седмици, работя в магазин за вносни препарати вече 11 год. пробвала съм какво ли не и много съжелявам че спряха да го дистрибутират в Русе.

# 427
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Момичета,препоръчвам омекотител Дуел, сръбски,особенно жълтия,наистина много омекотява съдя по хавлиени кърпи, ухае в гардероба 1-2 седмици, работя в магазин за вносни препарати вече 11 год. пробвала съм какво ли не и много съжелявам че спряха да го дистрибутират в Русе.
Вярно, че беше отдавна, но защо си мисля, че съм го виждала в Пацони?

# 428
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Момичета може ли да ми разясните капсулите защо са с 2-3 или 4 неща в тях ? кое какво е? има ли капсули без омекотител в тях и кои са ?

# 429
  • София
  • Мнения: 10 577
Капсули с омекотител няма. Омекотителят, за да има ефект като такъв, какъвто го познаваме, трябва да е сложен с последното плакнене и след центрофугата да остане в дрехите.
А защо съставките са в отделни капсулки - не знам.

# 430
  • София
  • Мнения: 3 841
За да се активират в момента на разтварянето, за по-голяма ефективност при изпирането.

# 431
  • София
  • Мнения: 10 577
Да ви кажа, че съм страшно доволна от течния на Коколино. Имаше само за бяло, но пера всичко с него. Изпъскано на светла тениска от пържене на риба, хвърлих в коша и след 3 дни пуснах пералня, но забравих да напръскам петната. Нямаше и помен от тях.
Спрях да ползвам омекотител, много ми харесва как мирише, но пускам профилактика по-често.

# 432
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Капсули с омекотител няма. Омекотителят, за да има ефект като такъв, какъвто го познаваме, трябва да е сложен с последното плакнене и след центрофугата да остане в дрехите.
А защо съставките са в отделни капсулки - не знам.
Сигурна ли си ? А тези 3 и 4 в 1 не са ли прах и омекотител? Имат и бяла течна част .Никъде в нета или по кутиите на капсулите не видях да пише коч съставка с каква цел е ?
Още един въпрос .Срещали ли сте магнитни топки за перални ? С тях не се натрупвал котлен камък ?

# 433
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
Да ви кажа, че съм страшно доволна от течния на Коколино. Имаше само за бяло, но пера всичко с него. Изпъскано на светла тениска от пържене на риба, хвърлих в коша и след 3 дни пуснах пералня, но забравих да напръскам петната. Нямаше и помен от тях.
Спрях да ползвам омекотител, много ми харесва как мирише, но пускам профилактика по-често.

Не съм ползвала течен препарат Коколино. Би ли споделила снимка.

# 434
  • София
  • Мнения: 10 577
Дидка,

Скрит текст:


Принцеса, сигурна съм, да. Много прахове са с аромат на еди кой си омекотител, но реално няма омекотител вътре.

Общи условия

Активация на акаунт