Дигитални портфейли - Revolut, Phyre, Curve, iCard, Monese, A1Wallet и други.

  • 44 387
  • 358
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 480
Имам Револют и съм много доволен!
Ползвам го за онлайн разплащания, моментни преводи на кеш към близки хора и най-вече за покупка на акции!

# 16
  • Мнения: 5 249
Темата можеше да е полезна, ако беше дадено описание за всяка финтех услуга. Да не говорим, че Curve не е дигитален портфейл, защото електронни пари не се държат, а предназначението му е съвсем друго и бих казал, че аналог няма.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Здравейте , инсталирах Револют попълних данните изписа ми , че документа за самоличност не е приет, но след това не ми излиза опция да направя одентификация отново, а само да избера план. Някакви идеи какво да правя?

# 18
  • Мнения: 2 583
Здравейте , инсталирах Револют попълних данните изписа ми , че документа за самоличност не е приет, но след това не ми излиза опция да направя одентификация отново, а само да избера план. Някакви идеи какво да правя?

Изчакай, имат някакви технически проблеми. Това ми излиза като съобщение на мен, като вляза в приложението (ползвам го отдавна)

# 19
  • Мнения: X
Някой с мнение за iCard?

# 20
  • Мнения: 8 759
Здравейте,

Изтеглих Револют, захраних пари по картата си в приложението, но сега виждам че имам такса от банката ми.
В такъв случай желая да изтрия профила си.
Имам останали 15 лв в профила, трябва ли да ги изхарча преди да го закрия или те ще бъдат възстановени обратно в сметката, от която са получени?

Мога ли да изтрия напълно профила си и данните в него?

Поръчала съм физическа карта, но вече не желая да се възползвам от това приложение....а все още не е пристигнала.

# 21
  • Мнения: 5 249
Здравейте,

Изтеглих Револют, захраних пари по картата си в приложението, но сега виждам че имам такса от банката ми.
В такъв случай желая да изтрия профила си.
Имам останали 15 лв в профила, трябва ли да ги изхарча преди да го закрия или те ще бъдат възстановени обратно в сметката, от която са получени?

Мога ли да изтрия напълно профила си и данните в него?

Поръчала съм физическа карта, но вече не желая да се възползвам от това приложение....а все още не е пристигнала.
Коя е банката ти?
Можеш да изпратиш парите по българската банкова сметка безплатно. Не знам, ако го закриеш, дали автоматично ще се върнат.
Ако държиш да си закриеш профила, избери снимката ти горе в ляво, а след това скролни най-долу и ще го видиш.

# 22
  • Мнения: 8 759
Allianz.

Благодаря, ще погледна.

Явно не е моето приложение, тези такси са абсурдни.

# 23
  • Мнения: 5 249
Allianz.

Благодаря, ще погледна.

Явно не е моето приложение, тези такси са абсурдни.
Таксите са от страна на Allianz, тоест банката не е твоята, а не Revolut. Повечето банки нямат такава такса.

# 24
  • Мнения: 8 759
Да, да, разбрах че проблема е от банката, ама за момента не използвам услугите на друга.
Ще си изхарча парите в сметката на револют и ще се опитам да закрия профила.

Чета и доста мнения в групата във Фб, че често блокират профили и искат извлечения за доказване на приходи.
Така ли е?

# 25
  • Мнения: 13 269
Да, да, разбрах че проблема е от банката, ама за момента не използвам услугите на друга.
Ще си изхарча парите в сметката на револют и ще се опитам да закрия профила.

Чета и доста мнения в групата във Фб, че често блокират профили и искат извлечения за доказване на приходи.
Така ли е?
Да, затова спрях да ги ползвам. Много тегава беше комуникацията със съпорта и ми отне време.

# 26
  • Мнения: 6 166
Ами не е често. Веднъж само са ми искали легитимиране и то защото направих един голям превод. Аз нямам търпение за съпорти и директно им писах в туитър и нещата станаха светкавично. Предимствата са много и големи. Само от преводи и теглене на банкомат се пести много.

# 27
  • Мнения: 1 630
Здравейте, може ли някой да ми каже как пристига Revolut физическата карта?  По пощата ли, с куриер ли? На 10ти тряваше да пристигне. Ни вест, ни кост. Благодаря

# 28
  • Мнения: 5 249
Здравейте, може ли някой да ми каже как пристига Revolut физическата карта?  По пощата ли, с куриер ли? На 10ти тряваше да пристигне. Ни вест, ни кост. Благодаря
БГ Пощи. Може да е в пощенския клон.

# 29
  • Мнения: 35
Внимавайте как получавате картите.Моята е бяха оставили извън пощенската кутия.Посочете адрес на който може да се приеме от човек.Примерно офис на някоя фирма.

Общи условия

Активация на акаунт