Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 фев. 2020, 00:47 ч.

Любимата... термозащита за коса

• 252
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте!!!
По темата, свързана с термозащита на косата е изговорено дооооста, знам. Темите, които открих тук са вече на по няколко години, а мисля, че за това време продуктите и качеството им доста се промениха. На много вероятно вече им е писнало да се обсъжда това, но според мен, като човек, който постоянно третира косата си, е важно да споделяме опита си с различни продукти. Simple Smile
Използвам ВИНАГИ сешоар и преса след като си измия косата. От около три месеца използвам продуктите на Керастас - от серията Resistance, като имам шампоана, маската и маслото и ги ползвам в комбинация. Доволна съм, най-вече от маската и от маслото, шампоанът не ми се струва да е много специален. Въпреки това ми се иска да пробвам и други продукти (от същия клас, цената не е проблем в случая), все пак постоянно използвам преса и ми трябва сигурен и изпитан продукт. Ще се радвам ако и вие споделите вашия опит.
Нека се радваме на здрави и красиви коси! Simple Smile

# 1
Има тема по въпроса - Професионални серии за коса https://www.bg-mamma.com/?topic=1171662 , като въпросите зададени като топик (вместо Запис) са
1.)Какви финиши и термозащити ползвате и от какво сте доволни.
2.) Серуми за скалп - от какво видяхте реални резултати.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 11:18 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт