Азиатска козметика и грим 16

  • 47 735
  • 770
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 86
Chris, слънцезащитата на ETUDE HOUSE хидратира ли кожата и матира ли я или ще ми лъсне Т зоната както по принцип ?
Хидратира си, не матира. Но в никакъв случай не остава мазно на лицето. Понеже и аз съм с мазна т-зона, след няколко часа ако не поддържам ще си лъсне, няма спасение Grinning Но ако използваш малко blotting paper, от тези които j пращат с всяка пратка и нанесеш на ново, всичко би трябвало да е 6.

# 166
  • Мнения: 13 260
Blixa, заемам се с нещо.
Ох, попаднах на нещо от твоята слабост балмовете и се чудя да ти го пускам ли линка или не, че е някакво златно.

# 167
  • софия
  • Мнения: 1 200
Много моля някой да пусне линка за проследяване на пратка от J., без tracking nomer.
Благодаряяя

# 168
  • Мнения: 3 632
А как става проследяването без проследяващ номер?

# 169
  • софия
  • Мнения: 1 200
Ми.. Предполагам по номера на поръчката? Знам ли, все на някого се е случвало...

# 170
  • Мнения: 3 632
Идеята на проследяващия номер е да може да си проследиш поръчката.
Иначе не става. Имаш писмото, когато са я изпратили. От него си смяташ дните.

# 171
  • Мнения: 126
Момичета,някой да е поръчвал нещо ефикасно за заличаване на стрии?

# 172
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Хм... blotting paper гадовете не са ми пращали такова нещо 🤣 Сега чакам 2 продукта и ще видим дали ще има. Отдавна не съм ползвала матиращи кърпички, но имам някъде из козметиката .
А някой беше споменавал за някакви гъбки попиващи-матиращи  или се лъжа ?!?

# 173
  • Мнения: 3 632
Мега дийл. Само днес, няма да има повторно зареждане.
Скрит текст:
Маската е свършила, но жълтата все още я има - по-скъпа.
Серумът на LS ми хареса като състав и усещане от малкия комплект.
Кремът на Chica y Chico на теория трябва да избелва и изравнява тена, на практика е лек крем, който не разширява порите, не омазнява и не дразни.
Озаряващия 107 звучи като нещо, което дъщеря ми би ползвала.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 11:06 от The ant is...

# 174
  • Мнения: 1 270
Хм... blotting paper гадовете не са ми пращали такова нещо 🤣 Сега чакам 2 продукта и ще видим дали ще има. Отдавна не съм ползвала матиращи кърпички, но имам някъде из козметиката .
А някой беше споменавал за някакви гъбки попиващи-матиращи  или се лъжа ?!?
Мога да ти пратя, имам излишни. Пиши на лични, ако искаш.Hug

# 175
  • София
  • Мнения: 118
Влизам да се оплача от "късмета" си с повредени продукти, които получих последните дни. Става дума за 2 поръчки от YS - в едната имах ензимни почистващи капсулки на Kanebo/Suisai, от които някоя (или някои) бяха с нарушено уплътнение и като си отворих пратката изведнъж се оказах цялата в бяла пудра, все едно съм получила пратка с други субстанции Confused директно снимах всичко, с изцапаните си дрехи им изпратих да ме обезщетяват...
Другото беше един сет на Ароматика с чаено дърво и тампончета за нансяне върху пъпки. Течността беше изтекла почти цялата и всичко беше пропито от тая миризма и изцапано съответно.
Още на другия ден ми отговориха на оплакванията, като за първото писаха, че ще ми пратят нов продукт, а за второто директно ми върнаха парите (не знам как го решиха).
Отделно днес си получих масажора на wellderma, и едва ще дочакам да се прибера да го разопаковам, много ми е любопитно как е като външен вид и усещане. На този етап само мога да кажа, че се радвам, че го поръчах самостоятелно, че в бая голяма кутия идва и ако има още нещо в пакета отиде...знаете къде.
Rolling Eyes

# 176
  • Мнения: 429
Той тоз "късмет" зарАзен - и аз се занимавах с рекламации. От J ми дойде един протекъл серум на Zymogen, повече от половината беше изтекъл. Снощи им писах, днес вече ме рефънднаха. Поне съпорта им е на ниво.
И мойто ролерче е тука вече, екстра е за подарък, в хубава кутия е, има и някакъв спешъл сертификат вътре, има и като велурена торбичка за съхранение. Дръжката е тежка и метална, въртящите се топчета мяза на пластмаса. Потърлкалях си го по ръката, приятно е. Още не съм го пробвала истински. Ей ти малко превю, докато стигнеш да си разопаковаш твоя:
Скрит текст:








Blixa, заемам се с нещо.
Ох, попаднах на нещо от твоята слабост балмовете и се чудя да ти го пускам ли линка или не, че е някакво златно.
Оммм... Май по-добре да не знам, че ми е слаб ангела Joy
Чакам от йесстайл няколко японски, те ще ме топлят.

Нищо от МД не съм взела, ще се пръсна от гордост!

# 177
  • София
  • Мнения: 118
Благодаря за превюто, blixa Blush
Отворих си го и аз като се прибрах. То страшна опаковка, много са се постарали наистина. Действително от цялото нещо, въртящите се топченца са най-евтино усещащата се част. Но пък масажът с тях е страшно приятен. Може би времето ще покаже колко са качествени - засега важното че работят добре Blush

# 178
  • Мнения: 16
Здравейте,

До момента не съм ползвала корейска козметика и ми се иска да я опитам, нооо се побърках от толкова четене на описания, съставки, ревюта и т.тн. Grinning
Ще ви бъда безкрайно благодарна, ако ми помогнете мъничко Simple Smile
Скоро ставам на 35, имам бяла, суха и доста чувствителна кожа. В последно време забелязвам отпускане на кожата и увеличаване на мимическите бръчки, понеже спя с глава завряна във възглавницата се появиха и две вертикални до носа /явно доста си поспивам/, околоочната област е доста зле.
От прочетеното съм се спряла на сериите:
Mizon Collagen
Missha Revolution
D'alba White Truffle

Коя от тях е най-ефикасна и дава реални и видими резултати според вас?

От последния крем ми се запушиха и разшириха порите и мисля да взема BHA Blackhead Power Liquid, има ли опасност да влоша положението. Прочетох доста добри отзиви за него, но е за мазна кожа и не съм сигурна дали е подходящ за мен.

# 179
  • Мнения: 435
Missha Time Revolution мисля, че е най-известна от тях. Иначе BHA-то на Cosrx става за всякакъв вид кожа. Аз имам суха и ползвам салицилова киселина веднъж на 7-10 дена и ми се отразява добре. Комбинирам винаги с глинена маска за оптимално почистване.

Аз все още съм в процес на избиране на нова слънцезащита. Поръчах препоръчания A'Pieu и сега се оглеждам и за нещо японско, но се чудя дали само към без алкохол да се ориентирам или не.

Общи условия

Активация на акаунт