Всичко за дамските чанти – 2

  • 61 681
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 476
Във Pafois има голям избор на малки чанти и намаления. Аз гледах там, гледах, пък накрая си харесах чанта за лятото от Sinsay.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
В Answear цените не винаги са съвсем като на аутлет. Аз предпочитам Фешъндейс. От TKmax съм купувал само от реален магазин и не зная дали имат доставка до Бг иначе имат също страхотни попадения.

# 32
  • Мнения: 1 010
Аз си поръчах тази от bestsecret: https://www.forzieri.com/handbags/michael-kors/ik130219-045-00 Ако някой се интересува от сайта, който е затворен за външни лица и е под формата на app нека ми прати мейл на лични, имам две покани!

Последна редакция: пн, 27 юли 2020, 01:18 от mamaLina

# 33
  • Мнения: 6 930
И аз харесвам фешъндейс, но имам вече едно наум и за тях. Понякога малко преиграват с цените. Последната чанта, която много исках и я имаше там, накрая я намерих във farfetch с 40лв по-малко 😂

# 34
  • Мнения: 294
Здравейте! Какво ви е мнението за чантите O bag?

# 35
  • Мнения: 6 930
Мисля, че са супер за млади момичета и за ходене на пазар или плаж. Или ако пасват на стила ти... защото гумата определено не е материал, който върви добре с всичко. Забелязала съм, че светлите цветове се износват доста неприятно (зацапват се и изглеждат като стари гумени чехли, разбира се, може да е от небрежност на притежателката да я почиства добре)

# 36
  • Мнения: 7 898
Никога не съм ги харесала. За такива пари очаквам нещо повече от гумена чанта за плаж.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 432
Не им ли мина вече модата ?

# 38
  • София
  • Мнения: 38 476
Мина им модата. А те бяха точно такива чанти - за един сезон и чао.

# 39
  • Мнения: 2 255
Никога не съм ги харесала. За такива пари очаквам нещо повече от гумена чанта за плаж.
Абсолютно подкрепям, преди няколко дни приятелка трябваше да си вземе едни аксесоари от там и аз като опулих едни очи на какви цени се продават🧐 И доста коментар направих, продавачката щеше да ме бие😀😀😀
Попитах я нещо за едни портмонета и накрая добави “но те са по 100лв, защото са нова колекция и не знам си там какво” 😃
Относно светлите цветове - почистват се идеално с циф, продавачката го демонстрира даже.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 465
Аз имам няколко чанти O bag, все лимитирани купувам. Първият техен класически модел, наистина прилича на плажна чанта, особено ако е изчистен и с въжени дръжки.
Но Obag имат вече доста други модели, които си отиват с различен тип облекло.



Цените са високи.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
И чантите на Longchamp приличат на плажни, но за мен бяха незаменими в продължение на доста години.

# 42
  • Мнения: 7 898
Чантите на Longchamp можеш да на гънеш, да изпереш, лесни са за подръжка, леки са и можеш да носиш където си искаш и с каквото си искаш.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте от доста време имам една чанта, която съм взимала от магазинчетата за чанти и обувки за 10 лв, където продаваха и тази се оказа, че са я изкопирали доста добре и много удобна, но за съжаление кожата взе да се разваля и изпада и сега ми се иска по някакъв начин да я възстановя, но незнам как. Започнах с оплитането на нещо като калъф, но не успявам да го изкроя. Вие какво бихте ме посъветвали да направя?

# 44
  • Мнения: 6 930
Дай снимка да видим за каква щета става въпрос. Ако е изкуствена кожа, почти нищо не може да се направи, за жалост.

Общи условия

Активация на акаунт