Всичко за дамските чанти – 2

  • 61 654
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 510
Това е турската версия на Поло (ралф лаурен).
Там имат  завод и за "оригиналите". А това е за техният пазар.
Азалия, има разни групи във ФБ, дето си поръчват стоки от Турция.
Може там да питаш за раницата.

# 376
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Някой има ли наблюдение към тази марка?
U.S. POLO ASSN. ли е, че не се вижда добре?
Марката е качествена, но моите наблюдения са предимно от дрехи на съпруга ми.
U.S. Polo Assn. няма връзка с Ralph Lauren.

# 377
  • Мнения: 5 362
U.S. POLO ASSN. ли е, че не се вижда добре?
Тя е, да.
Ние също носим много дрехи от там, но с чантите нямам опит.

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 14:40 от bubanka

# 378
  • Мнения: X
Привет, записвам се в темата, за да разглеждам изкушения. Освен козметиката, слабостта са ми чанти и обувки- никоя жена не се шокира от това, разбира се. Най-често нося големи чанти- според мен тези за ежедневието ако не събират един хляб Добруджа и две кисели млека- не са за мен, особено сега, когато не работя от офис. Минах през фазите на брандирани Гучита, LV и други, които си личат от километър и сега съм на вълна understated шик. Моята обсесия се простира и до куфари, като честичко следя какво да си купя, та да го съсипя като чек ин при родния превозвач.
Barbabeau, би ли споделила дали органайзерът за чанти е и широк? Виждам, че би побрал моите обемни торбета, но се чудя дали би смачкал дъното на такива, които са с по-структурирана форма.

# 379
  • Мнения: 6 295
Barbabeau, би ли споделила дали органайзерът за чанти е и широк? Виждам, че би побрал моите обемни торбета, но се чудя дали би смачкал дъното на такива, които са с по-структурирана форма.
Дъното е 15 см в дълбочина, но е меко от плат, така че се адаптира.
Най-голямата чанта, която съм сложила, май е тази петроленозелената.
Сега я измерих, че е 14 см на дълбочина с твърдо дъно, 28 на височина и влиза точно. Ширината е 43 и, както виждаш, стърчи. Simple Smile Самият органайзер е 35 см на широчина.
Според мен само на най-горния ред би се мачкала чанта, ако сложиш голяма, понеже в горната част се свива до триъгълник и не позволява много обем нагоре.
Ето и по-структуритан органайзер, ако предпочиташ за твоите чанти: https://www.amazon.it/0rganizzatore-Armadio-Traspiranti-Organize … ta/dp/B07X4BTYBV/

Отразихте ли чантите като "кофички" или "цилиндърчета"? Smile Ще ги носите ли?
Тъкмо вчера разглеждах този модел  Тown bucket bag, но мноооого мънички тези чантички. Телефон, портфейл и още нещичко?
Тук са актуални "бонбонените" цветове. Обичам качествени чанти, но тези цветове ми се струват нерентабилни

Действително наредени така заедно пастелите, изглеждат много бонбонено. Обаче имам чанта в горния цвят, който се води beechwood, но друг модел и на живо си е едно неутрално бежово.
Предполагам, че моделите кофички са малки, за да не са кофи! Joy Coach малко са се изхитрили с този модел, който не е толкова закръглен в дъното като типичната кофичка, само са го кръстили така. Разгледах в нета, че го предлагат в два размера и по-големият ми изглежда като доста нормално hobo примерно. Иначе сладък модел! Blush

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 16:19 от Barbabeau

# 380
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Привет, записвам се в темата, за да разглеждам изкушения. Освен козметиката, слабостта са ми чанти и обувки- никоя жена не се шокира от това, разбира се. Най-често нося големи чанти- според мен тези за ежедневието ако не събират един хляб Добруджа и две кисели млека- не са за мен, особено сега, когато не работя от офис. Минах през фазите на брандирани Гучита, LV и други, които си личат от километър и сега съм на вълна understated шик. Моята обсесия се простира и до куфари, като честичко следя какво да си купя, та да го съсипя като чек ин при родния превозвач.
Прекрасна, ела в Модната тема -
https://www.bg-mamma.com/?topic=1324296
- последните 2 издания там къдрим чантите, вихрят се страстите, интересно е Wink

# 381
  • Мнения: X
Ида, но съм консерва, дисклеймър.

# 382
  • FRANCE
  • Мнения: 2 222
Да похваля modamoda.de.    Намерих ги в амазон. Иначе е немски сайт с италиански чанти от естествена кожа. И луд на шаренко се радва. Взех си една жълтичка и една розавка за едни кецки.
,

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Останаха ми очите в жълтата.И аз си търся подобен модел, но от изкуствена кожа.

# 384
# 385
  • Мнения: 1 135
Здравейте, някой имал ли е опит с чанти на марката Coach?

Какво им е качеството?

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 00:41 от Leona^^

# 386
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Горещо препоръчвам!
Качеството е впечатляващо, имам няколко.
Последната от днес, тъкмо я споменавах в темата с чантите. Блудкава на цвят - пясък, но пък подходяща за много случаи, може да се носи и със спортно облекло, както и с по-елегантно. Допълнение от шалчета, вързани на дръжката, правят чудеса, дори и с блудкави на цвят чанти Sunglasses
Допълвам се, ако ще купуваш такава чанта и е от магазин на марката или аутлет, няма място за безпокойство. Ако има физически аутлет, иди там и разгледай. Около мен няма, но съм чувала добри отзиви, изключвайки опашките.
Ако ще инвестираш в такава чанта от магазин, който не е на марката, прегледай добре информацията и сравни цените. Всеки модел чанти има специфичен номер, изписан по определен начин. Също така, всички шевове са безупречни.
Ако избереш, сподели впечатления.

Да похваля modamoda.de.    Намерих ги в амазон. Иначе е немски сайт с италиански чанти от естествена кожа. И луд на шаренко се радва. Взех си една жълтичка и една розавка за едни кецки.
Скрит текст:
,
Цветни, кокетни, свежи, особено жълтата. Много приятна форма.

И аз се заглеждах в цветни чанти, но в крайна сметка у мен наделя консервата  Joy и пристигна поредна светла и непретенциозна чанта. Цвят пясък.
Снимка ще опитам

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 08:14 от bubanka

# 387
  • Мнения: 6 930
Много е симпатична тази чанта, а и този модел е доста практичен, става и за всекидневие и за фръц! Цвета е супер!
Аз имам подобна от Coccinelle и страшно много носене е видяла
Скрит текст:

Поръчах и аз едно бяло чантЕ. Не знам какво ми стана, защото бяла чанта аз никога не съм имала и не съм искала да имам, но тази нещо ми бръкна под лъжичката 😍. А и чакам едни бели сандали, дано си подхождат!

# 388
  • Мнения: 1 135
Горещо препоръчвам!
Качеството е впечатляващо, имам няколко.
Последната от днес, тъкмо я споменавах в темата с чантите. Блудкава на цвят - пясък, но пък подходяща за много случаи, може да се носи и със спортно облекло, както и с по-елегантно. Допълнение от шалчета, вързани на дръжката, правят чудеса, дори и с блудкави на цвят чанти Sunglasses
Допълвам се, ако ще купуваш такава чанта и е от магазин на марката или аутлет, няма място за безпокойство. Ако има физически аутлет, иди там и разгледай. Около мен няма, но съм чувала добри отзиви, изключвайки опашките.
Ако ще инвестираш в такава чанта от магазин, който не е на марката, прегледай добре информацията и сравни цените. Всеки модел чанти има специфичен номер, изписан по определен начин. Също така, всички шевове са безупречни.
Ако избереш, сподели впечатления.


От къде я взе? В Бг не знам къде се продават честно казано. Аз поръчах от Aboutyou, сайта е немски, така че предполагам няма да е реплика.

Ето тази 🥰
https://m.aboutyou.bg/p/coach/-5615192

А коя е темата за чантите, за която каза?

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 10:32 от Leona^^

# 389
  • Мнения: 6 930
Купувала съм Coach от wardow, сайта е немски и доставят бързичко . За съжаление от coach.com не доставят до БГ, а страшнo исках една лимитка, която само там я имат заредена... Чантите са безупречни и перфектна изработка, хвърлила съм око на още една във wardow, но я мисля още...

Общи условия

Активация на акаунт