МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 49 тема

  • 43 986
  • 757
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 30
Какво ви е мнението за MAC Paint pot в цвят Painterly. Виждам, че е bestseller. Това нищо като сенки за очи и основа ли е? Аз не нося сенки, но би ми дошло добре за клепача за червенините. Такова ли е и каква му е цената, че тези дни не знам кога ще успея да отида на място.

# 136
  • Мнения: 2 621
Paint pot-овете на МАК са около 40 камъка. Аз имам цвят Soft Ochre - водят ги сенки, но може да се ползва и за база, покривни са и леко сухи.  При мен с пудра, без пудра, не ми задържат прахообразните сенки отгоре, при приятелки обаче задържа.

# 137
  • Мнения: 32
Момичета, знаете ли дали новата розова  колекция на Мак е вече налична при нас?

# 138
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тази колекция беше миналата пролет.

# 139
  • Мнения: 32
Добре, не се изразих правилно, не знам как й е точно името, но Fix Plus-a е с аромата на миналогодишната Cherry blossom колекция. 🙂

# 140
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тазгодишната е Petal power.

# 141
  • Мнения: X
Сутринта бях на откриването на новата Sephora и наистина е много просторна и добре усвоена като място. Всички марки са заредени и минитата са еднакви. Момичетата бяха много любезни и услужливи (не като тези в Paradise😀). Взех два цвята от моливите на Fenty -  Navy or die-страхотно тъмно синьо с леки блестящи частици и Sea about it-кобалтово синьо, доста хвалените в инстраграм Peace out пачове и мини Hoola бронзър. Бронзъра го взех с ваучера за 25лв. Според мен имаха доста повече от 100 ваучера, защото на всяка каса имаше по една пачка, но към 11 вече бяха свършили.

# 142
  • София
  • Мнения: 438
В новата Сефора гримираше един симпатичен младеж, който преди работеше в Дъглас Сердика. Защо така!?! Wink Аз лично се радвам за тази промяна.

# 143
  • Мнения: 31 171
Кирил Гуцов е гримьор на свободна пратика вече и е външен консултант в случая.

# 144
  • София
  • Мнения: 438
Да, точно за Кирил става въпрос. Благодаря за тази информация.

# 145
  • Мнения: 31 171
Да, точно за Кирил става въпрос. Благодаря за тази информация.
Можеш да го следиш в Инстаграм ако те интересува, той прави много добри класации и публикува ежедневно хубави съвети, хитрини и интересни неща. Gall от Диор също.

# 146
  • София
  • Мнения: 9 470
Paint pot-овете на МАК са около 40 камъка. Аз имам цвят Soft Ochre - водят ги сенки, но може да се ползва и за база, покривни са и леко сухи.
Не. Бяха около 40. Вече са 47лв. Разбрах го като си купувах нов пейнт пот, понеже основно тях си ползвам последните години като база за сенки. Не ги заменям за нищо.
Нанасям ги винаги със Сигма 55, защото е плоска и взима от бурканчето точното количество.
Последните години съм вземала 2х Пейнтърли, 1x Bare Study, 2-3х Софт Охра-та и смятам да я поддържам в наличност. Сега аз пръв път изневерих и на двете и си взех този път MAC Layin' Low:

# 147
  • Мнения: 2 255
Знаете ли защо в Сефора Сердика няма Шанел? Заради корнера на Шанел ли?

# 148
  • Мнения: 31 171
Явно да. И аз днес търсих, но няма.
Купих си от новите палитри за лице на Ту Фейсд светлата и много я харесвам. Взех си и глос Горещ шоколад на Фенти.

# 149
  • Мнения: 620
Явно да. И аз днес търсих, но няма.
Купих си от новите палитри за лице на Ту Фейсд светлата и много я харесвам. Взех си и глос Горещ шоколад на Фенти.

Честити 😍 Новите хайлайт палитри на ТФ много ми напомнят на Hourglass Ambient Lighting palette, имат ли нещо общо или са си изцяло само с хайлайтри? Ще се радвам да чуя мнението ти като ги изпробваш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт