Емоционалната изневяра и зависимост

  • 4 965
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 937
Petronille, да приемем, че е имал интерес - Вие излизахте ли, комуникирахте ли освен в офиса? Кафета, вечери, пътувания?
Кога да Ви сподели - да дойде на бюрото и да заяви "Здравейте, колежке, искам да Ви уведомя, че съм женен с деца"?!?

# 91
  • Мнения: X
В какво го обвинявате? Че не Ви е споделил, че е семеен? Лъгал ли Ви е по този повод?

Не е казвал, че не е семеен.
Прото никога нищо не е казвал за семейството си, като в същото време е заявявал интерес.
Напълно възможно е да не съм права и да искам твърде много, но все пак го обвинявам.

За една година интересът му не е бил достатъчен дори да ви покани да излезете някъде извън работа, доколкото разбрах. Ако това считате за заявен интерес, не знам... Вие сте знаели, че е женен и има деца.

В някаква заблуда сте, че нещо ви дължи или е редно да ви пази от някого/нещо.

# 92
  • Мнения: 29 323
Все още не стана ясно в какво точно го обвиняваш?

# 93
  • Мнения: 671
Е знаела е, че е семеен, още при представянето му са й казали, че има деца. Че не бил споменавал точно нещо за жена си, дай да търсим под вола теле, че може значи да не е. Просто жените понякога яко си затваряме очите и търсим да се самоубеждаваме. После виновен бил, че не е бил барабана с ясна реплика - имам жена.
А и в офиса се знае колегите семейни ли са, за какво му е специално да пояснява това...

# 94
  • Мнения: 4 153
Аз разбирам нещата така - имало е взаимно привличане и симпатия, на нея й е станало криво и мъчно, когато от странични хора разбира, че колегата е семеен. Ако го беше вметнал в лежерен разговор в началото, може би тя нямаше да хлътне толкова, може би.
Само че тя е вече влюбена и сега се чуди, какво да прави с чувствата си. Осъзнава прекрасно, че няма бъдеще с този човек, макар да й е приятно да фантазира.
Просто ти трябва време, както и да срещнеш друг мъж, който да те заинтригува и да ти завърти главата. Този ще го пострадаш още време, нормално е, но ще ти мине.

# 95
  • Мнения: 866
Може да си запишеш и това което ще ти кажа, предварително уточнявам, че важи по принцип, но е много вероятно да е валидно и за твоят случай и конкретният мъж, който  явно му харесва да си играе с чувствата на жените, но и той не знае защо. Категорично мога да кажа в разрез с мненията на други, че това неговото не е просто обикновен флирт, въпреки, че действията наподобяват такъв, но е важно умисъла какъв е. Навярно сигурно и този човек не знае защо го прави това, всякаш му е за забавление, но няма скрупули дори да усети, че момичето хлътва и може дори да изпита чувства.

Исках да говоря за друго, което може да си го запишеш. Това което спомена, че той се чувствал много тъжен и забележи, той много дейно се опитва да ти покаже това, като качва някакви песни във фейсбук на специфична дата и т.н. Тук трябва да ти светне червеният светофар и ще ти кажа защо. Много често мъже манипулатори представят една фалшива тъга и страдание, защото знаят, че това може да повлияе много на една жена и точно в твоя случай това е факт и ти яко си клъвнала на това и си убедена, че той наистина много страда заради теб. Направо пък не ми се мисли ако сте имали сериозна връзка и го зарежеш, сигурно щеше да си нареже вените !

Много е вероятно да преиграва, но ти си толкова загрижена за неговото страдание и това показва, че май доста си си хлътнала по тоя човек и той добре си е свършил работата да се случи това. Тази твоя загриженост за неговото "страдание" ще ти изиграе лоша шега. Повярвай ми знам много такива случаи, добре си познавам стадото.

# 96
  • Мнения: 6 690
Започни да пишеш любовни романи, виждам потенциал......имаш богата фантазия.
Другото е неангажиращ елементарен флирт от негова страна, даже може и това да не е.

# 97
  • Мнения: 10 795
Да, много странно обвинение - "не ми каза, че е женен", но все пак си знаела, че е женен. И като си знаела, че е женен, пак си се отпуснала да хлътнеш яко по него. Естествено, че той ще се държи като коцкар и над нещата. Ако беше свестен, нямаше да те "ухажва".
Има нещо адски сбъркано в цялата история.

# 98
  • Мнения: X
И на мен ми се вижда сбъркано - от срамежлив, старомоден и "последният джентълмен" в първия пост се стигна до манипулатор, който си играе с чувствата на бедното момиче и крие халката си... Joy

# 99
  • Мнения: 29 323
Все още не стана ясно в какво точно го обвиняваш?

....и какво взема от теб и си го носи вкъщи?

# 100
  • Мнения: 3 720
И съм единствената жена на тази възраст в офиса, която се интересува(ше) и иска(ше) да си говори него, другите са около неговите години.
Нормално. Повечето жени са наясно с този тип поведение. Тези на неговата възраст също, но те не взимат мъжете насериозно, поне не този. По-младите и романтични, позитивни, като теб, отбягват отровната за оптимизма им среда автоматично и без обмисляне. Интересно защо при теб не е сработил подобен инстинкт?
 Комплименти за стила ти на писане, удоволствие е да чета.

# 101
  • Мнения: 4 153
А сякаш пък е първият или последен семеен мъж, който се увлича по млада колежка, но не му стиска за повече, щото знае тежката десница на жена си?
А може и да му стиска за повече, но да не й е разчел правилно сигналите, макар че се съмнявам.
Вдига си самочувствието с нея, харесва я, приятно му е и така.

# 102
  • Мнения: 1 134
Petronille, да приемем, че е имал интерес - Вие излизахте ли, комуникирахте ли освен в офиса? Кафета, вечери, пътувания?
Кога да Ви сподели - да дойде на бюрото и да заяви "Здравейте, колежке, искам да Ви уведомя, че съм женен с деца"?!?
Ти представяш ли си? 😂😂😂😂. Ако ми дойде такъв куку, ще напусна. 😀
Аз не разбирам защо е нужно да си каже житие и битие на една от колежките изобщо.
Авторке, мъжете като искат нещо с теб, не действат така. Спри с фантазиите и си намери човек само за теб. ☺

# 103
  • Мнения: 10 795
Последният джентълмен, а? Направо го е задминал..
Пък това с фейсбука и поздравите... И аз съм била жертва на такива поздрави, пък те не били за мен в крайна сметка. И аз съм пускала поздрави за даден човек, пък други двама се припознали...
А в повечето случаи дори нищо не съм искала да кажа с публикацията си и пак има припознали се Grinning Grinning

# 104
  • Мнения: 8 937
Joy Куку, но коректен! Не може да се зяпате в офиса ей така... Трябва да се знае семейно положение.

Общи условия

Активация на акаунт