Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 фев. 2020, 00:05 ч.

Детето кашля нощем

• 178
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, преди около 3 седмици детето ми лепна вирус със задна хрема от градината. Хремата постепенно почна да излиза навън и вече няма такава. Единствено нощем от около седмица почна да се буди с влажна кашлица, като чувам че явно някакъв секрет се стича назад. Карам го да духне носа и излиза гъст сопол, след което почти веднага спира да кашля и така цяла нощ не се буди повече, тоест кашлянето е за 10-15 минути нощем, но го събужда. През деня няма помен от задна хрема или сопол изобщо, а най-много да се закашля 1-2-3 пъти. Няма никакви други симптоми, гърлото му не е червено, има апетит. На 3год. и половина е. Знам, че е добре да спи на възглавница, но той упорито отказва. Понякога вечер промивам нослето с физ. разтвор и това е. Не смея да капя други капки или да давам други неща. Бих искала да ви попитам за някакъв съвет. Разбира се, най-вероятно ще го заведа на лекар, само че ме притеснява, че всяко водене на преглед е съпроводено с големи истерии и рев от негова страна.

# 1
  • Велико Търново
Задната хрема си е тегава. Идеите , които мога да дам са следните - пуснете изследвания за бактерии в носа и гърлото. Моята ходи на ясла от година о вече три пъти е имала различни бактерии в голям количество. Другото е вижте как е влажността. В това време с отоплението и аз кашлям нощем понякога. Иначе за задна хрема най-силно препоръчват Цинабсин. Но трябва да се дава Мин три седмици. Някои лекари казват даже месеци .....

# 2
Купете капки за нос, примерно Виброцил. Ринолекс маз. Правете инхалация на детето, само с физ разтвор. Дъщеря ни естента от задна хрема направи синузит.
И разбира се заведете задължително детето на лекар. Сопол...ама може да ви докара бели на главата.
Разбира се ако се открие бактерия ще вземете каквото ви изпишат.

# 3
  • Велико Търново
Ама преди да слагате каквото и да е - вземете секрет. Някои лаборатории искат 10на дена да не са ползвани капки и др неща. Само физ р-р може

# 4
Ама преди да слагате каквото и да е - вземете секрет. Някои лаборатории искат 10на дена да не са ползвани капки и др неща. Само физ р-р може
Да, благодаря. Друго не слагам, освен физ. разтвор, защото той няма никаква хрема през деня. Вечер заспива и след няколко часа, когато се разкашля, се чува че преглъща и леко се стича назад. Като духнв нослето тогава, излиза някакво минимално количество, след което заспива и повече не се буди.

Общи условия

Активация на акаунт