Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 фев. 2020, 10:35 ч.

Ясновидки/врачки - тема 38

• 11 529
  • 180
  •   2
Отговори
# 165
Някой чувал ли е за Али Шуган от Казанлък

# 166
Някой чувал ли е за Али Шуган от Казанлък
Али Шуган е от село Копринка,до Казанлък.Противоречиви са мненията за него .Тези от селото му,казват че нищо не познава ,из интернета пък има доволни-незнам .Аз живея близо до него ,ама не съм се навила да ходя  че цената му висока ми се вижда

# 167
Здравейте,
Да споделя и аз. В тези не леки времена за пътуване търсех някой, който може да ми гледа от разстояние. Както писах, много прехвалената Мария от Мадрид ми взе 50 лева, беше нагла и нахална. Наговори ми куп глупости. Нищо, нищо не ми позна. Ваня Спасова направи компромис, гледа ми по телефона, беше любезна, но като цяло хвана нишката на нещата, все пак малко от малко си изясних някой събития, които текат към момента. Добронамерена жена и позитивна. За бъдещето нещо посмънка нещата, но я разбирам, нещата при мен са комплицирани. Таня от Тънково, много прехвалена, но ужасно нелюбезна, алчна и нагла жена.... И накрая днес се чух с Лина. Определено любезна жена, за настоящето нещата, които ми каза са абсолютно така, не ми спести нищо. Не ми стана приятно, когато ми посочи моята грешка и вина за ситуацията, но е права. За бъдещето тя ми каза, че имам няколко опции, посочи ми възможните варианти, но ми каза, че от мен зависи какво ще се случи накрая. Това хич не ми стана ясно докато говорихме. Сега като се позамисля може би има право. При мен нещата трябва да се случат за няколко седмици, така, че ще пиша дали е познала нещо.
Но определено от висичките с които говорих по телефона, тя най-точно ми посочи причините за текущата ми ситуация и ми я разясни. Дано и за бъдещето има познаваемост.

# 168
Здравейте,
Да споделя и аз. В тези не леки времена за пътуване търсех някой, който може да ми гледа от разстояние. Както писах, много прехвалената Мария от Мадрид ми взе 50 лева, беше нагла и нахална. Наговори ми куп глупости. Нищо, нищо не ми позна. Ваня Спасова направи компромис, гледа ми по телефона, беше любезна, но като цяло хвана нишката на нещата, все пак малко от малко си изясних някой събития, които текат към момента. Добронамерена жена и позитивна. За бъдещето нещо посмънка нещата, но я разбирам, нещата при мен са комплицирани. Таня от Тънково, много прехвалена, но ужасно нелюбезна, алчна и нагла жена.... И накрая днес се чух с Лина. Определено любезна жена, за настоящето нещата, които ми каза са абсолютно така, не ми спести нищо. Не ми стана приятно, когато ми посочи моята грешка и вина за ситуацията, но е права. За бъдещето тя ми каза, че имам няколко опции, посочи ми възможните варианти, но ми каза, че от мен зависи какво ще се случи накрая. Това хич не ми стана ясно докато говорихме. Сега като се позамисля може би има право. При мен нещата трябва да се случат за няколко седмици, така, че ще пиша дали е познала нещо.
Но определено от висичките с които говорих по телефона, тя най-точно ми посочи причините за текущата ми ситуация и ми я разясни. Дано и за бъдещето има познаваемост.

Здравейте мога ли да помоля за телефона на Лина.

# 169
  • Костандово
Здравейте,

Здравейте мога ли да помоля за телефона на Лина.

Това е нейната страничка, от която можете да си запишете час.
https://xn--b1aafpxgerfk9k.com/

# 170
27 април щяла да е съдбовна дата за борбата с коронавирус в България.
https://www.google.com/amp/s/www.plovdiv24.bg/novini/interesno/A … 948923%3famp=true

# 171
27 април щяла да е съдбовна дата за борбата с коронавирус в България.
https://www.google.com/amp/s/www.plovdiv24.bg/novini/interesno/A … 948923%3famp=true

За съжаление на нестабилната ни държава и трябва съвсем малко за да я извади от релси. Дано този 27 април ни донесе положителен развой....
Определено опитвам да съм оптимист, дано и на нашата улица изгрее слънце!

# 172
Момичета четох много от темите искам да попитам имали някои които е усещал че има негативно влияние и да е  успял да го изчисти ако сте преживели подобно нещо моля пишете.

# 173
Може и на ЛС

# 174
Някой чувал ли е нещо за Стоян от Стара Загора квартал Зора?

# 175
Някаква информация за ходжа Исмайл. Врачов от Краище?

# 176
@Aksisoneva@abv.com           0878763514       Емине  от   Никопол.

# 177
какво прави

# 178
какво прави

Каква е тази реклама?

# 179
Здравейте !Препоръчайте ми ходжа -жена за разваляне на магия .Ходих при ясновидец, който ми каза ,че има направена от жена -ходжа и жена ходжа трябва да я развали .Предварително ви благодаря !

Жени ходжи- няма!

Общи условия

Активация на акаунт