Любители на кучета - 102

  • 23 288
  • 782
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 820
Влизам да видя дали има новини от Дес, но още не се е разписвала.

Голям младеж е станал вече Луци.

Биляна, наистина сме с лятна прическа вече и направо се роди. Вчера направихме една 3-часова разходка в снега и преспите и добре, че нямаше козина и нямаше висящи ледени топки. Ще гледам утре да ви пусна някоя снимчица. Направо скачаше като младеж, въпреки че иначе куцука като върви.

# 166
  • Мнения: 253
Разкошен е Луци!
Ей го моя котарак. Simple Smile

# 167
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
aleksa-art,бърже да му смениш преждата! Дай му червена и бяла, да свърши някаква работа, че Марта иде Smile
Луци е като черен диамант Sparkling Heart
Dara888, и при Макс всяка смяна на козината беше с тон и половина по-тъмна от предната. А дойде с много бледо бежаво кожухче и стъкленосини очи .
Джуджанка, измисли и някаква награда за старанието! Сигурна съм, че ще се почувства горда и значима.
Леон е малък сладкиш! Понякога ви завиждам за размерите Wink

# 168
  • Мнения: 2 127
Аз съм голямо момче. Не спя с плюшена играчка, а я пазя, да не сънува кошмари!



Ейй такова легло съм му купила, за... дупето му само.

# 169
  • Мнения: 2 820
И на нашия това е любимата му поза - тялото на възглавницата, а главата навън.

# 170
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Благодаря на всички, които писаха в темата и на лични и за споделения опит.
Днес пуснахме кръвен тест, в четвъртък ще е готов, но все повече мисля, че е от храна, защото спрях някои силни алергена, а снощи по случайност хапна и се обрина. Но и докторката не набеди  куч, за което съм изненадана. Grinning
Вярвам, че всичко ще се нареди.

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 22:38 от DespicableMe

# 171
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дес, едва сега мога да пиша по-спокойно, но според мен Ерос няма нищо общо с дерматита. Казвам го от гледна точна на това, че:
1/ на такава малка възраст е почти практически невъзможно да се хванат алергените, които предизвикват реакция при децата. Хлапето на мой колега кашляше като дърт пушач ужасно дълго време. Хора с възможности са, обиколиха де що може да се сети човек като алерголози. Последно и до София стигнаха. Докторите казаха, че преди тригодишна възраст няма начин да се установи причината, защото детският организъм реагира на всичко по доста различен начин от този на възрастните.
Второ - имаме комшийче момче. Е, това е да видиш на истина реакция на организъм към куче/котка. Пред очите ми стои, гали Швепса и след 2 минути очите текват, кожата се зачервява ... По същия начин прави реакция и когато отиде на гости при други деца от входа, които имат котки. Та там реакцията към животното е мигновена и ярка.

Махнете дразнещите храни, ограничете приема на глутен. Всичко ще се оправи. Вярвам в това и знам, че кучо носи най.малка вина за случващото се.

# 172
  • Мнения: 2 907
ТуиГ точно така е при алергия от животно. Племенника съм ви казвала, че има алергия към котки. Мислехме, че я е израснал но когато взехме Цъки у дома (онова черното малко дяволче) точно по описания от ТуиГ начин, очите започват да сълзят и се зачервяват и подуват, сополи тръгват, кашлица също.
Луци започва да възмъжава вече. Ей как бързо мина времето, когато гледахме сладко малко черно бебе, а вече сериозен младеж се подава от снимките.
Близнака ни Денис знае, че е важно дупето да е на меко 😁 Макс имаше за подарък към едни гранули легло, ама като дойде то само за главата му 😂 Оставих го за Вивата като оправим къщата на село или пък за някое бебе куче ако се появи у дома. 😁
И всички друго муцуни показани тук са страхотни, да не ги изреждам поименно.. ама всички да им намачкам ушаците и гърбинките 🤗🤗
Онзи ден скокнах до Софията за малко и понеже със сестра ми бяхме двете и взех и Макс, че нямаше кой да го разходи у дома. Та спряхме на Петрохан и видяхме и ние сняг. Едвам го прибрах в колата прасето ви казвам.. то радост, то въргаляне по гръб..
(увеличете тук да му видите физиономията на магарето 😂😂)



# 173
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Сиви, ако ме беше взела, и мен трудно щеше да ме вкараш в колата обратно. Честна пионерска.
Муцуната е страхотна!

# 174
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Леле каква зимна приказка! Как няма да му е такава физиономията на Макс! И мен да ме пуснат в такъв сняг и аз такава муцуна ще направя. Grinning Heart Много е красив и щастлив.

# 175
  • Мнения: 14 072
Билянка,
Скрит текст:
миналата година писах в темата по повод неволите ни с кожните проблеми на Дара. Първо я "удари" в краката - с голяма мъка лягаше и ставаше. Пи антибиотик и тъкмо се оправи, започна да ѝ пада козината. Почти половината ѝ тяло беше голо. Шест доктора гадаха какво ѝ е и всеки я лекуваше различно. Последният вероятно уцели, защото след инжекциите започна да расте козина. Беше останал малък участък без, но със "застудяването" (силно казано, имайки предвид меката зима, но да кажем с края на жегите) и там израстна. Иначе при сезонна смяна няма разлика в цвета. А сега от жълто е преминало на почти кафяво, макар на снимките да не личи толкова.
Пак от вчера, че тази вечер само ние двете обикаляхме в тъмното по улиците. Не срещнахме никой през цялото време, само кучетата разлаяхме.



# 176
  • София
  • Мнения: 460
Боже, този Луци като гъба расте! Толкова респектиращ е станал Sparkling Heart

Дес, радвам се, че сте попаднали на читав лекар, сигурна бях, че е свързано с храна. Сега спокойно, ще внимавате какво давате и всичко ще се нареди Simple Smile

А широката усмивка на Макс е безценна просто!

Ей, оправихте ми деня с всички тия сладури!

# 177
  • Мнения: 2 127
Сиви, да кажеш следващия път, да помачкам тоя грамадан.
Че нали близнака ви е окльощавял и не мога да го пощипвам по бутчетата...

# 178
  • Мнения: 2 447
Поздрави от Лори! 

# 179
  • Мнения: 5 597
Кое е това приказно място ?

Общи условия

Активация на акаунт