С каква храна храните котката си? - Тема 2

  • 42 715
  • 787
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 299
Консерва от 400 гр. се изяжда наведнъж от 5 дворни котки  и 1 домашна (другият домашен не близва). Често дори не я доизяждат. Взела съм силиконови капаци за консерви от Зооплюс и прибирам в хладилник, ако остане, но не повече от няколко часа. По тази причина не взимам опаковки от 800 гр. - престояла консерва и изветрели гранули не поглеждат.

# 541
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
И аз имам брандиран силиконов капак на Анимода но ползвам от нес кафе и те стават на стандартните консерви

# 542
  • София
  • Мнения: 19 249
В добрите стари времена моят котьо ядеше по една Дарлинг 400 г на два пъти - половината сутрин и другата - вечер.
Сега почти не близва мокра храна, само скъпи гранули и пак фасони, иска да го галя по корема и тогава мърка и яде...  Склерозирал дядо

# 543
  • Мнения: 1 429
В добрите стари времена моят котьо ядеше по една Дарлинг 400 г на два пъти - половината сутрин и другата - вечер.
Сега почти не близва мокра храна, само скъпи гранули и пак фасони, иска да го галя по корема и тогава мърка и яде...  Склерозирал дядо
Битието определя съзнанието. 🤣
Завишил е критериите, от там и изискванията си, пък вие си го наричайте изкукал дядо... 😄😂🤣

# 544
  • София
  • Мнения: 3 835
И аз съм чела, че трябва да се прехвърли съдържанието в буркан, да се затвори и в хладилника да се държи, иначе ако стои в консервата отворено, ще се вмирише. Но не ми се занимава, с една котка съм и купуваме малки консерви, до 100 гр.

# 545
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
В добрите стари времена моят котьо ядеше по една Дарлинг 400 г на два пъти - половината сутрин и другата - вечер.
Сега почти не близва мокра храна, само скъпи гранули и пак фасони, иска да го галя по корема и тогава мърка и яде...  Склерозирал дядо
На колко е този дядо и кои храни го спасиха от бъбречни проблеми...
Обожавам Хари и искам да му дам максимален шанс да живее дълго и щастливо.

На мама глезльото...
Не иска друго освен Уискас и един от вкусовете на Happy cat,Феликс иска,но се подрисква...
Колко пауча изхвърлих...
Гранули само Роял Канин признава.
Иначе не яде това коте,стои гладен.

# 546
  • Мнения: 5 353
Тя май точно Роял Канин му дава, а дядото е на 16 или 17 години.

# 547
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Тя май точно Роял Канин му дава, а дядото е на 16 или 17 години.
Дано да живеем и ние с Хари и всички мои близки в мир и любов още мноооого години...
Дядото поне до 22-23 да докара.

# 548
  • Мнения: 376
Аз купувам консерви от 800 грама (Анимонда Карни), след отваряне ги  прехвърлям в буркан и така ги запазвам в хладилника.
От пиле ли харесва котето или телешко. Чудя се ,има много разновидности. Сухата храна  искам да сменя също -тру инстинкт с друг вид  ,има ли доволни от  пуризон.

# 549
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Анимонда Карни и аз щях да търся.
Моят калпазанин яде пилешко,ще опитам.
И чисто пиле(варено или печено с ориз),яде.

# 550
  • Мнения: 5 353
Аз съм давала два от видовете на Пуризон по 5 килограма, склонна съм да дам трети шанс на марката, стига да не ми се цупят като първия път. Среден клас гранули и консерви не признават, искат си скъпото и това е.

# 551
  • Мнения: 264
Здравейте
Някой ползва ли такава подложка и доволен ли е?

# 552
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Здравейте
Някой ползва ли такава подложка и доволен ли е?
Ние имаме подобна: https://zoozazo.com/postelka-za-koteshka-toaletna-tip-sito-kerbl, доволна съм - в пъти по-малко е разпиляната тоалетна.

# 553
  • Мнения: 264
Здравейте
След нашето голямо пробване на храни в края на краищата се върнахме на
 N &D. Изчаках повече време търпеливо,давах и пробиотик и стомахчетата и свикнаха.много съм доволна че се нормализира всичко.Все още давам и пробиотик .Един път на ден давам и пастет Simple Smile

# 554
  • Мнения: 264
Здравейте
В къщи започнаха да се  появяват малки хлебарки.И естествено котетата веднага го забелязаха.Предната зима бяхме ги ликвидирали ,пръскахме целият вход.Какво бихте препоръчали да сложа и да е безопасно за котачета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт