Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 048
  • 743
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 355
Здравейте, аз сънувам постоянно, но не винаги помня и честно казано не виждам някаква връзка на сънищата ми с реалността.
Един сън имам,  който се повтаря от години. Понякога спира и след месец два пак започва.
Та,сънувам човек, когото много обичах, но се скарахме и не сме се чували и виждали от тогава.
Винаги сънувам, че сме заедно,че се прегръщаме,  усещам топлина, любов, говорим си. Много е хубаво. Просто сме на различни места всеки път.
И като се събудя целият ден ми е крив.

Един път пред два три месеца сънувах, че летя. Беше супер якото чувство. Гледах към някакви планини и летят натам.
И друг странен сън, който беше в началото на 2020, отидох в рая. Беше много красиво, но за да останеш там, имаше едно условие. И условието беше да не поглеждам пазачите в очите. А пазачите бяха ужасяващи същества с глави като на оси и съответно такива очи.
Мниги странно, след това сънувах съня с летенето.

# 271
  • Мнения: 31 648
Сънувах скъпоценни камъни. Имаше някаква красива градина и в нея много скъпоценни камъни. И то големи. Имаше един зеленикав с форма на сърце. Мислех да си го взема.
В съновниците пише ту хубави, ту лоши неща.
Някой някакви наблюдения за скъпоценни камъни да има?

# 272
  • София
  • Мнения: 709
Аз имам  повтарящи се сънища в ,които сънувам, че се давя.  От много години ги сънувам, не са еднакви ситуациите, които сънувам всеки път е различен сън, но винаги се давя накрая. Не мога да разбера защо сънувам това при положение, че обожавам водата. Никога не съм се страхувала, в морето вися с часове , плувам добре и наистина не разбирам  защо толкова често сънувам, че се давя.

# 273
  • Мнения: 2 522
Привет, сънувах и аз странен сън:

Разхождах се из родния си град с приятели и на доста познато място ме спира семеен познат. Говорим си общи неща и той изведнъж ми заявява: “Ама как си личи, че чакате момиченце”. Поглеждам надолу и виждам оформено бременно коремче, а аз от своя страна бях облечена основно в дрехи в бяло и розово.
В различни съновници чета, че бременност означава проблеми наяве, по друг начин дали би могъл да се тълкува този сън?

(Със сигурност не съм бременна и с още по-голяма сигурност това не ми влиза в плановете за близките поне 5 години още).

# 274
  • Мнения: 1 439
Видях, че преди няколко поста някой беше писал за осъзнато сънуване, май имах подобен сън снощи.
Виждах един и същи мъж навсякъде, даже мислех че получавам халюцинации на сън, докато в един момент осъзнах, че сънувам Grinning  Бяхме в кухнята и двамата, аз седях до масата, а той ровеше нещо в хладилника. След като разбрах, че сънувам го попитах дали изобщо го познавам, кой е той и какво търси в съня ми, а той ми вика 'Е как не ме ли помниш? Аз съм бащата на Иво' :') 💔  Другото, което си спомням е, че осъзнах че не съм в родния си град, а съм във Варна, кв. Възраждане 3 на 7 етаж Grinning

Адресът определено показва някаква връзка. Давам пример. Преди години бях сънувала че вървя по някаква улица, виждам порта на къща и на нея пише № 43. Нищо особено като сън, но адресът го запомних Simple Smile Няколко години по-късно, се преместихме в нов дом, а на къщата пред нас пише....№ 43 Simple Smile Ако щете вярвайте.Когато сънувах този сън изобщо не ми е влизало в плановете преместване в нов дом, но ето ви знак.

# 275
  • Мнения: 31 648
Аз си водя дневник на съницата. Записвам си на коя дата какво съм сънувала.
Така понякога ми става ясно за символите какво точно значат.

# 276
  • Мнения: 760
Добро утро, снощи сънувах, че съм в хранителен магазин и, че търся котешка храна. Известно време стоях и се чудех дали ще ми стигнат парите, помня че бях с 5 лева, накрая купих една от по-евтините котешки храни. След това, смътно си спомням, че бях близо до един блок и сипвах от тази храна, към мен идваше една котка.
Какво е значението на този сън ? Исках да нахраня тези животинки, на мен по принцип ми е мъчно за тях, че са на улицата, както и за кучетата.

# 277
  • Мнения: X
Снощи сънувах някакъв много шантав сън. Вървях си по улицата и си носех под рамо 'новата ми кола' (беше като детска играча 50-60 см голяма Joy), която беше иновативен модел между Chevrolet и Opel Joy
После тръгнах да търся някакво малко куче, не открих купе, но срещнах някаква жена, която имаше частен самолет и аз се качих вътре. В самолета вътре имаше и частен астролог, пред мен имаше 3-4 бабички и една жена всички си сложиха втора маска (сива с бляскави камъчета и по-дебела от обикновена). Аз нямах втора маска, но бабичката зад мен ми даде и вече и аз имах маска турбо лукс с бляскави камъчета. През целия полет спах, даже се усетих че хъркам по едно време и се събудих. Кацнахме в Мароко, и когато слязохме на всички краката ни бяха станали като кашкавал Joy

# 278
  • София
  • Мнения: 11 470
Здравейте,
За втора седмица сънувам, че карам кола, давам газ силно и губя управлението й - колата забърсва стена или се блъска в храсти. На колата и на мен й няма нищо. Навсякъде чета, че не е хубав този сън...., не мога да разбера съня, честно.

# 279
  • София
  • Мнения: 2 934
И аз нещо тая сутрин се притесих. Сънувах, че баща ми ни кара към някакъв манастир, (върти ми се в главата Бачковския, но само като име споменавано в съня ) да запази час за сватба на брат ми. Аз само чакам баща ми да слезе от колата, да го няма наоколо за да кажа на брат ми да не се жени. Още има шанс да се откаже и някакви такива. Баща ми говори с някаква жена и уговори дата 15.05.
Не знам защо не мисля, че е хубав този сън.

# 280
  • Мнения: 31 648
Здравейте,
За втора седмица сънувам, че карам кола, давам газ силно и губя управлението й - колата забърсва стена или се блъска в храсти. На колата и на мен й няма нищо. Навсякъде чета, че не е хубав този сън...., не мога да разбера съня, честно.

Имала съм повтарящ сън с години.
Много тълкувания може да има за катастрофа.
Скрит текст:
Да сънувате катастрофа може да означава, че се наказвате за нещо което сте казали или направили и тревожи съзнанието ви.
Ако сте участници в катастрофа
Може да означава, че се притискате твърде много, трябва да натиснете спирачките и да позабавите темпото.
Може да е свързано с вашето безгрижие или безразсъдство в някакъв аспект на вашия буден живот.
1. Присъни ли ти се катастрофа с кола не се заемай с нови задачи и не започвай нова работа, защото ще претърпиш пълен неуспех.

2. Сънуваш ли, че катастрофираш с кола, това е предупреждение за надвиснала опасност над теб.

3. Внимавай повече за здравето си.

4. Може да предвещава и раздялата с дългогодишния ти партньор.

Но щом оцеляваш, значи е ситуация, която не е нещо фатално и ще се оправиш.
Или може да значи, че просто нещо те притеснява, някаква ситуация. Има ли нещо, което не можеш да решиш?

# 281
  • Мнения: 983
Снощи сънувах,че сме в един апартамент различен от нашия сега.Стоим си и тогава БНД казва,че се задава страшна буря а аз казвам не виждаш ли какво слънце пече а той отговаря,че точно защото бурята идвала точно срещу слънцето щяла да е много мощна и страшна.Започна се да се подготовка по укрепване на апартамента да се затварят прозорци да се обличаме..В домът ни имаше много деца все едно наши а едно беше на вън исках да я извикам през терасата.Когато влязох в стаята където трябваше да има врата за терасата нея я нямаше бутнах една стена след това втора за да излезна на терасата.Извиках въпросното дете а името и беше Кари/Кати нещо такова.Докато я виках и показах как бурята приближава едни черни облаци напредваха скоростно по небето.Тя се прибра а аз не успях да затворя тези прозорци и се изпочупиха от вятъра.Влезнах навътре и затисках вратите след мен.Когато стигнах в по вътрешните стаи отново погледнах през прозореца и видях,че бурята просто е минала покрай нас и се отдалечава над едни планини покрити със сняг.На поляната отстрани блока все така печеше слънце и имаше стадо коне които бяха малко уплашени от случващото се.А аз отбелязах,че все пак бурята не е била толкова страшна за колкото я мислехме.

Преди това или след това не помня сънувах,че съм в работата а аз съм карантинирана и не трябва да съм там.Осъзнавайки този факт си тръгвам излизайки от дворната врата аз виждам,че тя е супер тясна и едва се промушвам да мина.В това време спира една кола пред мен с хора вътре които ме питат дали тази къща не се дава под наем за 16 000 хиляди.Аз казвам,че не дава и вътре си живеят хората.Успявайки да изляза през тази тясна врата виждам орехи по земята едни едри големи.Решавам,че ще си взема няколко и си избирам най едрите....и се събудих.
Често сънувам орехи,но в сановниците много различни неща се пишат.Не успявам да им хвана символиката вие да се сещате нещо и да имате наблюдения?

# 282
  • Мнения: 230
Здравейте,
За втора седмица сънувам, че карам кола, давам газ силно и губя управлението й - колата забърсва стена или се блъска в храсти. На колата и на мен й няма нищо. Навсякъде чета, че не е хубав този сън...., не мога да разбера съня, честно.

Да не би в живота си да бързате много да постигнете нещо?

# 283
  • Мнения: 8 797
Снощи сънувах,че сме в един апартамент различен от нашия сега.Стоим си и тогава БНД казва,че се задава страшна буря а аз казвам не виждаш ли какво слънце пече а той отговаря,че точно защото бурята идвала точно срещу слънцето щяла да е много мощна и страшна.Започна се да се подготовка по укрепване на апартамента да се затварят прозорци да се обличаме..В домът ни имаше много деца все едно наши а едно беше на вън исках да я извикам през терасата.Когато влязох в стаята където трябваше да има врата за терасата нея я нямаше бутнах една стена след това втора за да излезна на терасата.Извиках въпросното дете а името и беше Кари/Кати нещо такова.Докато я виках и показах как бурята приближава едни черни облаци напредваха скоростно по небето.Тя се прибра а аз не успях да затворя тези прозорци и се изпочупиха от вятъра.Влезнах навътре и затисках вратите след мен.Когато стигнах в по вътрешните стаи отново погледнах през прозореца и видях,че бурята просто е минала покрай нас и се отдалечава над едни планини покрити със сняг.На поляната отстрани блока все така печеше слънце и имаше стадо коне които бяха малко уплашени от случващото се.А аз отбелязах,че все пак бурята не е била толкова страшна за колкото я мислехме.

Преди това или след това не помня сънувах,че съм в работата а аз съм карантинирана и не трябва да съм там.Осъзнавайки този факт си тръгвам излизайки от дворната врата аз виждам,че тя е супер тясна и едва се промушвам да мина.В това време спира една кола пред мен с хора вътре които ме питат дали тази къща не се дава под наем за 16 000 хиляди.Аз казвам,че не дава и вътре си живеят хората.Успявайки да изляза през тази тясна врата виждам орехи по земята едни едри големи.Решавам,че ще си взема няколко и си избирам най едрите....и се събудих.
Често сънувам орехи,но в сановниците много различни неща се пишат.Не успявам да им хвана символиката вие да се сещате нещо и да имате наблюдения?
Сънят ти казва, че ще оцелееш от опасностите (бурята отминала, ти си жива и здрава), прекалено много се боиш.

Спрете телевизора!! - мой искрен съвет към всички.
 Хората почнаха да сънуват карантиниране и др, от сорта!

# 284
  • София
  • Мнения: 11 470
Здравейте,
За втора седмица сънувам, че карам кола, давам газ силно и губя управлението й - колата забърсва стена или се блъска в храсти. На колата и на мен й няма нищо. Навсякъде чета, че не е хубав този сън...., не мога да разбера съня, честно.

Да не би в живота си да бързате много да постигнете нещо?


Не се сещам за нещо конкретно, на пръв поглед....

Елора, пълно е с нерешими ситуации, но...нищо ново.

Общи условия

Активация на акаунт