Да си разтълкуваме съня - 11

  • 34 812
  • 743
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Здравейте мили приятели тъкмо се сънувах да нося бяла булченска рокля.Аз съм омъжена и във момента съм бременна много се стресирах от съня Имали други сънували такъв сън.Аз преди сънувах моя приятиятелка като булка и тя след известно време абортира.
Доколкото знам не е на хубаво да се сънуваш в булчинска рокля. Преди време майка ми беше сънувала баба ми в булчинска рокля и след няколко месеца баба почина.

# 316
  • Мнения: 355
Майка ми, която е на 75 сънувала две близки починали баби. Едната ми казала на мен, да не се притеснявам, че ще ми даде домейните панталони, както ми е обещала. Другата само гледала, нищо не казала.

Аз пък снощи сънувах, че меря обувки. Хубави бяха всичките и скъпи. Странното беше, че едното познавах момичетата, които ги продаваха.  В съня ми те бяха в някакъв конфликт. Мястото беше наугледно и мръсно, отвън като някакви изоставени складове. А в далечината виждах големи сгради, нови и бели.
Какво би означавало...

# 317
  • Мнения: 37
Здравейте, снощи сънувах падаща звезда и си пожелах да имам дете (опитваме повече от година, но не се получава) и изведнъж на небето се появи надпис от светлинки пишеше "много скоро ще се случи" Надявам се това да е добър знак или просто ми е толкова голямо желанието и за това ми се е присънило.

# 318
  • София
  • Мнения: 11 457
Здравейте, снощи сънувах падаща звезда и си пожелах да имам дете (опитваме повече от година, но не се получава) и изведнъж на небето се появи надпис от светлинки пишеше "много скоро ще се случи" Надявам се това да е добър знак или просто ми е толкова голямо желанието и за това ми се е присънило.
Нямам представа, но си изглежда като пророчески сън! Силно ви пожелаваме да се случи и всичко да е наред:)

# 319
  • Мнения: 53
Здравейте, снощи сънувах падаща звезда и си пожелах да имам дете (опитваме повече от година, но не се получава) и изведнъж на небето се появи надпис от светлинки пишеше "много скоро ще се случи" Надявам се това да е добър знак или просто ми е толкова голямо желанието и за това ми се е присънило.


Здравей, падаща звезда насън значи радост и светлинките са хубав знак. Вярвайте, че ще стане и то ще стане, успех Ви пожелавам!

# 320
  • Мнения: 408
Аз сънувах пълна отрупана маса с храна и много хора,които се забавляват. Мисля,че в съновниците това не е хубав сън и не предвещава хубави неща.Вие как мислите?

# 321
  • Мнения: 8 601
Здравейте, снощи сънувах падаща звезда и си пожелах да имам дете (опитваме повече от година, но не се получава) и изведнъж на небето се появи надпис от светлинки пишеше "много скоро ще се случи" Надявам се това да е добър знак или просто ми е толкова голямо желанието и за това ми се е присънило.
ами 'подготвя се' вашето детенце. Чакайте го. Може да не е дошло времето.
С вашето голямо желание само го травматизирате/изнервяте.
Все едно някой ви е казал "ще дойда след 1 година", а вие всеки ден му звъните по телефона и го питате, "кога ще дойдеш?" и той не може да си приготви багажа. Simple Smile Успокойте се и си живейте живота.

# 322
  • Мнения: 983
Снощи сънувах жабки и попови лъжички не знам дали крякаха не помня...докато ги гледах все едно нещо ми залепна на езика.Успях да го махна и сякаш "обелих" това лепкавото и пречещо на езика ми а той стана един розов и чист усещах го много приятно.

# 323
  • Мнения: 8 601
Майка ми, която е на 75 сънувала две близки починали баби. Едната ми казала на мен, да не се притеснявам, че ще ми даде домейните панталони, както ми е обещала. Другата само гледала, нищо не казала.

Аз пък снощи сънувах, че меря обувки. Хубави бяха всичките и скъпи. Странното беше, че едното познавах момичетата, които ги продаваха.  В съня ми те бяха в някакъв конфликт. Мястото беше наугледно и мръсно, отвън като някакви изоставени складове. А в далечината виждах големи сгради, нови и бели.
Какво би означавало...
какво значи домейни панталони?

# 324
  • София
  • Мнения: 39 718
какво значи домейни панталони?
Дочени?

# 325
  • София
  • Мнения: 11 457
Според мен, в контекста значи: да ми даде домашните си панталони или да ми даде нейните си панталони, а аутокоректорът го е "редактирал" Grinning

# 326
  • Мнения: 8 601
Според мен, в контекста значи: да ми даде домашните си панталони или да ми даде нейните си панталони, а аутокоректорът го е "редактирал" Grinning
@Nikola
не се притеснявай от нищо - това е 'посланието'. Две баби 'бдят' над теб, научили са те на всичко, ще имаш панталони (важен атрибут за мъжа, демек всичко необходимо в живота).

Ще се издигнеш на по-висок етап, но още не е дошло времето. За сега си в 'мръсните, неугледни, изоставени  складове', а иначе искаш 'скъпите обувки', но още не ти ги дават. Има противоречия и конфликти. Дори и познатото момиче не е помогнало.

В крайна сметка купи ли новите скъпи обувки?

 И това изречение май е с Гугъл преводача "Странното беше, че едното познавах момичетата, които ги продаваха.  "

# 327
  • Мнения: X
Здравейте, какво значи да сънуваш предлагане на брак. Сънувах мъж и жена, които бяха на около 45-50 години и са били женени едно време, ама са се развели. После мъжът е имал друга жена, но се е развел и с нея. И сънувах, че мъжа предлага на първата му жена брак с пръстен Grinning

# 328
  • Мнения: 355
Майка ми, която е на 75 сънувала две близки починали баби. Едната ми казала на мен, да не се притеснявам, че ще ми даде домейните панталони, както ми е обещала. Другата само гледала, нищо не казала.

Аз пък снощи сънувах, че меря обувки. Хубави бяха всичките и скъпи. Странното беше, че едното познавах момичетата, които ги продаваха.  В съня ми те бяха в някакъв конфликт. Мястото беше наугледно и мръсно, отвън като някакви изоставени складове. А в далечината виждах големи сгради, нови и бели.
Какво би означавало...
какво значи домейни панталони?

Дочени 🤣

Не съм видяла грешката

# 329
  • Мнения: 771
Здравейте, за пръв път пиша в тази тема, но имах много смущаващ сън, отделно имам тревожност и подобни сънища ме тормозят страшно много. Тази сутрин се събудих, защото сънувах как се поглеждам в огледалото и виждам как един от зъбите ми е изключително крив, изплаших се и пипнах зъба с език и разбрах, че страшно много се клати. Пипнах го с ръка и зъба падна на земята, но не успях да го намеря, имаше страшно много кръв.
По принцип знам, че да сънуваш, че ти пада зъб е на смърт и сега това ужасно ме тормози..
Вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт