Да си разтълкуваме съня - 11

  • 34 965
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 18
Здравей! След като съня ти се повтаря, опитай да си набиеш в главата- наистина да го направиш, като си повтаряш постоянно,така че да го запомниш и на подсъзнателно ниво, за да може когато отново се случи, да попиташ хората около теб какво искат да ти кажат с това. Съня си е твой. Ти командваш. Питай ги защо решиха че си нефилим примерно. Или с каква цел идват, защото ти нищо не разбираш. Трябва да задаваш въпроси, за да разбереш посланието им. Нека има разговор.
Прочети някоя книга за сънищата.. но не сънувах еди какво си какво значи..тези неща са лично индивидуални за всеки сънуващ. Имаше книги за осъзнатото сънуване. Как да го постигнеш. Какво да научиш от хората в твоите сънища. Даже и за кошмарите имаше части. Какво ги предизвиква. Как да се справиш с тях.. по скоро мисля, че дават да станеш приятел с тях, за да може да видиш съвете на подсъзнанието си.. в смисъл да не се подхожда агресивно. Книгата мисля беше" Пътеводител на ясно сънуващия".В нея има и отдел за повтарящи се сънища
Но тъй като сънищата не са ясно опрелена територия то винаги може да има пророчески..или такива в които по висши сили те наставляват или дават съвет. Може да е и просто по впечатлително съзнание.. като казваш, че се интересуваш от ангели, демони, вампири и т.н може би предпочиташ и книги и филми с тях, което от своя страна рефлектира на сънищата ти. На времето ,като малка , когато четях ,всяка нощ бях в книгата си. Даже наскоро четох" То " и по цяла нощ бях вътре.
Все нещо отключва кошмарите и все нещо събужда дадени сънища. А както каза момичето преди мен- може това да е начин да ти се покаже че имаш определена дарба, която може би все още не осъзнаваш.
Може и на църква да идеш. Да се помолиш. Да поискаш насоки..
А имало ли е нещо, което да те е накарало да се ядосваш на Господ? Да искаш да се отречеш или смениш религията. Защото след като харесваш ангели и т.н. знаеш ,че нефилимите са създания ,плод на човек и ангел, но не са били желани от ангелското войнство.. както и че Светлоносеца е името носено от паднал ангел..
И винаги можеш да идеш да ти прибаят. Може някой несъзнателен страх да те тормози нощем.
Много благодаря за отговора ти книгата ще си я взема а относно куршума ще отида да ми леят. А за въпроса не съм мислила да сменя религията.
Моля. Дано съм ти била в помощ
Книгата ако искаш дай e-mail и ще ти я пратя.
Ако задълбаеш в подсъзнанието си може да откриеш какво точно предизвиква определени сънища..защото зад всяко нещо си има причина
vesi4404@abv.bg

# 451
  • Мнения: 31 539
За мен е лош сън. Да видя майка ми заедно с починалия ми баща... Че и две. Разказах го на течаща вода с думите "куда ночь ушла,  туда и сон иди". Това от баба ми го знам.

Да, чела съм го това. Когато имаме лош сън да пускаме водата и да казваме " Както водата изтичи, така и лошия сън да изтече"
Не знам дали е точно така.

Хей, искам и аз тази книга.
Нелче, качи я моля те в докса и дай линк.

# 452
  • Мнения: 11
За мен е лош сън. Да видя майка ми заедно с починалия ми баща... Че и две. Разказах го на течаща вода с думите "куда ночь ушла,  туда и сон иди". Това от баба ми го знам.

Да, чела съм го това. Когато имаме лош сън да пускаме водата и да казваме " Както водата изтичи, така и лошия сън да изтече"
Не знам дали е точно така.

Хей, искам и аз тази книга.
Нелче, качи я моля те в докса и дай линк.
Не знам как да я кача. И нямам време да разучавам ...ако искаш дай да ти я пратя ,а ти когато си свободна, я качи.
И не казвам, че е най полезна книгата. Просто лесно се чете и запомня

# 453
  • Мнения: 31 539
Ок.
Прати ми я на moarein8@abv.bg

# 454
  • Мнения: 8 774
вие сте жена или мъж? Предполагам жена. В каква област е  житейската промяна?

Жена съм да, не мога да си позволя да кажа нищо в посока на другия въпрос.
трудно ми е така, като не знам горе долу в коя област е промяната. Според мен, е, че няма да можете да контролирате нещата. Те просто ще се случват, може и да не знаете защо се случват, няма да имате време да реагирате. Може да трябва да се забързате някак. Ако е нова работа - да не закъснявате, да следите винаги да имате последна информация. Ако е нов партньор - да обръщате внимание на проблемите навреме, да се нагодите към неговата скорост, може вие да сте по-бавна. Според мен не е, че промяната няма да бъде успешна и ще се провалите, ами по-скоро да си отваряте очите, че ще бъде трудно.

# 455
  • Мнения: X
Здравейте, снощи сънувах че съм в Китай и, че гостувам в дома на китайци. Смътно ги помня, бяха много мили и ядох нещо у тях, само че не запомних какво беше. Какво означава да сънуваш китайци?

# 456
  • Мнения: X
Снощи сънувах, че съм мъж и се казвам Славчо и имам рижава коса, после се събудих в съня си и си викам 'А това съм го сънувала само' и после единствено което си спомням е, че една жена на около 30 години някъде ми каза 'Никакви сладкиши няма да ядеш, само домашни манджи, защото домашните манджи са топ!' Joy и после се събудих наистина Joy

# 457
  • Мнения: 983
Сънувах,че сме в село на двора беше слънчево и топло време.Обаче от към планината започна да се стила мъгла.Стигна и до нашият двор...захладня без да се скрива слънцето.Мъглата сякаш премина през къщата и продължи към Пловдив...Прибрахме се вътре аз слагах малката ми дъщеря да спи а аз щях да се храня...Обаче тя плачеше и аз отидох при нея тя се беше скрила под маса защото я страх..легнах си до нея...
Сънувах и някакъв блок голям но с изпочупени прозорци и в лошо състояние а до него точно залепен друг сигурно само с един или два входа,но нов и много добре изглеждащ...Сънувах,как трябва да спра и някаква вода,но беше нависоко и аз се катерих по едни неща вместо да има стълба или стълби трудно я стигах водата беше топла а и не можех да стигна да я спра....

# 458
  • София
  • Мнения: 11 462
Сънувах, че посрещам баща ми на автогарата, прегръщам го, той с ръце в джобовете. Говоря му, напътствам го за посоката - той почина преди 10 години и страдаше от лека деменция.
Нямам идея какво означава този сън, нерядко сънувам татко, но никога не е пътувал с рейс или да е живял в друг град...

# 459
  • Мнения: 346
Пиша тук с надежда да разбера какво значи съня на сестра ми.
Имаме починал вуйчо от 9 г.
Тя го е сънувала, седнал и по някое време майка ми им отворила вратата.
И той казъл пак ли тя.
Търсих и четох но точно от този род не намирам нищо.
Нещо лошо ли значи?

# 460
  • Мнения: 8 937
Нищо лошо не значи.
Когато се сънува починал близък, е добре този, който го е сънувал да подаде нещо за Бог да прости.
Нека сестра ти да купи няколко вафли, солети, бисквити, бонбони / каквото прецени/ и да подаде на някого за Бог да прости вуйчо ви.

Девет години от смъртта по принцип се отбелязват. Помислете кога са се навършили и дали сте ги отбелязали в семейството по някакъв начин.

# 461
  • Мнения: 346
Нищо лошо не значи.
Когато се сънува починал близък, е добре този, който го е сънувал да подаде нещо за Бог да прости.
Нека сестра ти да купи няколко вафли, солети, бисквити, бонбони / каквото прецени/ и да подаде на някого за Бог да прости вуйчо ви.

Девет години от смъртта по принцип се отбелязват. Помислете кога са се навършили и дали сте ги отбелязали в семейството по някакъв начин.

Да, майка ми прави всичко както трябва.
Притеснява ме това, че тя е присъствала в съня.

# 462
  • Мнения: 8 937
Няма нищо притеснително.
Нищо не означава.

# 463
  • Мнения: 332
Сънувах бебе мое беше, обвито в бяла пелена, гледаше към тавана, и все едно виждаше починали хора. Приятели от тези неща които чета тук , ми се отразяват. Но въпреки това бебе знам че не е на хубаво

# 464
  • Мнения: 8 937
BLACKMC Бебе в съня просто означава неприятности и проблеми. Не е нещо кой знае какво.


Ronald, просто леко намигване от Отвъдното.
Нищо конкретно не означава. Спомни си за баща си с усмивка. Почерпи някой ноаколо с нещо за "Бог да прости". А ако си от хората, които палят свещи в църква - запали му една. Може и у дома да запалиш свещ с мисълта за баща си.

Общи условия

Активация на акаунт