Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Да си разтълкуваме съня - 11

• 10 350
  • 265
  •   1
Отговори
# 255
Видях, че преди няколко поста някой беше писал за осъзнато сънуване, май имах подобен сън снощи.
Виждах един и същи мъж навсякъде, даже мислех че получавам халюцинации на сън, докато в един момент осъзнах, че сънувам Grinning  Бяхме в кухнята и двамата, аз седях до масата, а той ровеше нещо в хладилника. След като разбрах, че сънувам го попитах дали изобщо го познавам, кой е той и какво търси в съня ми, а той ми вика 'Е как не ме ли помниш? Аз съм бащата на Иво' :') 💔  Другото, което си спомням е, че осъзнах че не съм в родния си град, а съм във Варна, кв. Възраждане 3 на 7 етаж Grinning

# 256
кой е Иво? Simple Smile
И ходила ли си на този адрес изобщо някога?

# 257
На този адрес никога не съм била, никога като цяло не съм ходила във Варна, но много често в сънищата ми съм там и всичко ми изглежда познато Grinning

Относно Иво, него съм го сънувала няколко пъти.Аз и за него съм писала в темата, че съм го сънувала. Joy

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 19:18 от Isssii17

# 258
То Иво си беше цял сериал, ако не се лъжа...

# 259
Латиноамерикански Grinning  Ама знаете ли, че намерих едно момче в една от социалните мрежи и то изглежда баш като Иво (на външен вид, иначе другите неща не съвпадат Joy)
То нали викат, че можех да сънуваш един човек по един начин, пък той в истинския живот да е по съвсем различен начин. Grinning

# 260
#Pepina_n3  Едната част от съня ми се оказа вярна 😊🍀,за другата ще стане ясно след време 🍀

# 261
Mia3,
стискаме палци и за другата, браво, честито!

# 262
  • София
Здравейте. Не бях сънувала от много време. Този нощ сънувах баща ми (който е в болница с тежък инсулт) , че седим двамата и той ме лакира с огнено червен лак. Събудих се друго нищо не помня. Какво може да значи това?

# 263
Здравейте момичета! Чета ви от доста време, но пиша за пръв път. Сънувам ,че гледам сериала който следя и гледайки го се озовах в него присъствайки на сцена. Мъж убива друг , забивайки му пирони в очите и устата. Аз се спотайвам и се моля да не ме види убиеца. Изведнъж се появяват две кучета, които ми помагат да избягам от там. Следва момент в който съм в друга сцена ,весела съм и си говоря с героиня от филма успокояващи я. Тръгваме и срещу нас един камион, който разделя мен и детето ми от другите. Мисля си, ако тръгнем да пресичаме той ще ти блъсне,  ащо останем от тази страна ще ни убие, осъзнавайки в този момент,че това е убиеца. След това се събудих изпитващи такъв страх. Ще съм благодарна ако някой разтълкува този ужасен сън.

# 264
Сънувах, че съм свидетел на 2 автомобилни катастрофи. Видях първата, но не успях да помогна и ме беше яд, а втората съвсем в детайли нидях как се превърта колата, чавекът извърча и се търкаля по асфалта. Изтичах с още един човек и помогнах на пострадалия, успокоявах го, а след това се появиха и други хора. Обаждах се на бърза помощ, а накрая се чувствах доволна от това, че съм се притекла на помощ.

# 265
  • ВАРНА
Тъкмо се събудих и бързам да напиша свръх странният си сън....
....ям  супа със косми!    Като ги издърпвам и са бели - като такива на стара баба.....

що за сън е това....нещо лошо ли? 
  За първи път нещо толкова странно сънувам...да ям супа с косми.

Общи условия

Активация на акаунт