Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 062
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 53
Здравейте, притеснява ме един сън, който сънувах снощи. Сънувам, че хем съм вкъщи, хем в апартамента при баба ми и има някакъв мъж, който е мъртъв и само аз го виждам и той искаше да ме вземе за жена, само ме преследваше, ходеше по мен и бях доста изплашена.

# 691
  • Мнения: X
Здравейте, притеснява ме един сън, който сънувах снощи. Сънувам, че хем съм вкъщи, хем в апартамента при баба ми и има някакъв мъж, който е мъртъв и само аз го виждам и той искаше да ме вземе за жена, само ме преследваше, ходеше по мен и бях доста изплашена.

Доста страшно. Познавате ли мъжа или ви изглеждаше непознат

# 692
  • София
  • Мнения: 3 752
Свекървата сънувала,че сади цветя на гроба(съпругът и големия й син са в един гроб).Тя си е възрастна.Това пък какво ще е?

# 693
  • Мнения: 1 107
В понеделник е Великден на починалите....(извинявайте, но не знам как му е точното наименование. Мъртвешки Великден). Може да е напомняне.

# 694
  • Мнения: 53
Здравейте, притеснява ме един сън, който сънувах снощи. Сънувам, че хем съм вкъщи, хем в апартамента при баба ми и има някакъв мъж, който е мъртъв и само аз го виждам и той искаше да ме вземе за жена, само ме преследваше, ходеше по мен и бях доста изплашена.

Доста страшно. Познавате ли мъжа или ви изглеждаше непознат


Не, не познавам мъжа. Нито ми беше познат

# 695
  • Мнения: 1 529
Снощи сънувах, че съм 2 годишно дете. Много странно се чувствах, чувствах всяко движение. Пълзях към пакетче чай...Странното е, че около мен бяха всичките ми роднини, но доста по-млади и починалата ми баба.

Това е третия ми сън с дете напоследък - първо беше, че имам бебе момче, после момиче. Нямам деца и не правя опити, не мисля по този въпрос, та сънищата да са отражение на реалността.

# 696
  • Мнения: 346
Моля ви за коментар ако знаете .
Сънувах ,че разбирам че майка ми е болна от лоша болест ..
Друг дън че говоря с майката на приятеля ми но плача и май беше най лошото ,че приятеля ми е починал.И тя ми казва искаш ли да го видиш като малък и уж го гледам но все едно беше на живо ,че виждам бебето даже в креватче .Все едно е истина

# 697
  • Мнения: 35
Здравейте!
/Бременна съм в края на седмия месец./
Снощи сънувах, че започвам да раждам. Закараха ме в болницата, но не родих. Дойде лекар и ми каза, че има още време до раждането. ...

Малко се стреснах, да не взема да родя преждевременно...

# 698
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Момичета, помагайте!
Паяци, черни, огромни навсякъде.
И мъжът ми с нова жена. Да поясня, заедно сме в реала. Държеше се нормално с мен, само че си беше с друга. Другата се казва както бившата му приятелка, но не беше тя.
Големи морски вълни, които трябва да прекося за да се прибера у дома. .

# 699
  • Мнения: 8 799
Момичета, помагайте!
Паяци, черни, огромни навсякъде.
И мъжът ми с нова жена. Да поясня, заедно сме в реала. Държеше се нормално с мен, само че си беше с друга. Другата се казва както бившата му приятелка, но не беше тя.
Големи морски вълни, които трябва да прекося за да се прибера у дома. .
трудности, особено ако си минавала вълните срещу тях.

# 700
  • Мнения: 346
Моля ви за коментар ако знаете .
Сънувах ,че разбирам че майка ми е болна от лоша болест ..
Друг дън че говоря с майката на приятеля ми но плача и май беше най лошото ,че приятеля ми е починал.И тя ми казва искаш ли да го видиш като малък и уж го гледам но все едно беше на живо ,че виждам бебето даже в креватче .Все едно е истина

Моля ви

# 701
  • Мнения: 53
Моля ви за коментар ако знаете .
Сънувах ,че разбирам че майка ми е болна от лоша болест ..
Друг дън че говоря с майката на приятеля ми но плача и май беше най лошото ,че приятеля ми е починал.И тя ми казва искаш ли да го видиш като малък и уж го гледам но все едно беше на живо ,че виждам бебето даже в креватче .Все едно е истина

Моля ви

Здравейте! Когато сънуване лоши работи обикновенно е на добро, поне при мен. Насън ако плачете наяве ще се радвате. Може да означава дребни проблеми, но не се притеснявайте, за да сте по спокойна може да отидете на църква да запалите свещичка за здраве. Успех Ви желая!

# 702
  • Мнения: 1 439
Сънувах, че баща ми се обажда, да ми каже, че майка ми е починала (тя е жива и засега е добре със здравето)....много плаках в съня си. В съня ми датата е 22.април. Събудих се съсипана. Досега не съм сънувала точни дати, случвало се е някакво число, но не и дата.

# 703
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Лошото й ще умре на майка ти.
От някакви несгоди ще се отърве.

# 704
  • Мнения: 1 804
Здравейте! За първи път се включвам тук. Много често сънувам сънища с еднакви сюжети. Винаги съм на стръмен плаж или някъде на високо, но пак до морето. Имам и компания, дали мъжа ми или семейството ми - различно. Гледаме морето и изведнъж идва огромна вълна - цунами и ни залива, но после винаги изплуваме. Водата е бистра, ако има значение. Също така почти винаги се хващаме за ръце, за да не се изгубим. Свързвам го с трудност, която ще преминем. Даже вече имахме такава... Интересно ми е какво мислите?
Снощи също сънувах море, но само това.

П. С. Преди съм имала доста сънища, които после се реализират. Доста е плашещо на моменти.

Общи условия

Активация на акаунт