Какъв крем за лице използвате? – 17

  • 70 034
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
От тази линия на dr Jart всичко ми е много любимо за суха кожа. Страхотни са.
Casual, според мен най-ефективната грижа за кожата е нощната, в частност маската, но аз съм фрийк на тема нощни маски. Кажи каква ти е кожата да ти дам идеи за под 600 😁

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И аз започнах залитам към нощни маски, може ли да споделите вашите любими такива?🥰

# 272
  • Мнения: 1 997
Casual, според мен най-ефективната грижа за кожата е нощната, в частност маската, но аз съм фрийк на тема нощни маски. Кажи каква ти е кожата да ти дам идеи за под 600 😁
И аз мисля така, "силните" грижи са ми насочени там. През деня ползвам хидратант, фактор и ББкрем
Нормална към суха ми е кожата, с появяващи се бръчки около устата успоредни на назолабиалните. Отпускане в долната част 43г. Sad

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Момичета, редувате ли дневните кремове? Имам на Clarins и един на Mixa и се чудя,втория дали да го отварям. Досега никога не съм ги "смесвала" - първо изразходвам един и тогава отварям друг. Този на Mixa е хидратиращ, а на Кларинс е за изглаждане и първи бръчки.

# 274
  • Мнения: 4 611
Последно време съм влюбено в този крем на Dr.Jart, особено сега, когато не слагам грим. Прикрива прекрасно капилярчета, пъпчици и зачервявания.

Откъде си го поръчваш?

# 275
# 276
  • Мнения: 812
Аз винаги ползвам един дневен крем до свършване или до смяна на сезона. Обаче, редувам нощни - с колаген, задължително хидратиращ, маски с разни чудесийки или просто подхранващи с мед.  Дневната ми грижа опира до това да защитя лицето си от среда и външни фактори. Истински си залагам на вечерната грижа - антиоксидантни и почистващи маски, маслени маски и каквото ми дойде на ум.

# 277
  • София
  • Мнения: 4 707
Аз ползвам на Юриаж нощната маска,но много често през ноща я избърсвам от възглавницата....и сега търся дневна, която д а я замести

# 278
  • Мнения: 4 730
Момичета, редувате ли дневните кремове? Имам на Clarins и един на Mixa и се чудя,втория дали да го отварям. Досега никога не съм ги "смесвала" - първо изразходвам един и тогава отварям друг. Този на Mixa е хидратиращ, а на Кларинс е за изглаждане и първи бръчки.

Аз никога не ползвам само един крем. Винаги имам няколко с различна насоченост и редувам. Защото кожата има нужда веднъж от хидратиране, веднъж от други грижи като анти-ейдж, против бръчки и т.н. С нощния крем е същото... Разбира се за една съвсем млада кожа без проблеми, само един хидратиращ крем е достатъчен, но за мен лично отдавна това не е достатъчно...
Сега в момента и аз ползвам дневния розов крем на Кларинс, като редувам с още два други дневни крема...Satisfied

# 279
  • Мнения: 2 763
Аз редувам и дневните, и нощните кремове, и серумите, и маските.
Само слънцезащитата не променям - екрана на Кларанс ползвам и аз. Други купувам от време на време, но така и не съм попаднала на по-подходяща.

# 280
  • Мнения: 166
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали крем против бръчки? Аз съм на 27 години и за съжаление страдам от комплекс заради дълбока бръчка между очите, така наречената "гневна бръчка". Просто като се погледна в огледалото, не виждам друго, и комплекса ми е все по сериозен. Мислела съм за ботокс, но все ми се струва че не е окей да го правя на тези години. Проблема е по сериозен в последната една година. Ползвам дневен и нощен крем на No7 в момента, но серията е Early Defence, както и серум. Като цяло съм доволна, но осъзнам че ми трябва нещо сериозно да третирам комплекса.. Ще съм много благодарна на всякакви съвети! Много благодаря предварително

# 281
  • Мнения: X
Casual, на близка възраст сме, моите появяващи се по 3 успоредни на страна назолабиални също ме дразнят. Или дразнеха- сега се пооправят и от грижа, но не минах без намеса при козметичен дерматолог- микронийдлинг на цялото лице- 2 процедури и филър в назолабиални за по-сигурно. Така че от крем или маска не очаквам чудеса, но кожата ми е осезаемо по-плътна и напомпана след някои продукти. Отбелязвам, че моят кожа е много суха със склонност към образуване на брутално подкожно акне ако е дехидратирана (не знам защо, но е така) или нещо в състава на козметиката ми ме дразни.
За нощна маска под 6 стотака Светият ми Граал, за който съм писала по-назад е Ланком Absolue. Абсолютен фаворит- напомпва, успокоява, изглажда, с текстурата на богат крем. Чудесен, просто рай. Обаче е 300 кинта- мажеш и ревеш... освен това е сменен от абсолю бета нещо си, който обаче не е същият, въпреки че е добър. Сега ми остава надеждата, че ще го намалят из европейските сайтове в тез смутни времена, особено при положение, че е discontinued. Намирала съм го за 180- заслужава си всяка стотинка и всички около мен, които са го пробвали много го харесват. Мирише леко на роза, което ме дразни, както всичко парфюмирано, което съм мазала на лицето си, но кожата ми не реагира негативно на него. Обожавам го и бих подновила за 4ти път.
За по-скоро нормална кожа бих препоръчала Belif Aqua bomb- много добра маска според мен, пролетно-лятно време, когато кожата ми не е като Сахара, я ползвам с кеф и съм я подновявала- много рядко срещна и явление при мен, ако отвори Сефора пак бих я подновила. Струва около 80лв ако не се лъжа. Текстурата е на гел, който оставя леко лепкав слой на кожата за известно време, но въпреки че се въртя през нощта, кожата ми остава гладка,  хидратирана, нежна и с време- по-изгладена, подхранена. Много я харесвам за разлика от хвалената Ланеж, която просто нищо не прави за сухата ми кожа. Ако се сетя за още нещо ще се редактирам.
Adamsa, съжалявам, че ще те разочаровам, но ням такова животно, което изглажда гневна бръчка, особено дълбока. С хидратация може да изглежда по-добре, но нищо няма да я изглади освен ботокс.

# 282
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Аз редувам и дневните, и нощните кремове, и серумите, и маските.
Само слънцезащитата не променям - екрана на Кларанс ползвам и аз. Други купувам от време на време, но така и не съм попаднала на по-подходяща.

Моля, за линк /снимка/ към продукта. Търся си хубава защита и ми се иска нещо изпитано и с добри отзиви.

Предварително благодаря!

# 283
  • Мнения: 566
Момичета, използвали ли сте продукти на Kiehl's и в конкретност тези два?
https://www.kiehls.co.uk/skin-care/category/facial-oils-serums/p … UK-00113-KHL.html
https://www.kiehls.co.uk/skin-care/category/facial-oils-serums/m … centrate/819.html

Ще се радвам да чуя мнения и за други техни продукти. Пробвала съм единствено на мостри някои от продуктите им и сега в немският им сайт имат 20% отстъпка заради седмицата на модата и се чудя. Yum

# 284
  • Мнения: 1 997
Casual, ... от крем или маска не очаквам чудеса, но кожата ми е осезаемо по-плътна и напомпана след някои продукти. Отбелязвам, че моят кожа е много суха със склонност към образуване на брутално подкожно акне ако е дехидратирана (не знам защо, но е така)  
Същата съм, появяват се регулярно или на брадичката или на челото.
Точно за кожата да подхраня търся варианти, оформените бръчки ще се "лекуват" с друго - на това съм се спряла нещо като мезотерапия е https://skinline.bg/bg/mezoterapia-restylane-vital

kiehls концентрата съм купувала 2 пъти ( преди години ) не си спомням детайли как се е държал/и какъв ефект е бил на кожата ми, исках да сменя ЕЛ Advanced Night Repair. Но за да го повторя явно ми е харесал.
https://www.kiehls.co.uk/skin-care/category/facial-oils-serums/m … m_campaign=adgoal
Каквото съм купувала на марката ми е допадало, без околоочния с авокадо. За моята кожа е много лек, и нямаше никакъв ефект.

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 11:19 от Casual

Общи условия

Активация на акаунт