Спонтанен аборт-помощ

  • 737
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте мили майчета. Започвам от там,че живея в Португалия и от една година опитваме да имаме бебе.  Имам дъщеря на 4г.Пиша ви за свое успокоение и съвети. Закъсня ми с 6 дена и правих тестове,но са отрицателни. Цикълът ми винаги е бил точен. При което вчера имах светло розова кръв на бельото. Звънях на лекар,каза да изчакам няколко дни,че сега и да ида нищо не може да се направи. Снощи ме сви рязко ниско долу корема и получих нещо като контракция и тръгна една кръв. Мисля си че е спонтанен аборт,въпреки отрицателните тестове. Някой имал ли е подобен случай и какво стана? На лекар съм в четвъртък и не знам какво да мисля.

# 1
  • Мнения: 2 352
Вероятно ще се изчисти сам организмът. Явно няма да е този път. Иначе да, имах подобен случай, не знам дали беше спонтанен аборт, но теста си беше отрицателен. Кървих с огромни съсиреци, не ми се беше случвало такова нещо. Така и не ходих на лекар, бях командировка.

# 2
  • Мнения: 441
Привет, щом на 6 дни закъснение си имала отрицателни тестове,  най - вероятно не си била бременна. Закъснение и после идване със силна болка, може да има много причини. Изчакай да се изчистиш и задължително отиди да те видят! Успех, дано скоро се зарадваш! 🍀

# 3
  • Мнения: 7
Благодаря,много сте мили. Чакам деня за лекар за да се успокоя,имам съсиреци от днес и усещам отново контракции

# 4
  • Мнения: 123
Имах такава менструация миналото лято. По принцип си ми тече много и със съсиреци,но тогава беше наистина прекалено. И моите болки бяха като контракции,точно преди да се появят съсиреците. Бременна със сигурност не бях, лекарят при когото бях,за всеки случай ми направи тест,но си беше отрицателен. Така и не се разбра причината.
Понякога се случват разни аномалии. Надявам се всичко да е наред при теб и бързо да мине!

Общи условия

Активация на акаунт