"Ягодова луна" - от 25.02. по Нова ТВ

  • 30 208
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 14 672
Щом сина ми вика - Горката доктор Чилингирова, какви глупости я карат да прави 😂 като се качи да танцува със сребристото костюмче. 😆

# 706
  • Мнения: 3 074
Артистката можеше да се понаучи малко да танцува , но на фона на останалите нелепици , това е малък проблем.

# 707
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
             
     В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 





  
за компютри


 Епизод: 6
Ягодова луна - С01Е06
  31.03.2020

                       ЗА МОБИЛНИ

# 708
  • Другата България
  • Мнения: 37 262
Линкът за мобилни не се отваря.

# 709
  • София
  • Мнения: 4 429
Merri, при мен  работи нормално - изчакай, може да зарежда по-бавно при теб.

_______________________________________________________________________________

ето и още два варианта

___1___  __2__

# 710
  • Другата България
  • Мнения: 37 262
Много Благодаря.
Стана с вариант 2.

# 711
  • София
  • Мнения: 9 920
Е тез от 25г приятели и сега на стари години ще стават двойка - що за нелепица? 🙄

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Повече от 30год даже...

# 713
  • Мнения: 7 848
Всичките диалози между Донков и Янорова са ми непоносими. Като се има предвид, че би трябвало да са на около 50 години.
Пълен абсурд. Познават се се от 30 години и едва сега решили да заживеят заедно?
А кученце, котенце или рибки дали ще си завъдят?
Всичко ще  имаме защото аз финансови проблеми нямам.
Това сериозно ли?
Донков зализан, а Янорова като ритана  зелка у главата.
И не, нищо няма да консумирам в бирхалето, докато ти си приятел с Ангел ли беше.
Скъсваш с Ангел бизнес отношенията и ще ям!
Само до тук бях, щот' ми звънна телефона международно.
Та ако тази сценка бе написана от някой млад сценарист, а не 50 годишната Фуча, щях му простя.
Тази е застинала на 20 години и преди около 30 и не желае да мръдне от там.

# 714
  • Мнения: 336
Готино фитнесче. Освен силикон имаше и малко естествени дадености. Мутрата обаче става все по-бутафорна. Малката мутра е без коментар. Милиционерите са жалки както винаги и не знаех, че гд национална служба милиция се занимава с жалби (винаги са ме пращали по квартални и районни).

Сега видях, че Левон ще да е бате Енччо. Не ми остана време да посетя магазина, но то вече и стока няма май Simple Smile

Много интересно как изведнъж всички си имат телефонните номера, пък моя го нямат, нито аз техните?

Малката мутра и псевдо джурналистката трябва да ги направят двойка, тъй като уверено водят по антипатичност. Засега единствено героят на Ваня Дзаферович ми е симпатичен.

Общо взето промото за следващия епизод е най-интересно. Сапунката също като корона истерията води до трайни мозъчни травми, но поне не води до масова паника, психоза и стрес, а се ограничава до загуба на нерви и на безценно време Simple Smile

# 715
  • Мнения: X
Уф, не мога да го гледам Сано в ролята на жертвения агнец. Чак ме е яд, честно.
Единствено на Димо Алексиев му подхожда ролята, и ако поне той не беше толкова безапелационно добър, изобщо нямаше да си губя времето да заспивам на този сериал, че после и да връщам да гледам.
Рая силно преиграва. Боршош и тя. Даферович за какво изобщо са го взели - да псува на сръбски? Ми барем да ме бяха взели и мен, поне ми е малко по-богат репортоара от "пи*ку материну" и по-искрено щях да напопържам. И опит със спасяването на котки имам дългогодишен. Ем щях да си събера два автографа на кръст от когото трябва.

# 716
  • София
  • Мнения: 16 024

Та ако тази сценка бе написана от някой млад сценарист, а не 50 годишната Фуча, щях му простя.
Тази е застинала на 20 години и преди около 30 и не желае да мръдне от там.

Голяма почерпка ще отнесеш от Фучата. Десетина години си и сложила на срочен влог, за лихви.

# 717
  • Мнения: 7 848
Да! Благодаря. Сега погледнах, че съм я подмладила със седем години...

# 718
  • Мнения: 3 074
Майката на Рая Пеева ( простете, не мога да запомня имената на героите) игра Лукреция в " Уют" на Камен Донев и не мога да я приема насериозно тука.

# 719
  • Мнения: 5 459
Майката на Рая Пеева ( простете, не мога да запомня имената на героите) игра Лукреция в " Уют" на Камен Донев и не мога да я приема насериозно тука.

Предполагам имаш предвид дъщерята на Тодор Колев. Ми тя по принцип физиономията и е такава, че е малко трудно да бъде възприета в сериозен образ....

Общи условия

Активация на акаунт