Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-16 тема

  • 27 218
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 41 540
Добро късно утро!



Кате HugTwo Hearts,новото от вчера и днес ще видиш наведнъж! WinkSimple Smile
Скрит текст:
Знам,че си натоварена.Така,че когато,тогава.



от вчера сутринта....

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241822%2Ff78f2cca … pl_wall_-63875573
песента е известна...на Сезен Аксу...



през деня сподели откъс от ''Римска ваканция'' с Одри Хепбърн
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241823%2F72ddbcec … pl_wall_-63875573




от днес сутринта...Туба се заела отново да помага за спасяване на човешки живот...
Цитат
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Мерт Адриан нуждается в нашей помощи, давайте поможем спасти жизнь. У нас осталось 37 дней, и нам нужно еще 101960 героев, чтобы пожертвовать 100 ТL для Мерта Адриана! Благодаря вашей поддержке #MeртАдриан будет жить.




Цитат
🆕 Новое/старое фото в сети. Из инстаграм актёра Альпа Кыршана.

Кыванч Татлытуг, Чагатай Улусой, Ягмур Атаджан и Альп Кыршан на отдыхе в Бодруме.






Хубава събота,въпреки лошото време! Nature Sweat DropsNature SnowflakeNature Snowman

# 646
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Полунощен привет, Злати!



Брей, много информация... Благодаря! Страхотна Туба! Не спира да инициира благотворителни каузи. Дано да успее да събере средства и за поредната.

Скрит текст:
Днес писах материали за следващата седмица, много ми стана досадно. Сутринта всичко беше побеляло  - доста дебела снежна покривка. След няколко часа изчезна, все едно никога не я е имало.











Лека нощ!

# 647
  • Мнения: 41 540
Предиобеден привет!



Кате HugTwo HeartsKiss
Скрит текст:
На морето рядко вали сняг! Wink Вече три дни дъжд-вали, спре,започне отново.Simple Smile
Дъщеря ти като се чуете сигурно ти казва,няма да те осведомявам вече.Wink



от сутринта...
Туба е добавила в Instagram #TubaBüyüküstün
''Животът ми е най-големият подарък, красиви сърца''

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241826%2F4fed9395 … pl_wall_-63875573
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241825%2Fe6c78989 … pl_wall_-63875573
песента от второто видео....
Скрит текст:










Спокойна неделя! Flowers Four Leaf Clover

# 648
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Привет, Злати!



Сега приключих...

Пак си донесла супер красоти! Песента е прекрасна!

Скрит текст:
Дъщерите ми рядко се обаждат. Така съм ги научила. Не желая да се бъркам в новото семейстово. Майка ми желае да в "час" с всичко, обсебващо е. Звъни и говори с децата непрекъснато, всичко трябва да е докладвано, а от опит знам, че е много досадно и винаги ми е било неприятно. Затова, не искам да тормозя никого.











Спокоен мразовит ден! Heart Eyes

# 649
  • Мнения: 41 540
Привет следобедно!



11 Януари - Световен ден на думата "Благодаря"!


Кате Hugдобре ,че те има и си пишем в темата! Kissing Heart
Скрит текст:
Аз не им се бъркам в личния живот.Те са си избрали половинките!Но като минат 2-3 дни и ако не са се обадили аз им звъня.Как са,добре ли са,особено за внучетата?Сега сме в такова болно време.



Туба е добавила в  Instagram #TubaBüyüküstün...
11 януари 2021 г.
Вие винаги питате защо кафе .. .
Е, може би кафето е пристрастено към мен ..
Добро утро...Simple Smile

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241827%2F13182d05 … pl_wall_-63875573









Спокоен следобед и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover

# 650
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Добро утро, Злати!



Днес пиша по-рано, че

Скрит текст:
пак ще ходя в училище...

По повод сетовния ден на думата "Благодаря", ти благодаря за приятелството, отзивчивостта, отдадеността и всичко, което правиш за темата!









Лек ден ти пожелавам! Heart

# 651
  • Мнения: 41 540
Предиобеден привет!



Кате HugHeart
Скрит текст:
Много дъжд при нас.Не може да се излезе.Добре,че магазинът е точно с/у блока ни.Пресичаш само улицата.Утре следобяд трябва да отивам при ЛЛ за рецепти за лекарствата ми.Дано спре до тогава дъжда!Колата ни е на сервиз,че нещо акумулатора не работи,а е нов от есента.А синът ще е на работа.

Ново няма за сега освен тази стара снимка,която пишат,че е пусната за първи път...
Новенькое фото появилось в сети/17.10 2019г/ #TubaBüyüküstün
Туба с поклонником...






Очаквам снимките с Къванч...,Йозге съм я гледала в няколко сериала...
Цитат
💣🔥 По информации Бирсен Алтунташ, съёмки нового сериала Кыванча Татлытуга под кодовым названием «История подводной лодки / Bir Denizaltı Hikayesi» производства кинокомпании OGM Pictures, который готовится для международной цифровой платформы Netflix, начнутся 30 января. Кыванч будет воплощать роль инструктора по дайвингу и морского биолога по имени Арман. Его партнёршей станет Озге Озпиринчджи, которая сыграет героиню по имени Дефне.






Желая ти спокоен ден! HugFlowers Hibiscus

# 652
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Привет, Злати!



Пак си "донесла" много красоти, благодаря!

И аз съм гледала Йозге. Нямам идея каква двойка ще бъдат с Къванч... След партньорството му с Туба, едва ли "летвата" ще е толкова висока, колкото беше в ДК.









Лек мразовит ден! Heart Eyes

# 653
  • Мнения: 41 540
Привет!



Кате HugTwo Hearts
Скрит текст:
Не всички харесаха Туба с Къванч в ДиК. Wink Някои го харесват с Йойкю в К/Г,други с Елчин в ''Сблъсък''.Аз след Туба...ми допада и със Сонгюл в ''Перла''.



Цитат
Жизнь очень странная, с годами мы превращаемся в социальных животных, жизнь нас укрощает. Мы становимся узниками определенной системы. Она учит нас всему, начиная с того, как нажать на какую-то кнопку, и заканчивая теориями о чувствах с точки зрения условности. Находясь вокруг всеобщего хаоса, не понимая, где тебе нужно плакать, а где смеяться, ты начинаешь становиться таким же, как и все.
Потом жизнь посылает тебе ребенка как опыт. Она словно говорит тебе, что ты такой же, просто ты забыл об этом. Ты попал в эту систему, но это твоя настоящая сущность. Когда появляется ребенок, и ты осознаешь, что в твоей жизни появился тот, ради которого ты должен укротить свою жизнь и, от которого ты бы мог чему-то научиться, вот тогда ты можешь считаться везучим человеком.

Туба Бюйюкюстюн


Испаноезичната преса: de10.mx.....12 януари 2021г.
Скрит текст:
10 красивых турецких актрис, которых вы должны знать

1. Туба Бюйюкюстюн
2. Мерьем Узерли
3. Берен Саат
4. Неслыхан Атагюль
5. Эльчин Сангу
6. Эсра Бигич
7. Ойкю Караэль
8. Алмила Ада
9. Деныз Байсал
10. Хазал Филиз Кючюккесе

Оригинал: https://de10.com.mx/top-10/10-bellas-actrices-turcas-..









Приятна зимна сряда! Flowers Four Leaf Clover

# 654
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Добро позакъсняло утро, Злати!



Скрит текст:
Приключих предиобедните си часове, остават още два за следобед.

Много информация в текст, снимки и видео си донесла... Благодаря!

Скрит текст:
Нормално е някои да не харесват дадена актриса или актьор. Всеки си има лично мнение, но не ми харесва да се споделя (единично или колективно). "На вкус и цвет товарищей, нет"... Персонажът на Туба беше замислен така и тя си го изигра перфектно. Мен ме интересува това, че имаше хора които харесвахаТуба в ДК (колегите ми, например). А който не я харесва, да не я "гледа"! Няма нужда от коментари... Всеки да си гледа първо в своята паничка, а после да говори за чуждата. Същото се отнася и за Къванч. Знам, че има хора, които не го харесват - харесват повече Чаатай Улусой, например...









Спокоен ден! Hug

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 09:52 от Екатерина Кузманова

# 655
  • Мнения: 41 540
Добро късно утро! WinkHug



Кате Hug
Скрит текст:
Така е!И на мен не ми харесва!Но някои с това се ''хранят''-да коментират и плюят по даден актьор.Дори четат и влизат в дадена тема точно за това,а не да коментират даден сериал.

От вчера следобед имаме нова снимка пусната от Туба без грим....
„Или може би не ...“


коментар от днес в пресата....

Цитат
преди три часа
Действия
#TubaBüyüküstün #Пресса
Туба Бюйюкюстюн позирует без макияжа. Те, кто видел знаменитую актрису, восхищались её естественной красотой. Туба Бюйюкюстюн продолжает встряхивать таблоиды. Туба Бюйюкюстюн, любимое лицо на экранах, привлекла внимание своей натуральной красотой, получила большое признание в социальных сетях, и высокую оценку от поклонников. Знаменитая актриса, Туба Бюйюкюстюн, которая возглавляет список знаменитостей, поделилась через свой аккаунт в инстаграм фотографией без макияжа, подарила поклонникам новый кадр, о котором в очередной раз заговорили на повестке дня в прессе. Красивая актриса, которая долгое время не появлялась на экранах, продолжает радовать своих поклонников. Её новая фотография, где красивая актриса, не боится позировать без макияжа и делиться ею со своими поклонниками, демонстрирует свою натуральную красоту, была высоко оценена.
Туба Бюйюкюстюн подписала фото: «А может, и нет» Вот это фото...
https://www.aksam.com.tr/magazin/tuba-buyukustunden-m..










Приятен и спокоен ден! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 10:35 от Zlatina3

# 656
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Добър ден, Злати!



Скрит текст:
Имам "свободен" час и се вмъквам да пиша...

Благодаря за споделеното! Туба си е красива с грим или без грим. Тя е младееща и естествена - никакви корекции.
Виждали сме много по-млади от нея, които изглеждат почти като мен.Smirk Каквито и процедури да си правят някои, пак са си... дърти.









Лек и ползотворен ден! Simple Smile

# 657
  • Мнения: 41 540
Привет!



Кате HugTwo HeartsKiss

Туба добави сутринта в инстастори #TubaBüyüküstün
Благодаря и Добро утро ...Heart Exl

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241833%2F37f828e8 … pl_wall_-63875573

от вчера следобед...още от пресата...
Скрит текст:
Пресса: sabah
14.01.2021

Чистая красота Тубы Бюйюкюстюн получила высокие оценки от ее поклонников

Известная актриса Туба Бюйюкюстюн привлекает внимание своей
успешной игрой в сериалах, в которых она снялась, и часто выходит на
первый план своей красотой. Видя чистую красоту Тубы Бюйюкюстюн, матери двоих детей, 37 лет, ее поклонники очарованы. Наконец, большое внимание привлекла фотография без макияжа, которой актриса поделился из своего аккаунта в социальной сети. Туба Бюйюкюстюн получила высокие оценки от своих последователей. Туба Бюйюкюстюн не стесняется делиться своими фото без макияжа в социальных сетях. Поклонники, которые думают, что Туба Бюйюкюстюн намного красивее без макияжа, выражают признательность и комментарии о естественности актрисы. 37-летняя актриса своей безупречной красотой и подтянутостью почти бросает вызов молодым людям.

БЕЗ МАКИЯЖА

Прекрасная актриса, долгое время отсутствовавшая на экранах, продолжает радовать поклонников своими постами. Туба Бюйюкюстюн, излюбленное лицо экранов, очаровывает своей естественной красотой, получила высокую оценку в социальных сетях благодаря своей фото без макияжа.Фотография красивой актрисы, которая не стесняется позировать с нулевым макияжем, раскрывает ее чистую красоту, а фотография, которой она поделилась с пометкой «Может быть, нет…», получила высокую оценку.

Автоперевод с турецкого
Оригинал: https://www.sabah.com.tr/



Малката Йойкю,за която Туба и др.известни имена събираха средства за лечение вече е в Лос Анжелис...
Дано детето оздравее! Hands Pray
Скрит текст:
Маленькая Ойкю с болезнью #SMA прибыла на лечение в Лос-Анджелес.
После долгого и утомительного путешествия с нашей доченькой-бабочкой мы добрались до Лос-Анджелеса, Калифорния, нашей прекрасной семьи 🦋
Мы верим, что отныне для нашей Ойкю будет самое лучшее🙏В процессе лечения мы просим Вас о Вашей духовной поддержке, и молитвах🙏🏻Мы достигли сегодняшнего дня благодаря вам, хорошо, что вы есть ♥

Напомним, что Туба Бюйюкюстюн, и другие известные имена, через прямые трансляции из своего аккаунта в инстаграм, начали кампанию по сбору средств на лечение, для 2-летней Ойкю, с болезнью #SMA.








Приятен и спокоен следобед! HugFlowers Four Leaf Clover

# 658
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Привет, Злати!



Благодаря за споделеното!

Скрит текст:
Голям студ е при нас, малко под 3 градуса е навън. Не мога да си стопля стаята. Печката гори на макс, но не пространството е голямо и не се затопля лесно. На къщата повечето стени са външни, от апиратора влиза студ и облепих отвора с найлон и хартиено тиксо. Получи се. Изгорих купища дърва. Паля печката в стаята на майка ми, защото котката й живее там.
Трябва да пиша материали за следващата седмица, но се чувствам изморена и реших да го направя в късния следобед.









Лек ден! Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 41 540
Добър ден!



Кате HugRevolving HeartsHeart Eyes
Скрит текст:
И при нас е студено.Сутринта беше под нулата.Имаше слана.Сега е 3 градуса.Ние сме с два климатика в двете стаи и работят денонощно.Така температурата се запазва една и съща.

Ново видео от сутринта...
Туба е добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
И към друго заключване "Добро утро"
Добро утро...
Tuba/Instastory/16.01.2021г/
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241834%2F18c5d7e0 … pl_wall_-63875573
снимки от видеото...






пускам ти и цялата песен отделно,нали сме си музикални....Wink
Скрит текст:



Туба е пуснала и тази мисъл...
Цитат
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Какое это было бы чудесное чувство, если бы мы могли точно сказать, что мы чувствуем. Какая грандиозная победа. Какая ужасающая мысль.
- АКИФ КИЧЛОО -


Къванч с Башак са били на РД на Бурджу Озсой-съпругата на Джем Татлъту

още снимки на линка....
https://vk.com/love_kivanc_tatlitug?w=wall-39664475_676736
и видеото...
https://vk.com/love_kivanc_tatlitug?z=video-39664475_456242364%2 … pl_wall_-39664475





Спокоен следобед! HugFlowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт