Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-16 тема

  • 27 221
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Привет, Злати!



Скрит текст:
"Кучешки" студ е при нас... минус три градуса... Кокичетата в градинката замръзнаха, а аз все още не мога да си стопля къщата. Изгорих купища дърва и ще трябва да купувам още... Утре съм в училище, дано да е отоплено. Прави се ремонт на парното на едното "крило" на първия етаж и начален етап ще са на втория. При вас как е?

Благодаря за споделеното! Дано детето да оцелее. Туба направи всичко възможно. Изгледах видеата с РД. Къванч (наистина) е отслабнал доста, не ми харесва с тази визия.

Скрит текст:
Изглежда, сякаш е страничен наблюдател.











Ползотворен ден! Hug

# 661
  • Мнения: 41 541
Добър ден!



Кате Hug, Two Hearts
Скрит текст:
и при нас е студено...сутринта като станах беше минус 5 градуса...Simple Smile
а в момента е минус 3....

Днес е Антоновден....синът е именник...Kissing Heart
Скрит текст:






И в Истанбул е завалял сняг...Туба сутринта му се радва....Nature SnowflakeNature Snowman
Туба е добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Добро утро...
 

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241836%2Fb9132ec8 … pl_wall_-63875573





още от РД....






Безгрижен ден! HugHeart Eyes

# 662
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Привет, Злати!



Извинявай за закъснението!

Скрит текст:
Докараха ми дърва за огрев и досега ги прибирах от улицата до мястото, където ги съхраняваме. Изморих се ужасно.

Честит именик... на патерица! Да ти е жив и здрав! Да е успешен, да е щастлив и обичан!

Скрит текст:

Благодаря за снимките, информацията в текст и видеото!









Лек ден! Simple Smile

# 663
  • Мнения: 41 541
Привет следобедно! Wink



Кате HugTwo Hearts,благодаря за пожеланието! Heart Eyes
Скрит текст:
Защо на есен не купувате дърва за цяла зима,ами сега и на студа?
Помня едно време моите родители,а и др. съседи така правеха.Ние им помагахме за прибирането.

Това е от сутринта.В Истанбул доста сняг е навалял.

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241841%2F7079741b … pl_wall_-63875573


и още....
''Ние всички искаме да оставим следа в този живот''

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241842%2Fb4441b43 … pl_wall_-63875573


а това е от следобяд
Цитат
Туба добавила в инстаграм #TubaBüyüküstün
18.01.2012 - 18.01.2021
9 лет назад, как и сегодня, был снежный день..
Мое тело готовилось к появлению моих малышей, в полночь.. Моя мама знала, я не знала..

Скрит текст:
Опитай се да пуснеш пост до довечера или ако успееш утре сутринта за да може да поздравим Туба за РД на Майя и Топрак-19 януари.







Приятна вечер и спокойна седмица! Flowers Four Leaf Clover

============================

ПП редактирам макар и късно,но да пусна новата реклама с Туба.
Мислехме,че ще е на козметика,но се оказа - шоколад...има много снимки...

Eti Browni Intense & Туба Бюйюкюстюн
Sadece Intense ve Ben/Само Intense и аз/
О, най-накрая .. Мечтаех за това цял ден ..
Всичко е направено ... музика .. светлина...
Ела при мен..
Ами .. ние сме готови ..
Повече? В момента само Intense и аз!


https://youtu.be/Cw6wLb9ckH0

Лека нощ!

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 23:30 от Zlatina3

# 664
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Добро утро, Злати!



Минавам набързо, че

Скрит текст:
часове ме чакат... Приготвям се за училище. Голям студ е при нас.

Отново благодаря за споделеното! Благодаря и за напомнянето...









До скоро...

# 665
  • Мнения: 41 541
Добър ден! Hug



Кате Hug Sparkling Heart
Скрит текст:
Днес ми се очертаваше да намина по-рано,но дъщерята се включи във вайбъра и направихме 1 час разговор.Гледах си и внука на тел. Simple Smile,внучката е на градина...



Честит рожден ден на Майя и Топрак!
Да растат здрави,щастливи и умни деца!Да радват с успехите си
 мама и всички останали близки около тях! TadaTadaBirthdayBirthdayGiftGift



от сутринта....
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456245515%2F1c848c6 … l_wall_-121564141

от Туба:
-Благодаря за всички ваши прекрасни пожелания...
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456245514%2Fc82cdfb … l_wall_-121564141





актьорите,които ще участват в сериала с Къванч

Скрит текст:
🆕 По информации Бирсен Алтунташ, к касту сериала Кыванча Татлытуга «История подводной лодки / Bir Denizaltı Hikayesi», который готовится для международной цифровой платформы Netflix, присоединились Мерич Арал, Эджем Узун, Эртан Сабан и Альпер Салдыран.



Лек и спокоен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 666
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Щастие по две на ден ти подаряват.
Сърчице до сърчице живота ти огряват.
Усмивки сто и сто измиват тишината.
Ръчички четири обгръщат рамената.
Душички искрени, кристално чисти,
обливат те със светлини лъчисти.
И цялото богатство на света не стига...
Три в едно Планетата повдига.


Скрит текст:
Мое, от предишно време...

Честит Рожден Ден на Мая и Топрак!

Скрит текст:



Весел празник!

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 15:28 от Екатерина Кузманова

# 667
  • Мнения: 41 541
Добър предиобед!





Кате Hug,чудесни стихове за РД на Майя и Топрак! Hands Plus1
Имам чудесна новина за Туба от вчера следобед,може и вече да си разбрала! Wink Започва да се снима в сериала ''Дъщерята на посланика''.Ще бъде нов ГГ тъй като Неслихан Атагюл напусна по здравословни проблеми.Ще е партньор на Енгин Акюрек с който играха в КПА.Сериалът се снима в Мугла.Не си спомням дали го гледаш.Thinking
Повече инфо има в др.тема за Туба,в която пиша.Вчера пуснах резюмето и др.пояснения за момичета,които не  са го гледали.Туба няма да продължи ролята на Наре/персонажът,който игра Неслихан/,а ще има нова роля.

това е от Туба сутринта,явно още е в Истанбул и не е заминала...

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241849%2F91ce3528 … pl_wall_-63875573



пускам само някои материали от вчера...

Скрит текст:
Ну что, дорогие одногрупники, подтверждение от Тубы

Начинается совершенно новый, но, в то же время, знакомый путь. С радостью по поводу предстоящей работы с моим любимым бывшим партнером Энгином, с моей дорогой сценаристкой, моей подругой Эйлем, с любимым Эмре, с которым я познакомилась в свои первые годы в этом секторе, с телеканалом Star Tv, который стал домом для многих моих проектов,я вместе с вами проживаю волнение от нашей предстоящей встречи с моей новой героиней. Желаю, чтобы этот период стал для нас всех глотком свежего воздуха. С добром пришла. до скорой встречи.
@o3medya @startv @eylemmmc #enginakyürek @emre.kabakusak #sefirinkızı

Перевод Манэ Казарян специально для нас



и още от новата СЦ на ДП-Ейлем Джанполат(тя беше и на КПА)
Скрит текст:
Пресса: medyatava

MedyaTava объясняет третью бомбу от "Дочери посла"

После ухода Неслыхан Атагюль из амбициозного сериала Star TV «Дочь Посла», Туба Бюйюкюстюн была включена в каст сериала. В сериале сменились и сценаристы . Редактор MediaTava Бурчу Акгюль спросил Эйлем Джанполат, одного из новых сценаристов сериала, об изменениях в сериале.
Неслихан Атагюль, сыгравшая героиню Наре в телесериале Star TV «Дочь посла», который выходит на экран по понедельникам, попрощалась с сериалом из-за проблем со здоровьем. После прощания с Неслихан Атагюль, новой женской главной героиней сериала стала Туба Бюйюкюстюн.
Произведеная O3 Media и NGM Media; написанная А. Фердой Эрыылмазом и Нехиром Эрдемом, «Дочь посла» также пережила смену сценариста. Эйлем Джанполат и Озан Аксунгур сели в кресла сценаристов сериала.
Эйлем Джанполат, одина из новых сценаристов сериала, ответила на вопросы Бурчу Акгюль из MedyaTava.

Что изменится в «Дочери посла», которая объединила Энгина Акюрека и Тубу Бюйюкюстюн спустя годы после сериала "Грязные деньги и любовь". Какие сюрпризы ждут публику?

Вот ответы Эйлем Джанполат для MedyaTava:

В чем причина совпадения смены актерского состава и сценариста?

По сюжету, хозяева Дочки Посла хотели уйти. По просьбе менеджеров канала я и Озан Аксунгур взяли сценарий на себя. Надеясь с большим энтузиазмом поработать с Энгином и Неслихан. Но, к сожалению, несколько месяцев Неслихан продолжала болеть. Мы узнали после того, как приняли участие. Неслихан сообщила, что не может быть с нами, потому что больна. Нужно вводить нового персонажа. Одна из моих самых больших мечтаний на протяжении многих лет - снова работать с Тубой и Энгином. Туба нас не обидела. Вместе мы придумали глубокого и особенного персонажа.

Спустя годы вы объединяете Энгина Акюрека и Тубу Бююкюстюн. Это очень амбициозно. Ожидания высоки. Были ли у вас проблемы?


Я больше мечтаю, чем озабочена, как ребенок. Мы с друзьями отправляемся в новое путешествие. Оно полно неопределенности, потому что у нас мало времени на работу и подготовку, но нас волнует очень большая команда сценаристов. Мы откроем новую дверь, в которую верим и затронем наши сердца в нашей истории. Надеемся, это понравится и зрителям. Наш режиссер - Эмре Кабакушак, а наши продюсеры - г-жа Назли и Санер. Мы доверяем всем нашим актерам, музыкантам, декораторам, почтовым и офисным работникам, а именно семье "Дочери посла". У нас легендарная команда, которая совершила невозможное. Нам очень повезло. Мы надеемся, что справимся с ними хорошо. Они всегда поддерживали работу, чтобы продолжить с воодушевлением. Спасибо.

Что изменится в сериале с твоим приходом? Есть какие-нибудь сюрпризы? Удивятся ли зрители?

У каждого писателя своя позиция, мечты, взгляд на персонажей. Мир меняется, когда меняется перо. У нас есть новые истории, которые мы хотим рассказать как команда. Я надеюсь, что мы станем хорошей остановкой для зрителей в путешествии «Дочь посла».


Есть ли у вас реакция фанатов в социальных сетях?

Зрители для меня - вторая главная роль в телесериале. Это суть нашей работы. Я слежу за тем, что в их сердцах, а что нет. Я читаю. Я пытаюсь понять. В период пандемии наша аудитория более страстная. Потому что, к сожалению, наш образ жизни изменился. Теперь вместо того, чтобы сидеть в кафе и разговаривать с другом, мы больше у экранов. Я обычно получаю хорошие отзывы от зрителей. Спасибо, они есть.

Какое сообщение вы хотели бы передать аудитории?

Следите за нами: -)

Автоперевод с турецкого
Оригинал www.medyatava.com







Скрит текст:
Започнах да пиша поста от преди 1 час.Търсиха ме от входа,нали съм касиер.Ще има събрание в събота,че от покрива на блока течеше вода в дъждовете да видим какво ще правим,че е скъпо покриването.

Приятен и спокоен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 668
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Привет, Злати!



Страхотни новини си донесла!!! Туба не съм я гледала в сериала, за който говориш, обаче имам някаква представа от видеа, на които съм попадала. Помня само, че беше много красива. Дано всичко да е истина и да се случи!
Прочетох всичко, което си "донесла". Ха, дано!.. Ще чакаме.

Скрит текст:
При нас студът продължава. Котките ми са "залепени" за печката, не искат да излизат навън. Ще имам гости от Бургас. Как ще ги стопля, не знам...











Спокоен ден! Hug

# 669
  • Мнения: 41 541
Здравей,Кате Hug



Скрит текст:
И при нас  е студено...Simple Smile

Много се изписа за включването на Туба в сериала ДП!Мненията са различни.Излезе инфо,че ще се казва Гюнеш/слънце,няма да има скок във времето.И още действието от Мугла ще се пренесе в Истанбул.Ще видим.

от сутринта....

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241850%2Fcbedc890 … pl_wall_-63875573



няколко колажа...

Скрит текст:


За сериала с Къванч сигурно четеш в др.тема,но да пусна нещо и тук...снимките започват на 30 януари и ще се проведат в Истанбул,Измир и на о.Джунда...

Скрит текст:
💣⚡ Съёмки нового сериала Кыванча Татлытуга «История подводной лодки / Bir Denizaltı Hikayesi» производства кинокомпании OGM Pictures, который готовится для международной цифровой платформы Netflix, начнутся 30 января и будут проходить в Стамбуле, Измире и на острове Джунда, расположенном в северо-западной области Эгейского моря.
Съёмки стартуют в Измире. Актёры массовки будут набираться с 20 января по 15 февраля.
Напомним, что в касте сериала присутствуют Озге Озпиринчджи, Мерич Арал, Эджем Узун, Эртан Сабан и Альпер Салдыран.



Приятен и спокоен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 670
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Привет, Злати!



Минавам набързо...

Благодаря ти за информацията, свързана с Туба! Каквото стане, стане... Важното е да се снима. Дано пандемията да не попречи, че ще чакаме до "второ пришествие"...

Скрит текст:
Часовете ми започват след малко...









Ползотворен ден ти желая! Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 41 541
Предиобеден привет!





Кате HugRevolving Hearts



от вчера...Стар тв. в новините обевяват за включването на Туба в ДП.

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241854%2F1a7f6aeb … pl_wall_-63875573

пресата
https://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustunun-kardan-adami-pe … tm_medium=twitter
Скрит текст:
#TubaBüyüküstün #Пресса
Такой милый снеговик Тубы Бюйюкюстюн.
Знаменитая актриса Туба Бюйюкюстюн также является одной из тех, кто испытывает приятные волнения от выпавшего в минувшие выходные снега. Как и многие, актриса не упустила этого удовольствия, от долгожданного снега, выпавшего в Стамбуле. Актриса, которая живет со своими дочерьми Майей и Топрак с радостью поделилась своим снеговиком. Публикация снеговика привлекла внимание, по-видимому, его нарядили шапкой и шарфиком дочери актрисы. Туба Бюйюкюстюн уже несколько дней находится на повестке дня с сериалом «Дочь посла» После того, как Неслихан Атагюль покинула сериал из-за болезни, Тубу включили в актерский состав сериала. Очевидно актриса официально приняла проект, тем самым поддержав своих друзей, Энгина Акюрека, с которым они раньше снимались в одном проекте, и сценариста сериала Эйлем Джанполат. Также стало известно, что Туба Бюйюкюстюн, которая присоединится к сериалу, как неожиданный персонаж, заберет своих дочерей Топрак и Майю и на некоторе время поселится в Бодруме, где проходят съемки «Дочь посла» Не выезжая из Стамбула, актриса также наслаждалась выпавшим снегом. Вот снеговик Бюйюкюстюн..


от вчера....

превод...
Скрит текст:
🔝 Кыванч Татлытуг на этой неделе занимает 1-е место в рейтинге Socipol Puan по обсуждаемости в турецких социальных медиа.






Лек и приятен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 672
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Добро утро, Злати!



Минавам набързо... пак.

Скрит текст:
Чакам бургазлиите. Вчера щяха да идват, но се отказаха, заради късния час и кофти трафика в Ришкия проход. Все още не са ми се обаждали кога ще тръгнат. Докато пиша, токът спря два пъти... 

Благодаря за споделеното! Не успях да изгледам всичко, но ще го направя по-късно.









Ползотворен ден ти пожелавам! Simple Smile

# 673
  • Мнения: 41 541
Добър предиобед! Hug



Кате HugTwo Hearts
Скрит текст:
При нас е хубаво времето,но през прохода не се знае как...Хубаво е,че са решили днес да пътуват...

Според пуснатото от Туба сутринта рано е заминала за Бодрум/Мугла....

Туба е добавена в Instagram #TubaBüyüküstün
За известно време това е последното ми сутрешно кафе от вкъщи...
Добро утро ..) 23.01.2021

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241859%2F63794bbd … pl_wall_-63875573
пред картината е...




от колата...

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241858%2Fbcd84cd6 … pl_wall_-63875573
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241860%2Fac4cb77b … pl_wall_-63875573

Докато пишех в др. тема и после тук ...Туба вече е в Измир...
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Измир..

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456241861%2F842843c1 … pl_wall_-63875573





Приятна събота с гостите! Hug

# 674
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Следобеден привет, Злати!



Извинявай за късното "включване"!

Скрит текст:
Преди минути изпратих бургазлиите. Ще чакам да се обадят, когато пристигнат. Започвам да пиша материали и дано да успея, че нямам много време.











Спокоен следобед! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт