Болка във врата

  • 900
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Здравейте да разкажа за моя проблем ако някой има съвет ще съм благодарна.Януари месец ми се беше схванал вратът доста сероизно,една сутрин станах обърнах си настрани главата и сякаш нещо се чу храс,ако мога така да кажа 😐беше силна болна най-много на дясната страна.Мина ми за около 1 седмица,но преди около 7-8 дена болкана се върна,не толкова силна,но я има при движение и като си наведа главата назад и напред,общо взето накъде и да се движа има болка.Мажа се с арнигел,но не усещам облекчие незнам какво е разкъсан нерв ли или шипове,чета в нета разни страхотии.На какъв доктор да отида невролог или ортопед? Моля за съвет ако някой е имал нещо подобно..Благодаря ако сте изчели леко объркания текст Simple Smile)

# 1
  • Мнения: 13 532
https://www.bg-mamma.com/?topic=1179927
Тук се коментира подобен на твоят проблем.

# 2
  • Мнения: 12 725
Аз за такова нещо ходя на невролог, а вече той ще каже дали не е за ортопед. Но ако посетиш най-напред личния лекар за направление, няма да има грешка. При мен не е нищо ужасно, просто радикулит. Има такъв радикулит, който не е на кръста, а в областта на врата. Трябва да е пазиш да не изстиваш, така ми казва невроложката и наистина, като се пазя гърбът ми да не е на течение, не ми се получава такова възпаление.

Общи условия

Активация на акаунт