Отговори
# 210
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Пацо и Стоян верно рЕзко са сменили курса.
Те ще си станат първи дружки с Юлиян.
СлучаЕност? Не мисля....

# 211
  • Мнения: 2 619
Пацо и Стоян са това, на което по нашия край му казват attention seeker - търсят внимание. Само Юлиян остана не-забравен след предаването и те сега и на челото му ще се татуират, ако могат.

Да е жив и здрав Михаил, рожденикът. Той имаше поведението на стар ерген и въпреки че е явно чудесна компания за маса, според мен хубава връзка ще му се случи само с много влюбена жена, която да преглътне доста неща от ежедневното му поведение Wink

# 212
  • Мнения: 9 124
Вече сте писали, ама и аз да кажа за Тарзана в Ол инклузив сериала, че го дадоха. Даже и реплики има.
Другата седмица в петък от 20ч е следващата серия, та който иска и не го гледа филма да погледне. Ще има още роля с Тарзана, даже гащи атрактивни има и пак вее коса мани-мани. Този май и в друг сериал писахте , че имал малка роля.
Бе що не поканят Юли((
Това за Пламен и Стоенча дето са си променили мнението не ми се вярва. Пацо си е особняк за мен, тиха вода, ама.... не мисля, той си е такъв характер. Да, имаше безспорни качества в играта, харесваше ми, ама без Юли нямаше да покаже нищо. Всъщност Юли дърпаше всички, имаше капацитет за това и преобърна играта на траките, носеше Пламен, двамата бяха страхотен екип, но Юли без Пламен можеше пак да е същият, ама Пламен без Юли не ставаше за никъде за мен и щяха да го бутнат много бързо. То и се видя как падна от Весо. Игра сам за първи път и...греда. Като не броим това трупче дето с Анка на глава държаха де. То Анка постави там рекорд вечен си мисля.

# 213
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Момичета, знаете ли къде са Е/С?
Толкова много време, всякакви екзотични снимки, заради короната ли са емигрирали, временно ли е?
Това е от месец поне, питат ги под снимките, нищо не казват.
Явно добър хонорар са получили от ИВ, всичкото скандали и провокации сега се отплащат подобаващо, буквално и преносно.

# 214
  • София
  • Мнения: 7 886
Туко що видях Георгиус или там как беше пред Фантастико с една девойка.
Да ви кажа на живо изглежда много по прилично отколкото по ТВ-то.

# 215
  • Мнения: 2 619
Той не е грозен, момчето. Само ми се вижда доста късичък или по-точно - късокрак.

# 216
  • София
  • Мнения: 7 886
Ами не е късокрак.
Доста добре си изглеждаше и нямаше вид на "нацепен батка".
Колкото до височината, не е висок.

# 217
  • Мнения: 2 485
Ей ги къде са Елена и Стефания - в Доменикана
https://show.blitz.bg/rialiti/shash-vizhte-kakvo-pravyat-elena-i … karantinata-video

Не го знам Георгиус колко добре изглежда на живо, ама на екран хич не ми стои добре... като актьор път още по-малко... 🙄

Бояна е станала леля за втори път, а пък Весо се е заиграл с... тоалетна хартия. 😁

# 218
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Къде сте, момичета и момче?
Под карантина, в ИП, на работа?
Как сте, надявам се всички да сте добре и семействата ви също.

Някой може ли да ми разясни този чиляк какво иска да каже с това?

# 219
  • София
  • Мнения: 27 132
в ИП и затягане на коланите Sad
броя дните до Юни и дано всичко това скоро приключи, но за цяла Европа, не само за нас.
Иначе сега колко ми липсва шоуто и темата за коментари, ехее, песен си беше, ама нъц, машина на времето само по филмите. Wink

# 220
  • Мнения: 2 619
Може би Юлката прави мотивационни включвания на живо в инстаграм в тези часове? Joy

Какво е ИП, че нещо не мога да се сетя? Simple Smile Мозъкът ми също е минал на забавен режим, както и ежедневието. Никога не съм била по-заета, както откакто работя от вкъщи и обучавам ученик вкъщи. Даже и за темата нямам време и благодаря, че качвате по нещо от време на време.

# 221
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
ИП=извънредно положение.

# 222
  • Мнения: 1 872
Надничам и аз в ИГ, Пламката ръкавици рекламира, Амелия станала инфлуенсър, СтоЕнча с чупки и стойки... Нашето момче само с положителни неща. Общо взето много се вълнувам от Луната и ОЖ и Двойките. Друго не гледам.

Скрит текст:
В градчето, в което живея, абсолютно всичко работи без ресторантите и кафенетата. С вечерен час сме, но можем да ходим с колите, където ни е кеф в града. Аз всеки ден ходя на работа и се срещам с много хора. Не използвам маски, ръкавици и тем подобни глупости. Само дезинфектанти за ръце. Не вярвам в короната. Grinning

# 223
  • Мнения: 2 485
Явно не само на феновете, но и на самите участници им липсва ИВ.
Скрит текст:

Роберта би участвала отнова:
Скрит текст:

А ето тази снимка мене ме озадачи. От някакъв клип ли е? Реклама?

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 00:40 от Bilyana14.

# 224
  • Мнения: 2 394
Е не мога. Тоя Добрин съвсем изтрещя. Профила му в ИГ вече е образователен уебсайт.
Сега чакам да видя с какво ще ме образова.
Надявам се да започне с правопис.
После очаквам да разработи телевизионен канал от сорта на Дискавъри. Да прави филми за кухата страна на Луната и подобни.
И Мери да знаеш че си сбъркала на кой да станеш фен в ИВ.
Погледни какво е писал Веско. Може да е участвал в ИВ, но си остава фен на фермата. Даже доста бил напреднал в кастингите. Ама май бил много добър и не го взели.😂😂😂
Фани, оправяш ли се. Надявам се че нещата вървят на подобрение. 👍.
Бъдете здрави.


Общи условия

Активация на акаунт