Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 11 537
Много разочароващо звучи плаж от 150 метра, че те и камери като наредят и екип и участници. На мен ми бяха интересни и битките на плажа, във водата почват да се повтарят, научаваме ги кой може да плува и кой не. Задължително искам и водни битки, но не само.

# 466
  • София
  • Мнения: 27 132
150 м. са малко. Аз знаете държа най-много на битките и искам тежки, сложни и от няколко елемента. И държа много на плуването като бивш плувец, хаха.
Давам шанс на 2 сезон, но ако ме разочароват много и се издънят, до тук.

Аз съм голям фен на Яна Маринова и силно приветствам новината (вече и официална), че ще е новия водещ.

Апропо, имаме си вече и официална нова тема за сезон 2. Дано нея не я заключват... Wink

# 467
  • Мнения: 2 394
https://m.24chasa.bg/ojivlenie/article/8739421

А ако е Ралица Паскалева?

# 468
  • София
  • Мнения: 12 361
Пепел ви на клавиатурата.Weary

# 469
  • Мнения: 2 485
По-вероятно според мене е да е актриса. Имаше такова загатване в статиите преди време за двамата водещи. Нужно било заради наизустяването на сценария, в което Алекс като актриса била много добра. Този "Попски плаж" централният плаж на Царево ли е? Ако е той, значи е брутално малък и тесен. Една година бяхме там на море, защото на мъжа ми много му хареса пристанището. На този плаж веднъж не стъпихме, защото направо не беше никакъв плаж, и ходехме на Арапя. И веднъж се излъгахме да отидем на Нестинарка.

# 470
  • София
  • Мнения: 27 132
Само не и Ралица Дърварска
Така се зарадвах на новината за Маринова. Тази в ОЖ независимо какво чувстваше или какво казваше винаги гледаше по един и същ начин и говори по един и същи начин.

# 471
  • Другата България
  • Мнения: 37 133

Да ти кажа, на този източник му вярвам повече.
Ако не е Яна, жалко. И Ралица ми е симпатична, но повече ѝ подхожда лекарската престилка.

# 472
  • Мнения: 2 619
Е, как Ралица Паскалева!.. Една безпомощна девойка, викаща "Екшън", заменена с друга, но същата. Sad

Сигурно логиката на Тупарев се простира до там, че щом мъжът й е спортист, значи тя може да води предаване със спортни елементи.

# 473
  • Мнения: 3 494
Ако това е вярно, ще съм много разочарована. За Ралица Паскалева знам само, че е жена на Теди Салпаров, нищо друго.

# 474
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Аз също.
Ралица е готина, като д-р Стилиянова обаче беше абсолютно дърво, и някак не си я представям като водеща на такова ШООЛ. Яна е далеч по-подходяща за целта. Дано е партенка.

# 475
  • Мнения: 2 485
Ето малко жълтини:
https://show.blitz.bg/rialiti/poreden-obrat-v-igri-na-volyata-al … ieva-shche-snimki

И още малко:
https://www.sportal.bg/news.php?news=849426

Да ви призная честно наистина не ме вълнува кой ще води втория сезон на "Игри на волята", защото (все още) наистина не ме вълнува вторият сезон на "Игри на волята"... Май тотално ми убиха интереса с финала на първия сезон... 😒

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 16:44 от Bilyana14.

# 476
  • Мнения: 2 394
Е, как Ралица Паскалева!.. Една безпомощна девойка, викаща "Екшън", заменена с друга, но същата. Sad


Да ама Паскалева след  осем сезона в ОЖ поне ще може да оказва първа помощ, да прави дишане уста в уста на някой суперучастникплувец, като Добрин. Ще им прави превръзки, инжекции или някой гинекологичен преглед.
При тия  препятствия ще си има нужда от "лекарка".
А иначе аз лично виждам Яна Маринова повече като участник, не като водеща.

# 477
  • Мнения: 2 619
Ами то и не е чак толкова интересно, кой ще води.
Но други новини около следващия сезон, два месеца преди излъчването, така или иначе няма да има.
Уточни се, къде ще снимат. Сега ще се подъвче, кой ще е водещ и толкова. После чак до сезона няма какво друго да излезе.

Веско Панчев на фен страницата си с носталгичен спомен от миналата година. И леко намигване, да не кажа захапване от Амелия Мира в коментарите отдолу Laughing . Явно Веско е обявил в играта, че никой не е знаел, че ще участва. А сега ѝ казва, че само приятелите му не са знаели, а родители му са знаели. Явно голямо надлъгване е падало там, зад кадър. Какво ли още не са ни показали.

Скрит текст:

# 478
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Коментарът на Амелия-Мира го няма.
СлучаЕност? Не мисля.
Или пък аз не го виждам....

# 479
  • Мнения: 2 619
Там е, Мери Wink Нали във Фейсбук гледаш?
Не мога точно сега да го метна тук, защото ме изгониха от компютъра.

Общи условия

Активация на акаунт