Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 27 021
Добре де, ок, приемам, че трябва да си лидер и да умееш да водиш, обаче какво ще стане ако на финалното събитие някой от екипа ти, умишлено те саботира? Или това не го допуска регламента?

# 331
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
То не че е невъзможно някой да те саботира,но нали всеки работи и за доброто си име уж.
Ако се надяваш на добра бъдеща реализация,едва ли ще искаш да те запомнят като саботьор.
На мен тази вечер хич не ми хареса Цецо,а го харесвах преди.
Това,разбира се,ако изключим възможността за сценарий.Че вече по тия реалитита всичко подлагам на съмнение аз.Wink

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 03:38 от avi10

# 332
  • Мнения: 9 123
Сега при Гала в "На кафе" взеха интервюта от двамата и ги коментират в студиото.
Реджеп май няма наистина да ръководи кухня или как се казва там, защото той нещо разбрах, че каза че не е живял в България и му е трудно на български нещо да говори. Значи след предаването ще си замине (не разбрах къде живее и откъде идва)
Наско пък бил влезнал, като резерва и това не разбрах защо е бил и кога е влезнал, но не е май отначалото на сезона в предаването.
Много добър изказ има Наско, много уравновесен човек ми се струва. Наистина обаче не е да се налага, да изисква , да се кара, много е май деликатен и възпитан.
Но всички казват, че и двамата са страхотни. Май повечето са за Реджеп, но Наско бил по-добрия готвач, Реджеп бил по-комплексен и деен, организирал, настоявал и т.н.
Дяволо и аз това се питам, ако в отбора ти на финала имаш хора, които не дават от себе си всичко, не са нахъсани или ти завиждат нещо (то злобата при нас не е нещо изключение) така ще провалят човек какъвто и да е и усилията му. Малко...тук не знам има си проблем, колкото и да си надъхат, способен, да ръководиш, ако не ти е добър екипа няма да ти се получи и обратното. Малко е на кантар за мен да е обективно съвсем кой ще е по-добрия в така погледнато (не говоря за сегашния сезон, а по принцип за правилата )

ПП. Да Петко мисля се казваше, голям шемет беше, много се смеех с него, направо уникален. Радвам се , че се е оженил, няма да е скучно на жена му, че и на колегите му където и да работи))

# 333
  • Мнения: 2 480
И ние много се издразнихе на Цецо, малко саботьорски ни се стори поведението му. Разбира се, остава опцията да е по сценарий . Дяволче, ръководителят пак преценява как да постъпи с такъв готвач. Както направиха и двамата на финала - Реджеп изкъсо започна да следи работата на Цецо, а в крайна сметка сам си сготви необходимия компонент. Атанас пък махна Георги от стартерите. Като видиш, че някой не може или не иска да се справи на някоя станция - сменяш го, в краен случай можеш да го махнеш и да разпределиш работата му между останалите.
Фани, Реджеп от малък живее в Италия. Наско влезе като резерва след първата седмица, защото един от основните играчи си позволи  физическа агресия над друг и беше изгонен.
Да, Наско наистина е много добре възпитан, умерен и деликатен. Явно затова емоцията ми беше при него. И затова тази година не крещях вкъщи след обявяването на победителя (за разлика от миналата). Разумът ми казваше, че Реджеп трябва и заслужава да спечели, а емоцията ми - това неконтролируемо чувство - беше при Наско. Виж, миналата година и разумът, и емоцията ми бяха на едно и също място, та постреснах съседите. 😂
Мери, казваш, че не гледаме "Фермата" заради Иван и Андрей, но гледаме на Тупарев продукциите, ама в последните не ни се налага във всеки епизод да му гледаме на Тупарев физиономията, нали. За разлика от "Фермата". 😉
Лично за мене, когато някой прекалено често ми се блещи от тв екрана, ми опротивява, както се казва на чист български език, "идва ми байгън" 😁. Затова ни Иван и Андрей мога да гледам, ни Слави Трифонов, ни Гала. 🙄

# 334
  • Мнения: 1 855
Да, Наско наистина е много добре възпитан, умерен и деликатен. Явно затова емоцията ми беше при него.  Разумът ми казваше, че Реджеп трябва и заслужава да спечели, а емоцията ми - това неконтролируемо чувство - беше при Наско.

Абсолютно на същото мнение съм, относно снощният финал. Само да допълня - Наско е като кулинарна енциклопедия. А аз се възхищавам на такива хора. И двамата бяха добри.
Аз се израдвах, че пак видях Никола в кухнята - уникален е този човек.

П.с Що се отнася за сериала ФБР, гледамего с ММ, не е идеално лош, но ми идва много плосък. Виж "Криминални престъпления" и "От местопрестъплението"...там е фруга бира. Сега ще гледаме "Магнум", че турски бози и двамата не гледаме, затова прескачаме БТВ.

# 335
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Чудя се защо е тази необичайна активност, а то заради Реджито била!
Браво на това момче, отначало не го харесвах изобщо, други ми бяха фаворитите, но няма по-заслужил от него за наградата, направо не мога да повярвам, че този път във формат на Тупарката спечели правилния човек! Ще си копирам мнението от снощи, от темата за ХК, да не се повтарям:
Цитат
Не мога да повярвам в началото колко противен ми беше Реджеп, а тази вечер се радвах искрено, че победи, сякаш е мой близък. Ето това е готвач. Много огън, много страст, много умения и креативност. Възпитан и с добро сърце. Браво Реджи!

Това е моето, горното на потребителка.
Спести ми писане, точно това беше и моето мнение за него. И е. И се радвам, че 66-тото ми чувство не ме подведе, отново. Още като видях Никола до Реджеп бях сигурна, че това е победителя. До последно не вярвах на жълтите линкове в темата, явно е имало защо.
Браво момче! Чувствам се овъзмездена за Никола. Нямаше по-заслужил за чека, като се връщам назад към участниците, от темпераментното италианче с голямо сърце.
Двама човека промениха мнението ми за себе си само за час време - Цецо и Недялка. Единия към добро, другия към лошо. Може да е по сценарий, но Цецо си каза и в линка, който постнах, че е за Атанас. Тъпо поведение. И евала на Недялка.
Както и на Лука, когото харесвах също.
Изобщо. ......доволна съм от финала.
Та така, за Цецо още се чудя дали това снощи беше по сценарий или си е такъв, по-скоро нещо по средата. Но ме разочарова накрая, а определено бях за него, осъзнавайки, че няма да спечели. Не поддадох и на жълтините в темата, че Наско ще е победител, писа се за него, "доказателства" се носеха...тъпо, а уж коментирахме в такива теми да не се пишат евентуалните победители, или поне да са в спойлер....ама то като попа - не ме гледай какво правя, слушай ме какво говоря....Та не повярвах, и с право. Като видях Никола до кого застава, и вече бях сигурна. Браво, браво на италианчето!

За "Фермата" - лично мен Иван и Андрей не ме дразнят, напротив, безразлични са ми. Ама виж, на оня още не мога да му простя подигравката с Юлиян, въпреки Реджи. В тази връзка, знае ли се къде ще е втория сезон на "Игрите"?

# 336
  • Мнения: 2 608
За Игрите - имат време да ги наснимат по миналогодишната схема. Ако започнат да снимат и монтират към края на август, могат да започнат да излъчват към края на септември, тъкмо за есенния телевизионен сезон.

Аз Реджи си го харесвах от самото начало. Даже не бих казала, че има нещо особено в поведението му. Толкова съм свикнала с талянското перчене, че не ми прави впечатление. Joy
Хелс Китчън е по-особено предаване от кулинарните, защото и характерът има значение. Не опира само до това, какво има в чинията. Аз например с победителката от миналия сезон - Чилева, не бих могла да меля брашно. Нито с Дани Спартак от първия. Първите два сезона все бях за хората, останали втори. И така се зарадвах този път Simple Smile

# 337
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
За Игрите - имат време да ги наснимат по миналогодишната схема. Ако започнат да снимат и монтират към края на август, могат да започнат да излъчват към края на септември, тъкмо за есенния телевизионен сезон.

Аз Реджи си го харесвах от самото начало. Даже не бих казала, че има нещо особено в поведението му. Толкова съм свикнала с талянското перчене, че не ми прави впечатление. Joy
Хелс Китчън е по-особено предаване от кулинарните, защото и характерът има значение. Не опира само до това, какво има в чинията. Аз например с победителката от миналия сезон - Чилева, не бих могла да меля брашно. Нито с Дани Спартак от първия. Първите два сезона все бях за хората, останали втори. И така се зарадвах този път Simple Smile
Аз именно затова го гледам. Не съм кулинарка, дори не ме влече. Харесват ми взаимоотношенията, да гледам заради тях, заради характерите - именно, и Виктор Ангелов, разбира се. Това ме задържа пред екрана.
Аз и МШ заради него започнах да го гледам. Ами кефи ме този човек, за мен му се получават и скечовете, и физиономиите, и всичко.

# 338
  • Мнения: 9 123
АА таз Чилева беше много странна и серт, с голямо самочувствие помня.
Реджи е сладур, явно е попил от италианците, те са много по модата мъжете и се контят))
Не знам, не съм гледала как се е появил, ама чух нещо да го коментира Ангелов, че се изтърсил много издокаран или знам ли.. бил по-различен май от другите.
Не съм ги гледала, не мога да взема отношение, само предпоследния епизод края видях и целият финален епизод. И двамата ми харесват , но явно различно присъствие са имали през времето в предаването като характери. Интересно ми стана, че Наско е бил резерва разбирам, в началото не е бил одобрен. Те всички ли работят, като готвачи? Тази учителката много странна птица, изобщо не мога да си я представя като такава. И една хубавелка има там не разбрах каква е с черна дълга коса, а тази русата пък изобщо не разбирам какво прави (къде някакъв косъм откри неин Ангелов, една кипра)

# 339
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Хубавелката с деколтето е Соня, тя е отпаднала участничка.
Въпреки, че хубавелка е силно казано.
А русата е су шеф Милена Димова, един вид дясната ръка на Ангелов.
Или лявата, все тая.

# 340
  • Мнения: 2 394
"В тази връзка, знае ли се къде ще е втория сезон на "Игрите"?"

Важни въпроси са и къде ще им е финала. Колко пъти ще се преиграва. ..
И много искам да разбера каква "кауза" ще защитава "победителят". Обзалагам се, че ще е свързано с Истанбулската конвенция.

И честито на всички фенове на Реджеп. Не гледах предаването, но явно е заслужено спечелено първо място щом всички сте доволни 👍.
Тъжното е, че няма да остане в България....

# 341
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Joy Чакай да стартират първо де, да видим, да чуем.
Да преценим кой на кого какъв се пада. После вече ще мислим за финала.
Предвид очаквана втора вълна на ковид наесен, аз предвиждам някаква мистерия или интрига в тази връзка.
Или изненадващо се обяви ново ИП само в "Игрите", или някой ще се окаже заразен, или ще е скъсена дистанцията...в тази връзка за по-сигурно може единият финалист да е на средата на плажа /или на полето/, а другите двама в двата му края. Хем дистанция да има, хем да не се виждат един друг. Синхронизацията после е най-лесната работа, това вече го знаем.
За каузата се колебая все още. Ама ще го измисля.

# 342
  • Мнения: 2 608
С каузата на победителя ще видят зор. Голяма грешка беше, че "каузата" от първия сезон беше толкова широка и необятна - екология. Да беше опазване на делфините в западния залив на северния остров в югиоизточна Индонезия, щеше да е по-лесно сега. За втори сезон си избират някой всеотдаен преброител на комарите по Дунава и са готови.
Ама така става като не ги премислят нещата. Ще ги питам сега.

# 343
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Аз затова искам да видя къде ще е сезона.
Според това ще направя прогноза за каузата.
Въпреки, че очаквам изненади.

# 344
  • Мнения: 9 123
))) Врабчо , много добре си го написала, много се смях))
Ми аз си измислих кауза, ама ...няма да стигна финала (мога да плувам)))
Иначе си викам за пчелите да опазим, много е актуално. Ама аз съм алергична към тях и ..знам ли да не ме сложат до някой кошер, че.. Я, някоя от нас тук да отиде да се запише (то и младо трябва да е, ние вече...сме за зрители само), да имаме наш човек в нещата, поне от първа ръка информация))

Общи условия

Активация на акаунт