Луксъри травел

  • 686
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Някой пътувал ли е с Луксъри травел?
В момента има актуална екскурзия до Лондон на невероятна цена, което ме притеснява.
Ако някой знае нещо , моля за мнение..!
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 10 729
Изобщо не знам каква им е офертата, а и не смятам да я поглеждам. Много отдавна скъсах с турагенциите и ви препоръчвам абсолютно същото.  Купувате си билет до Лондон (има 5 авиокомпании, които летят от София до там) и се оправяте. Нищо сложно. Пълно е с туристи, има удобства за тяхната ориентация, повярвайте. Да не говорим, че не ви е нужна хартиена карта, все още има безплатен роуминг, от телефона си гледате локацията къде сте и къде искате да идете. Куп информация, всичко е в интернет, вече сме в 21 век.  РЕзервирате си хотел от Booking.com и като теглите чертата, ще видите, че ви е излязло по-евтино от въпросната екскурзия. А и по-важното, ИМАТЕ ПЪЛНАТА СВОБОДА. Не някой да ви казва "всички да са в 8ч пред хотела, тръгваме" Grinning  Аз лично на два пъти си купих билети на Раянеър за 9.90 евро на посока и съм ходил до Лондон за 20 евро двупосочен билет, дето е на другия край на Европа. Да, трансферът от летището до града и обратно също е толкова, но... едва ли турагенция ще ви включи такава цена на самолетния билет. Промоционалните цени не са всеки ден.  От 10 години съм си казал, че повече пари на туристически агенции няма да наливам. Свободата е най-важното. И много мои приятели отдавна са така.. Всеки оценява евтините самолетни билети на лоукост компаниите, свободата на безвизовото пътуване, лесните интернет резервации на хотели и т.н.
Пробвайте

# 2
  • Мнения: 12 626
И аз не ползвам туристически агенции. Даже до Китай ходих и всичко сама си организирах, та в Европа ли. От хотелите може да се резервира и екскурзия из града, на някакъв подходящ език и всичко е ок. А и човек може да промени разписанието по свое желание, и ако не може да отиде, ще изгуби съвсем малко пари.
Тия агенции никога не е сигурно, че няма да фалират баш когато човек е някъде на г*** на географията и си е похарчил парите.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте! Някой пътувал ли е с Луксъри травел?
В момента има актуална екскурзия до Лондон на невероятна цена, което ме притеснява.
Ако някой знае нещо , моля за мнение..!
Благодаря!
   ИЗМАМНИЦИ
https://luxurytravelbg.net/za-nas/
Луксъри Травъл- 9511 ЕООД с ЕИК:205701224 няма нито Туроператорски, нито дори Турагентски лиценз
Лицензът, който цитират на страницата си е на друга фирма - Луксари Травел  БГ ООД с ЕИК:200314800
Това може да се провери в регистъра на Туроператорите и Турагентите на сайта на Министерството на Туризма.
Там са всички лицензирани фирми и техните валидни застраховки.
https://ntr.tourism.government.bg/Registration.nsf/alltato.xsp
Освен това Луксъри Травъл- 9511 ЕООД предоставя фалшифициран лиценз с дата 12.12.2018 г, а в Търговският регистър фирмата с това име и този булстат е вписана на 11.06.2019 г. Собственикът е 24 годишен младеж, който си мисли, че може да измами всички. Освен всичко е обявил фирмата за продажба от 25.02.2020  в сайта http://www.kpd.bg/bg/offers/offer-28378.html  пак с лъжливи данни.
ПРОВЕРЯВАЙТЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт