Изневяра...или не

  • 4 329
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 29 321
Абе хора, авторката на темата се пече на бавен огън- вие обсъждате тялото на Луна....ега ти!

Е, що не?!? Кефи ме, ще обсъждам....

На авторката ѝ се дадоха много полезни съвети, така че тя е наред...

# 91
  • Мнения: 25 737
Авторката не отговори на някои важни въпроси. Май е пързалка.

# 92
  • Мнения: 3 025
Не изглеждат добре нещата.
Колко запазена да е?  Миризмата на кожата предполагам вече е друга дори на тази възраст. Може и зъбите да не са нейните.
Гнусна история!

# 93
  • Мнения: 866
Вариант 1:

- Пресиращ разпит, за който обаче ще са ти нужни известни познания, какво и как точно да говориш, за да има ефект. В някои случаи човека може и да си признае дори, в други и да лъже, може така да се огелпи и да ти стане ясно, че не е искрен и да наклонят везните. След това вече ще имаш и основание и за други действия, с които да се убедиш в изневярата. Която обаче както вече споменахме, може да е само на ниво емоционална връзка и дори да е само силно приятелство и да няма нищо повече.

Вариант 2:

Използване на технически средства и действия за доказване или отхвърляне на евентуална изневяра.
Имам някво усещане, че мъжа ти към този момент не е бил интимен с тази жена, тоест да не са правили кекс.
За това недей бърза да търсиш адвокат по бракоразводно дело, все още има надежди Neutral Face

# 94
  • Мнения: 1 439
Малко вероятно е да е изневяра точно с тази жена.По-скоро е комуникация с някаква цел. Авторке,ако имате някакви проблеми в момента,възможно ли е да я търси за съвет? Това също е не по-малко опасно за брака ви,защото въпросната може да не е добронамерена и да налива масло в огъня,както се казва.От опит ти го казвам, такива близки приятелства с противоположния пол ,дори да няма секс, са опасни.Не знаеш с какво му пълни главата тази особа, а той явно е заинтригуван. Време е за сериозен разговор.

# 95
  • Мнения: 31 648
Пропуснах,да кажа,че разбрах,че е казал във фирмата,че съм го напуснала.А,това не е вярно!

Нормалната реакция при това е да превърнеш лъжата му в реалност.
А ти пускаш тъпи въпроси.
Не знам, сети се сама.

# 96
  • Мнения: 19 838
Ем, соре, но някои жени са по-мъдри от други (освен по-стари), знаят как да привлекат мъжа и да го накарат да се чувства добре с тях. Възрастта е само за клюкарите.
Ако авторката е някой фикус, перманентно кисела, мрънкаща и знаем мурафетите на вкиснатата жена, мъжете не подбират и грам (поне повечето). Те са прости същества – търсят спокойствие, усещане за подкрепа, обич.
Така че – не е толкова сложно да си хареса 60-годишната дама.
Той и Арнолд Шварценегер беше изневерил на жена си с дребна, възрастна прислужница, и то дълги години са се случвали тези "токове". Ако Марчето (жена му) е била някое дърво или ледената кралица, то не се издържа.
Това не изключва и мъжа на авторката да е просто муйко, но монетата никога няма 1 страна.

# 97
  • Мнения: 2 220
Много мъже си залитат навън и без да имат проблеми вкъщи.

# 98
  • Мнения: 3 186
Когато имам проблеми вкъщи съм толкова мрачна, тежка и тегава, че не би ми било до изневери. За да изневеря трябва да не ми пука за проблемите вкъщи и да ми е леко на душата.

Тоест, на тия мъже явно им в през ... за проблемите вкъщи.

# 99
  • Мнения: X
Базила, мъжете са сложни същества. Нищо не е такова, каквото изглежда.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Ооо, в съседната тема мъжете са изключително сложни същества. Даже можели да не забелязват привлекателния външен вид на жената, да не я гледат като сексуален обект, а като платонична приятелка, защото им е приятно да се наслаждават на ума й без да имат долни помисли към тялото й.

# 101
  • Мнения: X
"Долни помисли за тялото й"?

# 102
  • Мнения: 3 186
С долната глава помислите какви да са освен долни? Grinning

# 103
  • Мнения: 19 838
Базила, мъжете са сложни същества. Нищо не е такова, каквото изглежда.
Често по нищо не се разбира. Особено, когато мълчат като дупета. Та може и този господин на авторката да има проблем с нея, но по-лесно е просто да "прихване" доброто отношение отвън. От хубаво никой не бяга.

# 104
  • Мнения: 7 260
Много мъже изневеряват с по- стари жени. Какво странно има? Вкусове всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт