Режим при професионален спорт

  • 674
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравей, мами! Не знам дали тук е мястото да публикувам, но все пак реших да Ви поискам съвет. Който не смята темата за смислена, просто да не отговаря. Момиче съм на 16 години, висока съм 158 и тежа 52 килограма. Спортистка съм като тренирам ежедневно (карате) без неделя. На 15 март ще имам национално първенство, а категорията ми е -53. Тревожа се, защото когато сложа кимоното ще надхвърля килограмите и ще вляза в горната категория, която е +53 без ограничения нагоре. Искам да попитам дали бихте ми препоръчали някакъв режим или диета, с която да мога да достигна желаните 48кг без да ги възвърна. Пробвах какво ли не, с гладуване не става, защото организмът ми се нуждае от храна, която да ми достави нужната енергия. Ще Ви бъда много благодарна, ако ми помогнете с някой съвет! Благодаря!

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 18:32 от Не се сърди, човече

# 1
  • бургас
  • Мнения: 739
Здравей, аз съм шампионка по киокушин. Същата височина и същите кг. Отдавна вече не се занимавам заради адски много травми. Преди състезание имах два начина освен тренировките влизах в сауната и правих коремни преси със сауна екип. Ако не ядях чиста храна, сутрин овес с кисело мляко, обяд пилешко чисто с малко салата вечер само салата. И ги задържах

# 2
  • Мнения: 2
Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт