Моля за помощ - спорове за пари със съпруга ми

  • 10 526
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 661
Добре де, от какъв зор се включваш в  изплащането  кредита МУ, за къщата МУ!? Не, ти ли мина през акъла, че не е правилно и нормално, освен ако не ти предпише половината... Честно, не виждам логика...

# 31
  • Мнения: 6 930
Ехаа, още един си намерил млада-загубена будала да му се връзва. Ти си заедно с него от 17 годишна....Направо си те е взел да те дресира, а сега, като почваш да се усещаш за някои работи, почва да агресира. Развод, докато е време, казвам аз.

# 32
  • Мнения: 352
Когато прочетох, че си на 23 ми стана адски мъчно за теб.
Ти така ли си представяш живота си? Да се грижиш за къщата на някакъв смотльо (понеже не виждам да гледаш на този имот като на семеен ), а той да ти обяснява как нищо не си дала.
Ако бяхте на ниво гаджета щях да ти предложа за месец да не побутваш нищо, да си харчиш твоите пари за твоите си харчове и нужди - да се усети. Но вие уж трябва да сте семейство. Помисли дали можеш да го накараш да осмисли какво правят и дават и двамата партньори в един дом. Да не се окаже в един бъдещ момент, че ти и децата ТИ живеете в къщата МУ.

# 33
  • Мнения: 7 006
Лелеее,майко мила,страшно е!
Едната сипва бензин щото я возят до спирката,другата циментира дворове..

И ти виждаш бъдещето си точно с този мъж?!

От кал да е, мъж да е...
ММ има един лаф :"Жените обичат "салама" повече от хляба"..Понякога му се нервя,но предимно защото знам,че е напълно прав,колкото и да не ми се иска,виждам го,защото е масово навсякъде..Точно както казваш "От кал да е,ама мъж да е.."
Накрая всеки си шета на акъла.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 36 601
На мен ми се струва, че тя вече много хубавичко му е видяла истинското лице. Иначе нямаше да пише теми.

# 35
  • Мнения: 30 802
Това, че нямат деца, направо може да си е божа работа. Не всички генетични комбинации правят дете, просто с тоя човек не става. Направо си е за добро това. А и представям си как ще писне, ако трябва да дава пари за асистирана репродукция. Обикновено на село раждат едни "дълго чакани", щото просто нищо не правят и чакат и - ако стане.

Иначе са ми много смешни тия модерни БГ мачовци, дето една къща не могат да вдигнат в живота си, ми трябва отнякъде да им дойде.

# 36
  • Мнения: 7 006
На мен ми се струва, че тя вече много хубавичко му е видяла истинското лице. Иначе нямаше да пише теми.
Едно е да знаеш,друго е да можеш,трето е да направиш..
Тук масово,знаят(за това и пускат теми),но не могат да направят нищо по въпроса,защото не желаят;
Идват за съвети как по-безболезнено да продължат напред в кошмара в който са се набили,щото не им отърва да направят крачка назад.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Той тука е само в началото кошмара. Няма да става по-добре.

# 38
  • Мнения: 30 802
Оф, като ми кажат мъж с къща на село, че и избухлив, и се сещам за оня филм с биволицата Венетка. И кой знае още колко номера.

# 39
  • Мнения: 7 006
Оф, като ми кажат мъж с къща на село, че и избухлив, и се сещам за оня филм с биволицата Венетка. И кой знае още колко номера.
Дааа!
Ама Стефан поне беше 'убавец някакъв,за разликата от повечето провансалски бекове

# 40
  • Мнения: 6 622
Авторке, най-вероятно се усеща, че репродуктивният проблем е при него и започва да избива комплекси. Кара на стария селски принцип, че проблемът винаги е в жената. За това и не иска да си пусне изследвания, за да не докажат противното. А всъщност по-големият процент от абортите в ранни седмици се дължат на мъжки фактор. Тези аборти освен да ти разбият психиката, могат да се отразят и на репродуктивното ти здраве. Не си го причинявай заради някакъв селски мачо. Млада си още, напускай го и си намери някой читав. Този най-вероятно няма да отиде на лекар. Ще пробвате дълги години, докато не се съсипеш съвсем, накрая ще те обяви за ялова и ще те изгони от неговата къща. А ти ще си изгубила много време, ще си навредила на здравето и психиката си.

# 41
  • София
  • Мнения: 38 476
Абе какъв ти цимент и умрели сперматозоиди на 23? Я бягай в София да учиш и купонясваш!

# 42
  • Мнения: 12 760
Много странно, как така от нищото изведнъж започва да претендира. Нещо друго има, което го тормози, с нещо не се справя и си го изкарва на теб. Може тая работа с камиона да не е потръгнала, или наистина, като са излезли твоите резултати, той е психясал, защото явно в него е проблема.

Никога няма да се разбереш с него. Няма нужда да опитваш, читав мъж изобщо няма да повдига такива въпроси. Имаш си приятната заплата, изпей му песничката "развод ми дай и повече не ме търси" и до там.

# 43
  • Мнения: 10 797
Моля те, недей да забременяваш от този индивид. Друг по-адекватен съвет нямам..

# 44
  • Мнения: 1 162
Аз не знам кой циментира дворове, но у мен се циментираха няколко извода:
1. Пълно е с мъже, които биват издържани от жените си всячески - от готвене на 5-степенни менюта до изплащане на жилищния им кредит.
2. Въпросните мъже, които въпреки точка 1, не само, че от кумова срама един увяхнал зюмбюл не подаряват за 8-ми март на наивните си изтормозени жени, ами ги малтретират психически, а понякога и физически.
3. Пълно е с мъже, които не искат даспят с жените си, но не ги и освобождават от себе си.
4. За всичко това сме виновни ние, патици, незнаещи какво да правят с живота си, ако в него няма поне един мунчо, който да го трови, доволни на трохи, търпящи, за да имат "детенце" или въпросното такова да има баща, келяв или не, няма значение.
Права е Какво? - тук се пише не за съвет, а ей така - за психо помощ при удължаване на агонията.
Аз съм тотално разочарована от своя пол.

Общи условия

Активация на акаунт