Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Хотелите във Велинград - 12

• 27 039
  • 350
  •   2
Отговори
# 345
И на мен ми е от любимите АкватоникА!Но и ние започнахме да го посещаваме неделя- четвъртък Wink Храната е добра.Спа- то е страхотно.

# 346
Здравейте, търся актуални мнения за СПА хотел Бор. Намирам много смесени коментари из форумите и Букинг. Искам да резервирам за 3 нощувки - събота-вторник. Спа-то голямо ли е? Топло ли е? Всякакви отзиви биха ми били полезни.

# 347
Спато е голямо. Водата ми е една идея по хладка от колкото би трябвало да е. Храната е вкусна. Чисто е. Като цена-качество е ок.

# 348
Здравейте. Може ли някой с актуална информация за Арте  по точно за ползване на спа центъра. Получих мейл след направена резервация че спа-то може  да се предостави в различни часови диапазони, които ще бъдат определени на база на номера на стаята и ще бъде разпределено в три сета от по два часа в различни части на деня. Какво означава това и как е на практика?

# 349
Предполагам е противоепидемична мярка, което звучи добре, хората се грижат да не пламнат от вируса гостите им. В тази ситуация е ок, иначе си е неудобство.

# 350
Не мисля, че е добре финансово.

Плащаш цена и трябва да може да го ползваш през целия ден.

При тези условия цената трябва да е редуцирана поне с 50 процента.

Общи условия

Активация на акаунт