(Бъдещи) мами на 20

  • 2 082
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 580
Не съм сигурна във витамините има ли фолиева киселина? Трябва да пиете. Иначе родих на 23 на 28 и на 38. Големия ми син страшно е помагал и помага. Трудно е, но когато си по-млад по-лесно и бързо случваш нещата и не задълбаваш. По - добрия вариант е, сега с третото просто в чудо се виждам, но здраве да е. Успех.

# 31
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз бях на 18, когато заживяхме заедно. Правихме опити за дете 7 месеца. Към днешна дата имаме прекрасна госпожица на година и два месеца. Заедно сме от почти 3 години, а през септември ще празнуваме втората си годишнина като семейство. Имаме 9 години разлика. 😊

# 32
  • Мнения: 76
Аз бях на 18, когато заживяхме заедно. Правихме опити за дете 7 месеца. Към днешна дата имаме прекрасна госпожица на година и два месеца. Заедно сме от почти 3 години, а през септември ще празнуваме втората си годишнина като семейство. Имаме 9 години разлика. 😊

 Когато си с подходящия човек и имаш на кого да разчиташ, гледането на детенце като млада мама, не е толкова страшно, както всички го описват! Да, има трудности, но знаеш, че винаги имаш някого до себе си, който да ти помага. Да Ви е жива и здрава принцесата, надявам се и на нас скоро да ни се случи това! ❤❤❤

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 16:34 от Биджи

# 33
  • Мнения: 131
Здравейте, аз съм на 22 години с мъжа ми сме заедно почти 7 години и искаме дете от доста време, но изчаквахме да се оженим да си купим апартамент. Правим опити от февруари. Миналата година имах кухо яйце и от тогава мечтая силто за бебенце. Пием прегнакер за зачеване от 2 месеца както и фолиева киселина метафолирана и за мен и за него, като на него му давам и цинк и мака. А аз отделно приемам омега 3, магнезий и биозин мама (слаба имунна система). Странното е че този първи месец на опити измести овулацията ми с 6-7 дни и сега това малко ме притеснява, но ще видим след 10 дни какво сме свършили.

# 34
  • Мнения: 27
Здравейте! Simple Smile Аз родих на 20г. Не, че ми е било лесно, но пък не съжалявам и за секунда. Тогава бях студентка и всички ми казваха "Ооо я записвай задочно или прекъсни, няма да я бъде тази!". Аз нали съм си упорито магаре, завърших и бебе изгледах. Grinning  И сега сина ми е на 5г. и работя. По-лесно се бременее и се учи, от колкото работи определено. Не мога да кажа, че получих кой знае каква подкрепа или радоси от родителите, ама пък на 300+ км от мен, ми беше лесно да ги игнорирам. Пожелавам ти здраве и щастие Simple Smile и разбирателство - бебето ще дойде, когато му е момента.

# 35
  • Мнения: 308
Здравейте.  Аз съм на 21. С моя мъж сме от година и половина.  Правим опити от може би 1г,все неуспешни. Единия път имах доста бледа черта на теста и след 12дневно закъснение ми дойде доста обилно.  Живея в Германия отскоро и все още се установяваме. Родителите ми от малка ме тормозиха физически и психически и всичко това дава  отражение на здравословното ми състояние.  Цикъл/хормони/ЩЖ. Днес обаче НЕ/чакам да ми дойде. Гърдите ми ще се пръснат,спи ми се,яде ми се сладко и солено и имам странни пробождане в левия яйчник. Не знам каква сме я сътворили. Вчера си взех тест ей така . Ще изчакам днес да вида дали ще дойде. Успех на всички ! ☘🍀🌷

# 36
  • Мнения: 67
Йеее 😍 не съм сама

# 37
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз не смятам че 20 е подходяща възраст за деца, човек на 20 си мисли, че много знае и е безсмъртен ама всъщност нищо не знае.
Моя съвет е изчакайте и поживейте, намерете работа, която да ви доставя удоволствие не зависимо дали с или без образование. Насладете се на младостта си.

# 38
  • Мнения: 67
А ако имаме дълга връзка ,която вече е достатъчно стабилна и единственото следващо ниво е семейство .. ? Тогава какво да правим 😃 да се разделим с половинките си само и само да не правим деца..

# 39
  • Мнения: 131
С мъжа ми сме заедно от 7 години и от 1 сме женени, купихме си апартамент и дори работя на 2места с допълнително здравно осигуряване за да осигурим максимално финанси и удобства за мечтаното бебенце. Мисля че сега му е времето. Дори и да сме на 22 години.

# 40
  • Мнения: 291
Аз съм на мнение, че човек може и на 20г. да е готов за деца и семейство, а има и хора, които никога не са готови, дори на 40. Аз родих на 21, много го исках и за секунда не съм съжалила и не съм се поколебала. Има си и много плюсове на това да родиш на 20. Ако човек е сигурен, че го иска, че е готов за това и е намерил правилния човек, защо не Simple Smile

# 41
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета! Моята история е малко по-различна.. С приятеля ми се познаваме от 10г, майките ни бяха колежки, заедно сме от една година и живеем заедно от 6тия ден на връзката ни. Септември месец ме диагностицираха с ендометриоза, а края на октомври ме оперираха. Казаха ми, че най-доброто решение е да забременея, обаче аз бях адски стресирана тогава и отказах да го приема, въпреки че винаги ми се е искало да имам бебче, на около 20г. Аз съм на 19, след месец и половина правя 20. Така, почнах лечение, с което ми спряха цикъла за няколко месеца, на 16ти март ми дойде за първи път, от началото на ноември. През това време, с приятеля ми решихме, че все пак ще почнем с опитите, а лека по-лека ми стана като фикс идея. След цикъла правихме опити, сега трябва да ми дойде в понеделник, но много се надявам, да не ми дойде. Радвам се, че има такава тема. 😍

# 42
  • Мнения: 67
Късмет , мила !!!
Дано всичко мине по план 🤗

# 43
  • Мнения: 14
Късмет , мила !!!
Дано всичко мине по план 🤗

Благодаря ❤

# 44
  • На остров
  • Мнения: 13 498
А ако имаме дълга връзка ,която вече е достатъчно стабилна и единственото следващо ниво е семейство .. ? Тогава какво да правим 😃 да се разделим с половинките си само и само да не правим деца..


Радвайте се на живота с половинка без да бързате веднага с деца Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт