Travel card/ Пропър холидей оод

  • 4 479
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте.  Не открих нито една тема или коментар за тази фирма, а силно се надявам,  че някой ще сподели мнение. Превела съм капаро за лятната ни почивка и исках, преди да преведа и останалата сума, да прочета реални коментари за тази фирма.  Мога да предложа линк към офертите им. Първоначално ми заприлича на сайт за ваучери, но се оказаха туристическа агенция.  Притеснителното за мен е, че всичко е онлайн и не се виждаме, не подписвам договор, а получавам потвърждение за всичко на мейла.
https://greece.travelcard.bg/garcia.php?w=2&region=6&hot … eMax=15000#result

Моля, споделете мнението си за тях, ако сте ги ползвали

# 1
  • Мнения: 1 631
Ако не бъркам, в тази оферта датите са извън сезона. А Гърция е една от най-достъпните дестинации без ТА. ЗАщо не се свързахте директно с избрания хотел за оферта?

# 2
  • Мнения: 2
Линкът не е за конкретната оферта. И на сайта на хотела и в букинг цените са по-високи или двойни. Въпросът ми беше дали някой може да сподели мнение за фирмата или е купувал оферта от този сайт.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също се интересувам от фирмата. Осъществи ли се почивката ви и имахте ли проблем с фирмата. Благодаря Simple Smile

# 4
  • Мнения: 314
Здравейте, има ли доволни и надеждна ли е тази агенция?

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте,  ние пътуваме с тази компания от 4 години . Техен е сайта Травелкард.бг . Изключително професионално отношение. Основно ги ползваме за България. Миналата година имахме заявена почивка за Гърция, която пропадна заради короната. Малко се забавиха с връщането на парите около 10 дни, но върнаха сумата на 100 % . Иначе сме ходили с тях един път в хотел Астир Егнатия в Александруполис и 3-4 пъти на нашето море и всичко е абсолютно точно. С тях няма да имате проблеми, резервирайте спокойно !  Горещо препоръчвам много точна компания !

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте, ползвахме услугите на фирмата за пръв път тази година за Коледните празници и сме много доволни. Сега сме в процес на избор на лятната ни почвика и възнамеряваме да ползваме отново техните услуги, но просто не сме решили дали за Гърция или за Турция да си направим резервация. Определено ги препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт