Крем за около очи - тема 10

  • 72 606
  • 752
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 768
Да, и от това се възползвах аз днес Blush
Станислава, 5те процента няма да ти се натрупат върху вече направената отстъпка. Ще трябва да си избереш едната.
Лично аз не видях някакъв сериозен проблем. Бих обмислила избора си още веднъж. Имай предвид, че появили се линии никой крем не заличава. При добра хидратация са по-малко видими просто.

# 496
  • Мнения: 2 111
Здравейте,
Тази година за първи път ми се случва със застудяване на времето кожата около очите и по-скоро отдолу, към скулите да изпръхне и да се изсуши. Бихте ли ми препоръчали крем за околоочния контур, който се справя успешно с този проблем. На 38 г. съм, бих желала да е в този възрастов диапазон. Благодаря!

# 497
  • Мнения: 1 575
Момичета, чудя се на тази оферата:
https://www.parfimo.bg/estee-lauder-advanced-night-repair-night- … em-za-jeni-15-ml/
Какво ще кажете?

# 498
  • Мнения: 2 768
Да, видях я и аз. Добре е цената. Самият продукт не съм ползвала, защото съставът му е почти същия като този на серума за лице и ми се струва излишен. Не твърдя, че съм права.
Матрицата - другия околоочен серум купувам и ми допада.

# 499
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Здравейте дами. Четох няколко страници назад , но намерих само 1 коментар за Краутерхоф. В момента е намален с дневен крем с хиалурон. Мисля,  че е хубава цената и се чудя дали да си направя подарък Bowtie
Има ли доволни от него?
https://www.marvi.bg/shop/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BF%D … C-20-%D0%BC%D0%BB

# 500
  • Мнения: 539
На мен околоочният на Кройтерхоф не ми върши никаква работа и спрях да го ползвам, дневния не съм го пробвала.

# 501
  • Мнения: 4 245
Някъде да сте засичали All about eyes на хубава цена, по-ниска от Нотино - 59лв.?

# 502
  • Мнения: 1 997
Някъде да сте засичали All about eyes на хубава цена, по-ниска от Нотино - 59лв.?
Kristal в Нотино ми излиза 47.40 на мен
https://www.notino.bg/clinique/all-about-eyes-ochen-krem-za-vsichki-vidove-kozha/

# 503
  • Мнения: 4 245
Да, но богатата версия е това .. Sad

# 504
  • Мнения: 1 646
Аз съм ползвала комплекта на Кройтерхоф и съм много доволна от крема за лице. От доста кремове ми се обрива лицето и ми се получават бели подкожкожни точки на бузите, с този крем не ми се появяваха. Хидратира добре , доволна съм. Околоочния също не е лош, аз пак бих си взела комплекта.

# 505
  • Мнения: 360
И аз не съм доволна от околоочния на Кройтерхоф

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз съм много доволна от хидратиращия флуид на Талго, околоочната ми зона е обгрижена и сияйна с него.Другият ми любимец е хидратиращия крем за под очи на Ахава.Топ са за мен.

# 507
  • Мнения: 2 211

Мен ме изби жестока алергия от този и от advance night repair. Беше ми се затворило лявото око направо. Ако си го пробвала и си ок - супер, но ако не си го тествала...Мен още ме е яд как изсипах 150 евро за околоочни и накрая ги подарих.

# 508
  • Мнения: 4 245
Да ви подскажа, че All about eyes в Нотино е на 51,50 с безплатна доставка. Снощи го поръчах на 59лв. с други продукти, но поне към него има и подарък кремче, че да не ме е яд за ниската цена в момента.

# 509
  • Мнения: 2 768
Е, снощи пък имаше -25% на всичко. Това с отстъпката ли? На Клиник поръчах за 37 и нещо почистващия балсам с подарък хидратиращото лосионче, което е доста по-добре от днес. Поръчах и околоочния Abeille Royal серум на Герлен. Днес е 40 лв. по-скъп.

Общи условия

Активация на акаунт