Първа крачка към среща

  • 9 386
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 862
Нашето не е виртуално, а и не бих го нарекла свалка, освен ако приятелски разговори и няколко погледа не се броят.

Аз не мисля, че ако жената първа предложи среща ще загуби от своята класа и тръпката на мъжа ще изчезне. Ако покажеш, че си истинска дама и не се даваш току-така, ако той те харесва, ще се опита да докаже, че те заслужава. Ако го интересуват само плътски удоволствия или не се интересува, нещата ще си останат до първа среща.

# 46
  • Мнения: X
Няма проблем да си активна, така сама ще си изковеш житейския опит. Ако ще сто човека да ти кажем, че това не работи, все ще има някоя история, в която е проработило, която да ти дава надежда.

Аз излизам само с мъже, които се интересуват от мен. Може да не са мъже-мечта, но отговарят на първото най-важно правило: те се смятат за подходящи за мен. Следователно от първия момент полагат усилия всичко да върви.

# 47
  • Мнения: X
Мира, тези клишета са като от любовен роман. Разбира се, че ще го интересуват основно "плътски удоволствия", нито пък човек знае от първия миг колко сериозна ще е една връзка. С тези разбирания или по-точно липса на разбирания за мъжете много ще има да си биеш главата в стената.

# 48
  • Мнения: X
Аз не мисля, че ако жената първа предложи среща ще загуби от своята класа и тръпката на мъжа ще изчезне.
...
 Ако го интересуват само плътски удоволствия или не се интересува, нещата ще си останат до първа среща.

Или ще те мотае, колкото да взема от теб, без да дава.

Но няма лошо де, убеждавай се.

Човек се учи действително от опита си.

# 49
  • София
  • Мнения: 862
Мисля, че хората те мотаят, ако и до когато им позволиш. Търпението на всеки си има граници и ако след 1-ва, 2-ра среща не поеме инициатива и моето търпение ще се изчерпа.

# 50
  • Мнения: X
Аз отдавна не каня българки по срещи. Все едно и също се е повтаряло всеки път. Ако понечиш да поканиш вече някое младо момиче (дори на кафе), в повечето случаи се приема директно като сваляне и даже "покана за секс". Повечето идват на "първа среща" с мисълта, че "може би" ще си легнат с отсрещния. На мен също може да ми е ясно, че искам да си легна с някоя, която ме привлича много, но няма как да стане веднага. Просто не е интересно, а хората стават все по-лесни. Вие повечето може да сте "традиционалистки", но една "дама" на 20-25 в днешно време няма какво да я каниш. Всичко е ясно. :Д

# 51
  • София
  • Мнения: 35 097
Е, вЕрно срам за майстора.

# 52
  • Мнения: 7 943
Чужденките с каква мисъл идват на първа среща? Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 35 097
Че ще разискват лингвистичните особености на замиращите наречия.

# 54
  • София
  • Мнения: 17 775
„Нямам с кой да отида на този филм, приятелите ми вече са го гледали. Ти случайно да не си го гледал още?” Innocent
Рофл.
Съвсем тестостеронни станахте. Едно е притеснителен мъж, друго е напълно пасивен. Дори най- смотаните, ако те харесват, да са те поканили поне да се видите. Пък после може и много бавно да го карат.
Авторке, на колко сте? Мъж, когато си пада по теб, прави нещо.

# 55
  • Мнения: 18 298
Кетчър, само приятели мъже имаш ли и с тях как са сложени отношенията - те ли винаги се обаждат за кафе/ бира или може и ти?
Преди отношенията да са станали романтични, авторката може да си общува на нормални приятелски начала.

# 56
  • София
  • Мнения: 17 775
Имам, но има разлика да гледаш от самото начало на някого като на приятел и да се опитваш да минеш от френдзоната в любовен аспект. Очакванията към човека винаги са различни дори на подсъзнателно ниво.
Поне на мен ми личи, ако имам "неприятелски" мисли. И някой назад го беше казал много добре- ако един мъж не ти разпознае сигналите (държа на теорията, че винаги личи кога една жена/мъж харесва някого и кога не), то значи или е пълно дърво, или е категорично незаинтересован, но ако много се натиснеш, не би ти отказал за няколко пъти.
И да, ако си имаш някаква женственост, колкото и да си пасивна, без мъж няма да останеш. Моите наблюдения са такива

Онзи ден водих подобен разговор. Познават се от половин година, ходят заедно на лекции, но нито веднъж не я е поканил извън университета само двамата. Иначе си излизат в компания. Еми, отговорът на въпроса, който и тя се пита е НЕ. Знам, че когато самият ти си в ситуацията, е различно и размито, но е хубаво когато 20 човека като тук ти ксзват как изглеждат нещата, да се светнеш .

# 57
  • Мнения: X
Чужденките с каква мисъл идват на първа среща? Joy

Българката е специфична порода (има изключения, разбира се!). Не е за всеки. Самоуважението на повечето жени е твърде ниско, допускат да бъдат бити, унижавани, незачитани. Поне за мен българката е безинтересна, не вдъхва "класа". С чужденки е трудно относно езиковата бариера, която винаги съществува, но някой от тях предлагат нещо повече. На мен ми трябва "половинка", не ремарке. Simple Smile

# 58
  • Мнения: X
С това стереотипно мислене не мисля че ще си привлекателен за чужденките, па' и за жените по принцип. Ама ти си знаеш. Успех в търсенето на класата!

# 59
  • Мнения: X
На мен ми трябва "половинка", не ремарке. Simple Smile
В тази тема ясно личи коя каква е. Аз също се срещам само с чужденки от 4г. насам.
Възпитанието просто е друго, усеща се уважението към отсрещния, винаги съм изпитвал удоволствието от срещата/връзката, няма глупости - покани ме, плати ми, закарай ме и т.н. Изобщо, чувстваш се човек.

Общи условия

Активация на акаунт