Включете се в кампанията на La Roche-Posay и се запознайте с новия LIPIKAR Baume AP+M

  • 7 918
  • 245
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 998
Малкият ми син като бебе страдаше от това. Беше ужасно и все бях на нокти. За щастие го израстна.

# 196
  • Мнения: 888
Имала съм подобни симптоми на неприятен сърбеж и раздразнена, суха кожа. Ползвала съм успокояващи лосиони и балсами за тяло на различни марки медицинска козметика. Едно от нещата, които ми помогнаха е успокояващ и възстановяващ балсам - La Roche Posay Cicaplast Baume B5.

# 197
  • Мнения: 1 673
Страдате ли вие или детето ви от атопичен дерматит и как се отразява този проблем на ежедневието ви?
Аз от няколко години се боря с екземи и суха кожа. Особено зимата ми е много трудно с кожата на ръцете. И детето е имало периоди на суха кожа и сърбежи, но сега е добре.

# 198
  • Мнения: 546
През студеното време и вятъра дерматитът става осезаемо болезнен...Мечтая си за топъл климат и ефикасен лек...

# 199
  • Мнения: 1 902
От няколко години имам сухи участъци по кожата, с периодичен сърбеж. Доста дискомфортно се чувствам в такива моменти. Хидратиращата козметика дава временни резултати.

# 200
  • Мнения: 1 134
Да, мъжът ми страда от атопичен дерматит изключително дискомфортно състояние. Старае се да използва качествени козметични продукти хидратиращи и успокояващи кожата.

# 201
  • Мнения: 2 395
Кожата ми е много суха и чувствителна. Когато е раздразнена се появява и доста силен сърбеж. Използвам хидратираща козметика, но без особен резултат.

# 202
  • София
  • Мнения: 244
Аз страдам от сухи участъци по кожата, които сърбят много неприятно особено когато времето е студено. Опитвам се да реша проблема с хидратираща козметика, но без особен резултат до момента.

# 203
  • Мнения: 4 664
Да, почти всички вкъщи страдаме от Атопичен дерматит, освен мъжът ми. В момента бебето ми е с обострен и има ужасен обрив, чак рани Sad((((   Ползваме Вашия стик Липикар, който облекчава сърбежа. Дерматитът много ни пречи в ежедневието, особено когато е в остра фаза, тогава и сънят не е качествен, а ненаспало се дете и бебе, знаете как се отразява и на родителите Simple Smile

# 204
  • Мнения: 3 608
И ние сме с такъв проблем.Ползваме крем от който се повлиява добре.

# 205
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Преди години се сблъскахме с АД при бебка. Изпробвахме всякаква козметика + кортикостероидни кремове. Успяхме да успокоим нещата. Сега с малкото бебе също се отключи при захранването. Момента не е приятен децата са нервни, плачат, при къпане бебчо направо пищеше, трудно заспиват, при допира на дрешките също се дърпа и т.н. Открих скоро вашата серия,доволни сме, на този етап до кортикостероиден крем не сме стигнали. Вече на всяка майка препоръчвам тази козметика 😉

# 206
  • Мнения: 630
Кожата на ръцете ми е много суха, а зимата от студеното време се зачервява и става на рани, поради което се налага
да използвам постоянно специални продукти и да хидратирам многократно през деня.

# 207
  • Мнения: 817
Дъщеря ми е на 3 години и се АД. За щастие не я сърби, но кожата по външната страна на ръцете и краката е на пъпчици които не минават, така искам да ги погаля меки и гладки, само го израсте. През лятото имам чувството, че очите на другите майки са все там.

# 208
  • Мнения: 5 662
За съжаление и аз страдам от атопичен дерматит. През годините, над двадесет, се е местил по различни места на тялото. Последното огнище на 5-6 години е над глезена на левия ми крак. Депресирам се през топлия сезон, защото се вижда. Сърби и ежедневно го разранявам - грозна картинка но това е положението.
В крайни фази съм прибягвала до кортикостероиди.  Хидратирам го и се надявам да изчезне.

# 209
  • Мнения: 758
Да. Неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт